Skocz do zawartości

Moje pierwsze hadr enduro - KTM EXC 400


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje sprzeta. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

A mam pyatnie ile bym musial dolozyc po sprzedaniu dr zeby miec takiego KTM 400 EXC.

POZDR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Z tego co patrzyłem po ogłoszeniach, ceny takiego EXC 400 z 2001 roku kształtują się w granicach 12500-14500. Mi udało się kupić w dolnej granicy cenowej, oczywiście trzeba dołożyć parę złotówek jak przy każdym zakupie. Na razie szukam najtańszego źrodła części, oczywiście takich które nadają się do użytku więc raczej oryginałów. Jeśli zna ktoś adresy firm mających dobre ceny to będę bardzo wdzięczny. Szukam również serwisówki do mojego KTMa.

Z góry dzięki za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link, który dałem Ci już wcześniej ale może komuś sie przyda http://www.ktm-parts.com/pdf/KTM2001400520/2001KTM400520.pdf

Dzisaj przeglądałem swiadectwo homologacji swojego KTMa i napisane tam jest że ma 12KW czyli jakieś 16KM :icon_question: przy 6500 rpm. Vmax 104 km/h Nie ma to jak blokady :icon_exclaim:

Całe szczęście, że po odblokowaniu jest tego jakieś 3 razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że autor posta zadba też o wygląd ktm'a :icon_razz:

 

a tak btw, to jakimi motorami jezdziles wcześniej? ktm 400 jest naprawdę mocny :wink:

 

Przede wszystkim zadbam o sprawy techniczne, a jeśli starczy kasy to zakupię całą okleinę to i wygląd się poprawi (chociaż jest dużo mniej ważny). Wcześniej jeździłem RXem 160 i KLXem 300R, EXC 400 jest "nieco" mocniejszy ale chyba dam sobie radę. Oprócz potrzebnych wymian szykuję rownież go do swojego wzrostu, czyli obniżam :icon_razz: . Wytnę trochę gąbki z siedzenia i jesze kilka innych patentów, bo na razie sięgam ledwie jedną nogą do ziemi :icon_exclaim:

 

Tu jest link, który dałem Ci już wcześniej ale może komuś sie przyda http://www.ktm-parts.com/pdf/KTM2001400520/2001KTM400520.pdf

Dzięki wielkie, przyda się bardzo :icon_question:

 

Dzisaj przeglądałem swiadectwo homologacji swojego KTMa i napisane tam jest że ma 12KW czyli jakieś 16KM icon_mrgreen.gif przy 6500 rpm. Vmax 104 km/h

 

To ma mocne jakieś te konie - chyba Araby, bo prawie na każym biegu chcą wyrwać kierownicę :offtopic:

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...