Skocz do zawartości

Jaki Sport-turystyk??


Rekomendowane odpowiedzi

Groszek przemyśl dobrze sprawe bo nasze krajowe szlify to dzwony jakich mało wiec w g..o wpakować się łatwo.

to była tylko odpowiedź do postu MOCy, związanego z innym tematem forum.

A poza tym sam to przeżyłem i juz nie wierzę w motocykle, które nie leżały. CBR 1000F odpadła na starcie,nad ZZR1100 chwilę się zastanawiałem bo miałem 600 i rewelacyjny motocykl do turystyki, ale ostatecznie odrzucam, bo trochę za stare konstrukcje. Skoro mogę wybierać to wolę już coś nowszego.

FJR marzenie, ba no pewnie że tak...ale podałem na początku okolice finansowe, wiec zapominamy o temacie FJR.

Widzę dużo głosów za XXem.

No i chyba zacznę to rozważać, bo wybór ofert jest dość spory, ceny w miar.ę przystępne.... tylko mi on się naprawdę nie podoba - jest za długi. No i po co mi tak silna maszyna?

Dziękuje i słucham dalej, słucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie alternatywa dla VFR jest... VFR :D Moto jest naprawde zaje... do turystyki jak znalazl. Wygodna pozycja, centralna stopka, duzy bak (chyba 21l) itd. Silnik V4 to jest to :crossy: ciagnie od samego dolu, jak odkrecisz tak jedziesz, nie trzeba go wysoko krecic. Ja sam szukalem na poczatku sporta ale pozycja tak srednio mi pasowala dlatego zmienilem orientacje na sport-turyste i VFR TO JEST TO. Myslalem jeszcze nad thunderkotkiem ale jakos nie mam przekonania do tego moto, moze dlatego ze nie bylo nic w sensownym stanie (albo dzwon a sprzedawca mowi bezwypadek a moto krotsze o pol metra...). Jesli chodzi o XX'a to jest naprawde duza krowa i w miescie ciezko tym sie jezdzi ale do turystyki tez dobre tyle ze mocy to ma chyba za duzo :clap: Aha jesli VFR to tylko 800, na wtrysku, podobnie z iXem tez na wtrysku.

 

Ja jestem swiezo po kupnie moto i jedyne co moge Ci polecic to poszukaj czegos szlifnietego (nie po dzwonie bo pozniej sie koszta robia) zza granicy bo u nas te igly to wlasnie takie motocykle tyle ze poskladane i polakierowane plus 5000 zl :cool: Lepiej kupic moto po szlifie i przynajmniej widziec co i jak jest uszkodzone niz kupic calego i dowiedziec sie po miesiacu jazdy ze to krzywe, ze rama prostowana itd. a znam duzo ludzi ktorzy jezdzili na spawanych ramach i podonych historiach nie wiedzac o tym a kupili wlasnie igle za NORMALNE a czesto nawet wieksze niz normalne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś nad FZS 600 FAZER jest dość wygodny i pojemny ma wygląd bardziej turystyka niż sportowca ale ale między nogami masz silnik istnie wyjęty ze sportowego motocykla. Jest on dość lekki a do tego jego silnik ma 95KM co daje nizłą frajde z jazdy i co najwazniejsze jest w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie kupiłbym VFR

pozdr

 

Bo?? Moze dlatego ze to prawdopodobnie najbardziej udana konstrukcja hondy itd.?? Mam, wiem i cos powiem a mowienie ze lepiej zx9r od VFR'ki... hmmm wydaje mi sie ze Ty naprawde nie masz pojecia co to jest kawasaki zx9r do rocznika 98...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że tak będzie ja nie neguję VFR z tym że VFR ma syfiaste siedzienie słaby silniczek skomplikowana kontrukcja owiewek a te z przodu chybna cztery kawałki to wszysto skręca sie z lampą lekka przesada...

poza tym nie pamiątam żebym pisał coś o kawce z przed 98...

a na Kawkach nigdy się nie zawodłem

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...