Skocz do zawartości

Mam pytanko do bardziej doświadczonych motocyklistów ...


Rekomendowane odpowiedzi

Co ty Groszek bredzisz, ... równie dobrze można leciec trasą np. R1 tak 100-150 km/h albo banditem a zapas musi być.

Jest różnica. Jak byś krwa chociaż raz w życiu jeździł jednym z nich to byś zrozumiał. Znajdź sobie może ciekawsze hobby jakieś - www tuning.pl czy coś, może, skoro dla Ciebie różnica w jeżdżeniu samochodem a motocyklem to żadna różnica. Za tą kasę miałbyś wypasioną Beemkę M3. Posłuchaj, dobrze radzę.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty Groszek bredzisz, co w tym złego że wole śmigac na konkretnym motorku, to ze pojemnośc powyzej 1000 to nie oznacza że zraz się rozjebie na jakimś drzewie, równie dobrze można leciec trasą np. R1 tak 100-150 km/h albo banditem a zapas musi być. (a zapas można wypróbowac na sprawdzonych odcinkach) Wszystko zależy od kierowcy. Od ojca pożyczam nieraz fure(swojej nie mam bo zbieram na motor ;) ) mogłbym z niej wycisnać spokojnie 190 km/h a jade ok 100 jesli droga jest odpowiednia. Następnym razem zastanów się nad swoja wypowiedzią :)

konkretny to dla ciebie jak najmocniejszy?? 100-150 to ja jezdze a maksymalna mam 200. Zapas jest chyba nie?? Sportowa 600 osiaga ok 240-260km/h.

 

Mysle ze dobrym wyjsciem jest gsx600f. Do nauki dobry sprzet. Kupisz za mniej niz 15000 a za reszte kupisz sobie dobry kask i caly ubior. 86KM pozwala zostawic znaczna wiekszoc samochodow a predkosc przelotowa 160 nie stanowi problemu. Wygodny motocykl ktory pozwoli ci sie zorientowac w ktora strone chcesz isc: sport czy turystyka.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M257638

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M263488

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja i tak mam swoje postanowienie że zaczynam od 1000 i nic tego nie zmieni. Teraz pytanie jaką marke wybrac ?? Wiem na co mnie stac i wiem że dam rade okiełznac taką maszyne, nie każdy 21 latek chodzi z głową w chmurach. Ja mam swoje marzenie i zamierzam je spełnić ;)

 

Moc muis być, a kwestia jej wykorzystania będzie zależała od czasu i stopnia opanowania maszyny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzysz glupoty!!!

 

Jak 21latek nie ma fantacji i nie odkreci tzn ze jest cos znim nie tak. Tyle ze jak odkrecisz na 1000 to moze okazac ze sprowokujesz sytuacje w ktorej spanikuje a wtedy to juz pozamiatane.

 

Kup Yamahe BT 1100 Bullgod :)

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja i tak mam swoje postanowienie że zaczynam od 1000 i nic tego nie zmieni. Teraz pytanie jaką marke wybrac ?? Wiem na co mnie stac i wiem że dam rade okiełznac taką maszyne, nie każdy 21 latek chodzi z głową w chmurach. Ja mam swoje marzenie i zamierzam je spełnić ;)

 

Moc muis być, a kwestia jej wykorzystania będzie zależała od czasu i stopnia opanowania maszyny. :)

Ty, no to jak wszystko już wiesz i masz zaplanowane, to po co pytasz???

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja i tak mam swoje postanowienie że zaczynam od 1000 i nic tego nie zmieni. Teraz pytanie jaką marke wybrac ?? Wiem na co mnie stac i wiem że dam rade okiełznac taką maszyne, nie każdy 21 latek chodzi z głową w chmurach. Ja mam swoje marzenie i zamierzam je spełnić ;)

 

Moc muis być, a kwestia jej wykorzystania będzie zależała od czasu i stopnia opanowania maszyny. :)

Ty, no to jak wszystko już wiesz i masz zaplanowane, to po co pytasz???

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kto pyta nie błądzi Groszek :)

 

A się pytam bo jeszcze dużo rzeczy nie wiem, a chciałem sprawdzić jaka będzie wasza (czyli doświadczonych motocyklistów) reakcja. Serio myśle o takim motorku, ale 15000tys zł to chyba jeszcze za mało na dobry w miare młody sprzęt. Więc jeszcze troche pozbieram ...

Dzięki za wypowiedzi ;) :biggrin: :flesje:

 

Groszek a jak tam Ci się sprawuje twoja Yamaha Thundercat???

który rocznik, jak pojemnośc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ silnika 4-cyl, 4-suw, chłodzony cieczą, DOHC, 20 zaworów, EXUP

Pojemność silnika 1002 cm 3

Średnica i skok tłoka 75.5 x 56 mm

Moc silnika (DIN) 146 KM (107 kW) przy 10000 obr/min

Moment obrotowy silnika (DIN) 11 kgm (108.3 Nm) przy 8500 obr/min

Rozruch Elektryczny

Pojemność zbiornika paliwa 20 litrów

Przeniesienie napędu 5 biegów - łańcuch

Wymiary: dług/szer/wys 2170/740/1175 mm

Rozstaw osi 1430 mm

Wysokość kanapy 815 mm

Masa własna 198 kg

Zawieszenie (Przód/Tyl) Widelec teleskopowy - Monocross

Hamulce (przód/tył) Tarczowy podwójny - Tarczowy

Opony (Przód/tył) 120/70 ZR - 17 180/55 ZR - 17

 

dokładnie to miałem na myśli pod 148 km i co o tym myślisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...