Skocz do zawartości

Aprilia classic 125 Wielka prośba/Szukam rady


Biker_x1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam okazje kupić Aprilie classic 125 1997r. przebieg oryginalny tylko 2500km zarejestrowana w Polsce

cena 4000zł.Czy ma ktoś taki motocykl prosiłbym o wypowiedzenie sie na jego temat czy sa z nim jakies porblemy, Jakie sa jego osiagi?Z góry za wszytskie odpowiedzi dziekuje.Pozdrawiam

Edytowane przez Biker_x1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam okazje kupić Aprilie classic 125 1997r. przebieg oryginalny tylko 2500km zarejestrowana w Polsce

cena 4000zł.Czy ma ktoś taki motocykl prosiłbym o wypowiedzenie sie na jego temat czy sa z nim jakies porblemy, Jakie sa jego osiagi?Z góry za wszytskie odpowiedzi dziekuje.Pozdrawiam

pokaż foty tego moto bo te 2500 przebiegu to wierutna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2tys przebiegu to ja w pierwszych 2 miesiącach posiadania moto zrobiłem a 2500 przez 9 lat to trosze ... No więc jak już kiedyś mówiłem z apką nie miałem zbyt dużo wspólnego nie wiem jak ten model ale af1 miałem dużo problemów. A apka jest włochem jak wiele kiepskich aut a to mówi samo za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bardzo smieszny motocykl. Choper z wysokoobrotowym dwusuwowym silnikiem od plastika :) Nie polecalbym go

Czy ja wiem czy taki smieszny mnie sie podoba z wyglądu, posiadam aprilie classic 125 200rok na motorower kupiłem za 7 tys ale ma wszytkie dodatki sakwy przednie 2 lampy z tyłu itp. zbytnio nie jestem z niej zadowolony bo mi nie chce odpalic !!!! wszystko bylo ok ale cos teraz kuźluje....

 

Czy ja wiem czy taki smieszny mnie sie podoba z wyglądu, posiadam aprilie classic 125 200rok na motorower kupiłem za 7 tys ale ma wszytkie dodatki sakwy przednie 2 lampy z tyłu itp. zbytnio nie jestem z niej zadowolony bo mi nie chce odpalic !!!! wszystko bylo ok ale cos teraz kuźluje....

2 lampy z przodu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz inne wyjście to omiń Aprillie i chinskie moto czerokim łukiem. Szkoda nerwów i kasy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...