Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako, ze przymierzam się do zmiany motocykla na cos klasy 600 moją uwagę zwrócił Suzuki GSX-R 600. Chcial bym się dowiedziec jak jest z wygodą na tym motocyklu po przejechaniu XXX kilometrow? Jakie jest spalanie w trasie oraz w miescie? Czy ten motocykl ma jakies słabe punkty? Mam 187 cm wzrostu i waze 88 kg. Czy ten moto nie bedzie dla mnie za mały?

W przyszlym tygodniu jadę oglądać tą sztukę

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M239295

 

Czy jezeli faktycznie moto bedzie w stanie idealnym zarowno wizualnym, jak i technicznym, tak jak zapewnia sprzedawca, to cena nie jest wygórowana? Czy moze za tą cenę nie warto kupowac tego moto?

 

Nie piszcie mi, ze moto moze byc dla mnie za mocne, bo nie zamierzam kupowac nic z klasy 500 :P Jezdzilem na Suzuki GS 500 i raczej szybko brakło by mi na nim mocy. Jak na swoj wiek jestem rozsądny i naprawde mam troche oleju pod kopułą. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i opinie na temat tego motocykla.

 

Ps. W archiwum szukałem jednak tematy są bardzo stare, albo dotyczą starych rocznikow, albo odpowiedzi mnie nie satysfakcjonują.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 187 cm wzrostu i waze 88 kg. Czy ten moto nie bedzie dla mnie za mały?

 

 

Moge Tobie jedynie udzielic odp na temat dopasowania dupska do scigów...

sam mam 196 cm wzrostu...i mieszcze sie bez problemu na sportach (gorzej z naked`)

jednak kiedys nieslusznie obawialem sie podobnie jak Ty,

iz wysocy moga miec problemy ze zmieszczeniem sie na nich...

siedzialem na Gsxr i powiem Ci, ze moje kolanka idealnie pasowaly do tego moto...

 

No i Gsxr600 od 2001 jest stylistycznie sliczny...sam chce kupic w przyszlym sezonie

K1 1000cc...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

182cm i 102kg wagi. Mam 750 i powiem że za mały to on nie będzie. Wbrew pozorom porównując do konkrencji to jest to duż koza. Jako ze 600 i 750 są "takie same" powiem Ci że jest spoko. Najdłuższa traska to 880km i bez kłopotu dałem rade.

Jeśli chodzi o awaryjność, to sie nie wypowiem bo to już zupełnie inne jednostki. W przyszłym numerze Motocykla ma być właśnie test używanego gixa 600.

Cena jak to cena. Nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalania sa w tych samych granicach.

Co do tego salonu to proponuje omijac go szerokim lukiem.

Ceny maja kosmiczne obsluga do bani.

Niepolecam

 

Jezeli juz, to tylko zakupił bym tam moto... a serwisował gdzie indziej. A co oznacza "w tych samych granicach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

moto mam od tygodnia wiec nie bardzo mam co pisac :icon_eek:

Mam 175 cm wzrostu i 55 kg i jest idealny jesli chodzi o rozmiar.

Przyspieszenie boskie od 8 tys rakieta. Hamulce po rozgrzaniu brzytwa.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...