Skocz do zawartości

Katana vs. RF


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Stanąłem przed wyborem moto (muszę się ograniczyc do tańszych 600-tak, no i używek) interesuje mnie pojedynek pomiędzy SUZUKI GSX600F i SUZUKI RF600, który z modeli polecalibyście do sportowej jazdy turystycznej (tzn. czasem z kuframi i "plecaczkiem")? Sądzę, że są to porównywalne maszyny (podobne masy, RFwiększa moc 98KM :) , obie mają ramy metalowe :) ), chodzi mi o roczniki końcowe serii RF (95', 96'r) i Katanę ok. 98'. Co możecie powiedzieć tych modelach pod względem awaryjności, wygody, kosztów utrzymania.

Wiem, że było dużo opisów ma forum np. Katany, lecz chodzi mi głównie o opinię co byście wybrali z tych dwu maszyn :?: (czy RF faktycznie się nie sprawdza skoro go wycofano z produkcji? bo wizualnie bardzo mi się podoba 8O )

Proszę o poradę :!: (przy większej kasie myślałem również oVFR750 i FAZER'ku 600)

Na razie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, no racja, oba maja ramy metalowe... inne trudno znalezc :). Misie tez bardziej RF podoba, ale wybralbym pewnie GSXa z racji wiekszej powszechnosci, i ewentualnego dostepu do czesc.

 

Pozdrowienia

 

Witam,

swieta prawda, GSXa naprawi kazdy kowal :-) a i na czesci dlugo czekac nie bedziesz, podobno RF duzo wiecej pali - ciezko zejsc ponizej 7

Tylko w przypadku GSXa nie przesadzalbym z okresleniem "sportowy" zwlaszcza z bagazem

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem motocykl, to miałem okazję zapoznać się z RFą i z tego, co słyszałem to dobry motocykl, ale podobno ma słaba ramę no i nie ma co ukrywać jest mniej popularna od 600F. 600F jest juz sprawdzona i postawiłbym na nią, mimo tego, że RF lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...