Skocz do zawartości

Szukam ludzi ktrzy podróżuja zwykłymi endurakami


zoltecek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!!

Ja latam powiedzmy "endurakiem", stara BMW GS, ale na nasze drogi to motocykl akurat... W sumie daleko nie bylem, jezeli liczyc w lini prostej, bo tylko na Slowacji i w Czechach... No ale ogolnie smigam dosyc sporo i sa to dosyc dlugie odcinki jak na raz (800-1500km)... Jedyna wada mojej BMw, tylek odpada juz po oklo 500km i trzeba sie sporo nagimnastykowac, zeby to wytrzymac na dluzszej trasie. Moze konstruktorzy mysleli o bezdrozach, gdzie tylek bedzie caly czas podskakiwal:)...

Jezdzilem wczesniej Yamaha FJ 1200, bylo znacznie bardziej komfortowo, ale pozniej niespodziewanie stalem sie posiadaczem DR 600 i wtedy zobaczylem ile frajdy daja enduraki... Juz chyba plastika nie kupie wiecej, no chyba ze bede miec za duzo kasy i jako drugi motocykl...

Pozdrawiam.

Sosen

 

O wlasnie zobaczylem ze jestes z okolic Mragowa... Wybierasz sie moze do Ostródy 1-3.09 na zlot do Papy??? My smigamy ze znajomym (Kwidzyn + Sztum). Pozdr

Edytowane przez Maciej Kwidzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro góą :clap: a tak na serio to fajna sprawa. Ja w wolnych chwilach od pracy śmigam na NX Dominator 650, w tym roku Mrągowo, Giżycko objeździło się w jeden dzień, mazurskie wertepy znakomicie pasują do tego motocykla ;) W sumie wszędzie mamy słabe drogi. No i na skrzyżowaniach na światłach siedzi się wysoko nad dachami samochodów to mi się bardzo podoba w enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec do zobaczenia u Papy...

No a w ogole, jezdzacy enduro maja o kilkanascie centymetrow lepszy widok;).

Ja stwierdzilem jezdzac Yamaha FJ 1200, ze na nasze drogi tylko enduro sie nadaje... Ciagle mi pekaly w FJcie mocowania plastikow... A teraz, czlowiek nawet nie wie, kiedy w dziure wiechal:).

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na TTR'ce w te wakacje nawinalem z 3,5k. Jezdzilem bez stelazy, bo czasu braklo by zrobic. Plecak ze stelazem na plery i wio (ale tylko dojazdy na miejsce- jakies 1,5k). Nie sprawdzily sie przepowiednie, ze niewygodnie czy tez ze dupa odpada. Jechalo sie przyjemnie i bezpiecznie.Postoje czeste jako ze bak tylko 10l, ale dalo rade. Jakbyscie robili wypady we wrzesniu- dawac znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...