Skocz do zawartości

Utrata mocy w MZ ETZ 250


andymotors
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na biegu jałowym chodzi mi jakoś dziwacznie bo bez dodawania gazu sam od siebie sie wkręca na obroty... Czy tego przyczyną może być lewe powietrze?

to moze byc lewe powietrze,a raczej napewno jest,posprawdzaj to co Ci napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj rozebrałem silnik i...

pierścienie są całe,

uszczelka przy krućcu ssącym też,

filtr powietrza czysty,

akumulator też wydaje się O.K.

ale... uszczelka pod cylindrem była pęknięta, ale nie wydmuchana, czy to może być przyczyną moich zmartwień??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych moim utrapieniem :flesje: !

Wczoraj zrobiłem zakupy, kupiłem uszczelki oraz tak na zapas pierścienie ;) ,

zobaczymy co z tego wyjdzie... Zaraz po zjedzeniu śniadanka biorę się za moto :)

Pozdro 4 all :wink: !!!

 

O.K. Jest dobrze :flesje: !!!

Ale było źle...

Wymieniłem pierścienie i uszczelki i moto działa super :offtopic: !!!

Stare pierścienie były przytarte o cały milimetr w porównaniu do nowych :icon_exclaim: i to chyba było główną przyczyną braku mocy.

Jednak mam pytanko...

Jak długo muszę docierać nowe pierścienie :icon_question: bo najchętniej to bym nie docierał wcale. Dziś przejechałem już ok. 40 km na baaaaaaardzo małym gazie. Ale i tak moto ciągnie bez problemów na wysokich biegach. :D

Dzięki wszystkim którzy mi udzielili odpowiedzi :banghead: :icon_razz: :icon_razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...