Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ,że "każda.... swój ogon chwali " ale ja nie znam nikogo , kto by jeździł wcześniej na Valcu a później się przesiadł na inny moto i powiedział ze Valec jest do dupy, sporo moich znajomych przesiadło się z Valca na Goldasa , co by nie powiedzieć jednak Goldas 1800 jest nowocześniejszy wtryski , abs , o klasę lepsze radio , aluminiowa rama . większy moment i wieksza moc , skrzynia biegów nie wyje :) , jak w Valcu ale ......... no własnie .

 

poszukaj okazji w nadchodzącym sezonie pojeździj i jednym i drugim ,sam zobaczysz co Ci bardziej do serca przypadnie jedno jest pewne , w tekstyliach możesz jeździć i na jednym i na drugim , natomiast jak preferujesz skórę a nie daj bóg :) , frędzle i te rzeczy :) to na Goldasie bedzie sie gryzł taki styl :))

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorry,ze dupe zawracam ale jestem bliski kupna instate i pytanie jak z ochroną przed wiatrem czy ta owiewka daje rade po jeździe na electra glide moje dupsko przyzwyczaiło sie do wygody

 

 

słoma

miałem okazje powozić się na Elektrze 1500 , moim zdaniem porównanie jest takie , mając na liczniku 200 km /h na Valcu prowadzę go 1 ręką , przy 160 licznikowym na Elektrze nie chciała iść dalej i mnie bujało na drodze , poziom komfortu moim zdaniem jest wyższy na Valcu , na Elektrze tworzy sie podciśnienie za szybą , w deszczu do dupy , na Valcu jest kanal pod szyba równoważący rozkład ciśnienia , ja na swoim Interstejcie mam tak uciętą szybę , na takiej wysokości ,ze cały czas linia wzroku przebiega ponad górna krawędzią szyby , tak sobie dociąłem specjalnie bo tak lubię , i przy tej wysokości szyby , cale lato jeżdżę w otwartym kasku bez szybki na kasku , zakładam tylko okulary na kask, zaczyna mi wiać około 150 -160 jak mam na liczniku , jak przysunę się bliżej baku i minimalnie obniżę głowę , nie wieje nic :)

 

 

polowa Valkyrieridersów ma szyby które zakrywają im głowy ,gdyż jeżdżą w 2 osoby a wtedy plecak jest cały osłonięty ,

 

tak ze ja na komfort nie narzekam:) opisujac te moje wrażenia z jazdy bardzo skrótowo. Uważam ze brak regulacji szyby to tak naprawdę jedyny poważny mankament Valca Interstate ,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie

w electra glide są bardzo przydatne kieszonki skórzane na szybie

Można gdzieś kupić dedykowane do hondy takie cuś?

http://www.cruisercustomizing.com/hopnel-signature-windshield-tri-pouch-for-bbp-classic-windshield/part/BBP-H50-303BK

znalazlem :) , coś takiego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy to normalne,ze motocykl postawiony na bocznej stopce wg. mnie bardzo mocno jest przechylony?

 

 

A powiedzcie mi czy to normalne,ze motocykl postawiony na bocznej stopce wg. mnie bardzo mocno jest przechylony?

 

Mi też na początku wydawało się przy stawianiu na boczną stopkę że motocykl poleci na bok ale u znajomego jest tak jak u mnie. Masz 2 fotki jak stoi mój Valec

post-69843-0-26287300-1391626402_thumb.jpg

post-69843-0-60117900-1391626410_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...