Skocz do zawartości

Na koło


Kamill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ;). Muszę się pochwalić ;). Ujechałem sposobem Pawika około 20 metrów ;). Tylko nie mogę tak bardzo do pionu moto postawic jak pawik, bo mi tylni błotnik wadzi o ziemię Tzn starłem go trochę :P. Ale co tam - frajda niesamowita :). Muszę jeszcze potrenowac balansowanie gazem :).

 

EDIT:

 

Niedługo może zamieszczę filmik z moją 'jazdą' :).

Edytowane przez SlayR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZym bedziesz dłużej jeździć, tym będziesz siedział bliżej zbiornika, a nie tak jak pawik pisał cofnąć sie do tyłu... a wtedy też lepsze odległosci wychodza... ;) Ja musze coś z jazdy na kole dobrego też wrzucić, bo chwile było widać na filmiku w temacie o nieobrobionych, ale to była cienizna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Stanach jest jeden stunter z tego co wiem który jeździ na chopperku, nie pamietam z jakiej ekipy jest.

Jakbyś znalazł jakiś filmik to chętnie to zobaczę

 

 

cofnąć sie do tyłu...

a można się cofnąć do przodu ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nauka trików kończy się glebą prędzej czy później nie ma bata :icon_razz:

Wszyscy zanim opanowli gumę nawet zawodowcy leżeli lub będą leżeć. To kwestia czasu.

Teraz wychodzi prosta reguła

 

chcę jeździć na gumię => przygotowuje moto (crashpady)=>ubieram się (kask i nie krótkie spodenki)=>

ćwicze

 

koleżanka próbowała przy mnie Suzą Kataną.

Stanęła nogami dodała na maxa gazu i jebut.

 

Moto(skuter) zaliczył pion <przejechała tylną lampą 1m i jebut na boczek. Do dziś ma lampe posklejaną taśmą

kierunek też i w ch*** rys.

 

Więc przygotuj się psychicznie że możesz lekko stuningować swój sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znalazł jakiś filmik to chętnie to zobaczę

jest między innymi na tym filmiku, ja go ściągnąłem z tego linku- http://www.stuntfreaks.com/vids/darius-sittinsidewayz.wmv .

 

z tego co widze filmik nie działa więc musisz poszukać tego pliku - darius-sittinsidewayz.wmv . moze ktoś to też ma jeszcze to ci podeśle ja mam niestety za słabe łącze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...