Skocz do zawartości

Jakie 250 cm3?


Gość czubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale tylko sx i exc ma możliwość zmiany charakterystyki mocy , odpowiednie ustawienia i ciągnie jak 4T

 

nie tylko

 

co do 250 w 2t to najmocniejsza i najagresywniejsza cwiara jaką znam to huska wr 250 nie zabraknie Ci ani góry ani dołu, nastepny w kolejnosci exc, yz i cr rm i kx w ogóle sobie daruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko

 

co do 250 w 2t to najmocniejsza i najagresywniejsza cwiara jaką znam to huska wr 250 nie zabraknie Ci ani góry ani dołu, nastepny w kolejnosci exc, yz i cr rm i kx w ogóle sobie daruj

 

 

a widziałes co potrafi gas 250 ? ciąłem się z taki na zawodach u mnie 5 wykręcone a koleś mnie wyprzedził jakbym stał w miejscu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jaką znam" miałem na myśl ze miałem doczynienia i wiem jak to jeździ, bo widzieć to juz w zyciu duzo widziałem, ale na podstawie patrzenia cieżko ocenic moc i właściwości jezdne motocykla, no chyba ze Ty masz takie zdolnosci to gratuluje:) ,ja nie jeździłem takim gasem wiec nie pisze na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jaką znam" miałem na myśl ze miałem doczynienia i wiem jak to jeździ, bo widzieć to juz w zyciu duzo widziałem, ale na podstawie patrzenia cieżko ocenic moc i właściwości jezdne motocykla, no chyba ze Ty masz takie zdolnosci to gratuluje:) ,ja nie jeździłem takim gasem wiec nie pisze na jego temat.

 

 

czytaj ze zrozumieniem, przecież wyraźnie jest napisane że podczas zawodów i nie stałem jako kibic tylko jechałem. a "widziałes" to taki odnośnik "czy jechałeś na tym"

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą góre ma CR 125,najlepszy dół ma SX 125

 

tytuł tematu jakie 250 cm3 :icon_twisted:

 

czytaj ze zrozumieniem, przecież wyraźnie jest napisane że podczas zawodów i nie stałem jako kibic tylko jechałem. a "widziałes" to taki odnośnik "czy jechałeś na tym"

 

badz poważny, ze Cie wyprzedził to nie znaczy ze miał mocniejszy motor , tylko moze inne przełozenie i szybciej jechał, albo wiecej umiejetnosci, nie wiem nie widziałem tego, ale dla mnie "wyprzedził mnie" to sredni wykładnik wiedzy na temat motocykla

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no być może miał szybsze przełożenie ale żeby w piachu przy ponad 120 (max odzczyt z licznika był chyba 136) wyprzedzać jakbyś stał w miejscu :icon_twisted:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...