Skocz do zawartości

Yamaha radian, kto widzial na żywo


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, elo, joł :)

 

 

 

 

Juz grubo ponad miesiac szukam tego bajka i nie moge znalesc i juz mnie padaczka zaczyna lapac :banghead:, ale ku mojej uciesze pojawil sie na allegro ladny i niedrogi radianek, odrazu wklaepalem na forumowej wyszukiwarce ""RADIAN'' i przeczytalem wszystko. Jednak jedna rzecz mnie nurtuje, mianowicie ja lubie motocykle duze gabarytowo, nie musza miec oszalamiajacej mocy, ale musza byc DUŻE :banghead: . Niestety wydaje mi sie ze radian jest bardzo maly :buttrock: !! Tak wiec mowic co kto wie, a najlepiej porownac do jakiegos motocykla.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrabny ale niewielki-pokroju hmmm,moze xj 550 lub starej 600ki.

ale za to nietuzinkowa maszynka.

co do starej xjty to sie nie zgodze. Jest duuza, wieksza od diversion, fazera 600, horneta 600 i wielka w porownaniu do gs'a. Mam 175cm wzrostu i siedzac na motocyklu opieram sie na palcach a w przypadku gs'a to moglbym nad nim stac okrakiem :)

 

 

Ja bym polecil xj 600n ale nie wiem czy za 5,5 sie dostanie w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak juz przy okazji zapytam nie zakladajac nowego tematu : co byscie kupili do 5,5 tys :crossy: Odpadaja super sporty, araz male motorki typu suzuki ls 650, yamaha virago 535, suzuki gs 500, honda cd 500 itp, idt :biggrin:

 

Polecam Vx-800 za tą sume już kupisz , motocykl jest (mozna powiedzieć) Duży (rozstaw osi ponad 150cm i ponad 200kg) ale "mocą nie zabija" za to duuużo plusów (jak bys chciał się dowiedzieć coś bliżej o tym sprzecie to pytaj smiało). Mile wspominam ten motocykl. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję może trochę mało znaną Hondę CBX 750F. Miałem to moto chyba przez 7 lat i mile wspominam. Duży, wygodny, sportowo-turystyczny. Hydrauliczna regulacja luzów i bezawaryjny silnik. Trzeba zwrócić uwagę na łańcuszek alternatora, bo przy wymianie w h.. roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbx jest ok, ale wyglad ma nie za specjalny, chyba ze nighthawk, nawet bylem ogladac takiego, baardzo ładny motorek niestety stane tego akurat egzemplarza odbiegal od jego opisu i ceny :icon_mrgreen: w piatek jade ogladac xj 650 z 81r. za 2900 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj 650-za ladny to on nie jest.he he ale mozna go ladnie przebudowywac.silnik jak na takiego staruszka jest dosc zwawy nawet na dzisiejsze czasy.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda w Niemczech gdzie stara japonia idzie cenowo w gore - jezeli motocykl bedzie zadbany i nienaganny mechanicznie.

Wszystkie stare sprzety z poczatku lat 80 tych sa duze, ja oczywiscie polecam Suzuki GS 750 / 1100 z 80 - 82r

Minusy:

- kiepska instalacja ladowania baterii,

- brzydki jak kupa,

Plusy:

- silnik i skrzynia nie do zaje..nia,

- zawieszenia i hamulce lepsze niz u owczesnej konkurencji,

- latwy go dostosowac do turystyki,

- wygodny dla 2 osob.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...