Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a ja mam małe pytanko .....

 

jest takie fajne miejsce do jazdy w okolicach lublinka spróbuje wytłumaczyć o co mi chodzi to może ktoś mi powie jak tam dojechać

 

jak sie jedzie pociągiem z pabianic do Łodzi z prawej strony (siedząc przodem do kierunku jazdy)jest taka wieeeeeeeelka dziura w ziemi koło lasu wygląda na jakąś starą żwirownie nigdy tam nikogo nie ma.........kawałek za tym jest most kolejowy nad jakąś rzeką i z lewej strony masz taki mostek z rurą nad rzeką i zaraz za tym jest przejazd drogi przez tory strzeżony i stacja kolejowa lublinek......

 

tak pi razy drzwi zaraz za tą ,, dziurą jest przejazd niestrzeżony i z lewej idzie rura zakopana w takim śmieszym wale no i potem most nad rzeką przejazd strzeżony i stacja lublinek.......

 

jeśli ktoś cudem zrozumiał o co mi w ogóle chodzi to niech powie jak tam dojechać drogą z Łodzi albo lepiej z trasy np Łódź pabianice czy coś w tym stylu..........dzięki......

 

to wygląda na jakąs stara żwirownie żólty piach z jednej strony bardzo stroma ściana z piachu naokoło las zero ruchu ogrodzenia nic..

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe czyżbyś mówił o Łaskowicach? Bo z tego co tłumaczysz to włąsnie na to wygląda......

 

Do Łąskowic jak się jedzie z Pabianic wytłumaczą Ci koledzy...jak powiesz skąd dokładnie chcesz jechać to opisze Ci trasę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ja mam małe pytanko .....

 

jest takie fajne miejsce do jazdy w okolicach lublinka spróbuje wytłumaczyć o co mi chodzi to może ktoś mi powie jak tam dojechać

 

jak sie jedzie pociągiem z pabianic do Łodzi z prawej strony (siedząc przodem do kierunku jazdy)jest taka wieeeeeeeelka dziura w ziemi koło lasu wygląda na jakąś starą żwirownie nigdy tam nikogo nie ma.........kawałek za tym jest most kolejowy nad jakąś rzeką i z lewej strony masz taki mostek z rurą nad rzeką i zaraz za tym jest przejazd drogi przez tory strzeżony i stacja kolejowa lublinek......

 

tak pi razy drzwi zaraz za tą ,, dziurą jest przejazd niestrzeżony i z lewej idzie rura zakopana w takim śmieszym wale no i potem most nad rzeką przejazd strzeżony i stacja lublinek.......

 

jeśli ktoś cudem zrozumiał o co mi w ogóle chodzi to niech powie jak tam dojechać drogą z Łodzi albo lepiej z trasy np Łódź pabianice czy coś w tym stylu..........dzięki......

 

to wygląda na jakąs stara żwirownie żólty piach z jednej strony bardzo stroma ściana z piachu naokoło las zero ruchu ogrodzenia nic..

 

 

Myśle że ta mapa wszystko ci wyjaśni .... droga jest wyraźnie zaznaczona

 

http://mapa.szukacz.pl/?&n=427294&e=524486&z=2m&t=WYBRANY PUNKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

No dokładnie o to chodzi :) dzięki panowie

 

tak nawiasem to jest prywatne /ogrodzone/niczyje (stara niepilnowana żwirownia) ??

 

ja zawsze jak do Łodzi do rodzinki prułem w niedziele to nikogo tam nie widziałem kumpel twierdzi że kiedyś kogoś na crossie widział widocznie ktoś z was :)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

No dokładnie o to chodzi :cool: dzięki panowie

 

tak nawiasem to jest prywatne /ogrodzone/niczyje (stara niepilnowana żwirownia) ??

 

ja zawsze jak do Łodzi do rodzinki prułem w niedziele to nikogo tam nie widziałem kumpel twierdzi że kiedyś kogoś na crossie widział widocznie ktoś z was ;)

 

To jest stara żwirownia....nie pilnowana ale chyba jeszcze używana.... jak tam sie posiedzi w niedziele przy dobrej pogodzie to prędzej czy później ktoś przyjedzie :D dosyć znane miejsce :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dzięki dotre mtx załatwie transport dla siebie i kumpla i tam przetestuje honde :icon_twisted: to miejsce fajnie wygląda coprawda odemnie to jest 80 km w obie strony no ale :biggrin:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dzięki dotre mtx załatwie transport dla siebie i kumpla i tam przetestuje honde :) to miejsce fajnie wygląda coprawda odemnie to jest 80 km w obie strony no ale :D

 

hehe no to może razem pojeździmy :D jak się cieplej zrobi i swoje sprzęgło zrobię :D

 

a co do 80km....no to w pociąg i jazda :P:D:D hehe ciekawe czy się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...