Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki skąd wy bierzecie info o imprezach cross/enduro w regionie ??

 

ja bym sobie pojechał pooglądać z bliska jak to wygląda :D ostatnio podobno było coś w łasku ale ponoć taka rekreacyjna wręcz bezklasowa rywalizacja ( bo głowna konkurencja to były 4x4 a quady i moto były tylko upiększeniem imprezy tak mi sie obiło o uszy ) i bym podskoczył ale teraz to np wyczytałem z gazety po fakcie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam pytanko :) czy ktoś z forum lata gdzie od wschodniej stgrony Łodzi ???? tzn. Widzew, Stoki, Nowosolna, Dobieszków, Kolonka ..... powoli poskramiam mój nowy nabytek i fajnie byłoby sie do kogaś podłaczyć :buttrock:

 

pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z północy i zachodu Łodzi ale nowosolna i dalej na wschód się zdarza :). Zawsze zapraszamy na północ jakby co :D niemniej jeżdzących jest całkiem sporo... wiec pewnie kogoś napotkasz :)

to gdzie ewentualnie na tą północ latacie (coś konkretniej, okolice czego ?? ) moze bym sie zgadał z Wami jakoś niedługo ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie okolice zgierza, stryków i dalej, łagiewniki, czasem bardziej na zachód rabień, bełdów... różnie :) ja osobiscie wolę w lasy i błota niż żwirownie ;) .... możesz też się wybrać swoją maszyna do Tadzina na żwirownie ;) tam by sie dobrze twój KTM czuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie okolice zgierza, stryków i dalej, łagiewniki, czasem bardziej na zachód rabień, bełdów... różnie :) ja osobiscie wolę w lasy i błota niż żwirownie ;) .... możesz też się wybrać swoją maszyna do Tadzina na żwirownie ;) tam by sie dobrze twój KTM czuł ;)

spoko znam miejscówke od ekipy Jeepa Łódź :) i nie omieszkam :)

teraz jestem po nastepnych m/h i powiem że powoli ogarniam sprzecik :buttrock: nawet mam juz pierwsze hopki za sobą (w okolicach Łagiewnik :biggrin: )

frajda niesamowita :)

 

moze ktoś sie pisze na latanie choćby na ten Tadzin (to tylko 20 km od Łodzi) w sobote po 15:00 ????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzin zaliczony w sobote :):):)

 

teraz juz wiem ile mnie jeszcze czeka nauki zeby jazda stał lekka i przyjemna ;) ,na miejscu spotkałem miejscową ekipe hardcorowców (pozdrawaim serdecznie ) i zrobiłem sie bardzo malutki :icon_eek: no cóż bez pracy nie ma kołaczy :)

teraz czeka mnie doszkonalenie jazdy "za domem" i w weekend znowu trzeba sie wybrać na powarzniejsze szkolenie :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :D Heh

 

Chodzi o to żeby ten temat zgromadził ludzi latających po lasach, polach i łąkach w Łodzi okolicach....a po co?

 

A no po to żeby sie mozna było spotkac umówić na jazde po lasku? czy tez po innej okolicy :D.....nie znam innej metody żeby sie umówić na jazde lesną więc z tąd ten temat.....

 

A zatem Wszystkie osoby które lubia pochasac po lesie i sa z okolic Łodzi i samej Łodzi dajcie znac o sobie :D zawsze mozna jakoś sie spiknąć na małą (lub większą) przejażdzke :D

Pomocy!!! Olej w układzie chłodzenia silnik AM 6. Do kogo uderzyć??? Pozdrawiam falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chłopaki skąd wy bierzecie info o imprezach cross/enduro w regionie ??

 

 

 

 

W tej chwili to wszystko dzieje sie na www.forum.enduro-cross.pl . Tam są wszystkie sprawy omawiane, info o zawodach, treningach, weekendowym lataniu w Łodzi i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wałka w głowicy wychodzi napęd na pompę wody, tam masz dwa origni i uszczelniacz jak mnie pamięc nie myli. Wymień je, zmień olej i płyn w układzie chłodzenia. Jak coś zapraszam na PW.

 

Wojtas.. jaki wałek w głowicy?? toż to AM6 dwutakt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś foto z cross country w łasku :D ?? kurde ja nic nie wiedziałem a dziś były zawody w łasku i były motocykle quady 4x4.....jak ja koło 18 zajechałem nad rzeke to widziałem tylko jak wszyscy sie kolejno zwijali......ech pech to pech :D tak blisko było bym chętnie poogladał a tu klops :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...