Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam Panów i Panie(Czarczi) jeżeli kto zainteresowany wspólnym motórzeniem to jutro

, znaczy się w sobotę jesteśmy od około 12 na Piątkowisku ....

 

tor ponoć ostatnio wyrównali więc powinno być ciekawie

 

jak coś to dzwonić 66 88 22 438

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor wyrównany bylem ostatnio we wtorek fajnie sie kurzy :wink: latać można wszędzie ale nie polecam ostatniej góry do wysokich lotów (z czarnym najazdem) bo można zrobić sobie małe kuku na zjeździe bo nie jest zbytnio wyprofilowany :biggrin: sam to poczułem.Niestety nie mogę przyjechać jadę na bajzel po laczka na przód :flesje: A kto w niedziele śmiga :icon_rolleyes: BO ja na 99% lecę na rydwan będzie ktoś może :icon_mrgreen:

pozdro

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, to twoj KTM wybuchł? w sensie ze kawałek tłoka odpadł, bo leon cos przy mnie dzisiaj rozbierał...

tak to mój sprzęt niestety założyłem licznik motogodzin przejechałem 0.5mh i na tym jazda sie skończyła :bigrazz: bede go mial dopiero we wtorek...

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma kogoś z okolic ZDw śmigającym czymś w podobie do mojego padełka (znaczy z grubsza 8-15 KM )co też nie mam z kim wyszaleć się :icon_question: ?? nie chce nikogo na fullu czy potworku typu dr650 bo co mi za radośc wąchać spaliny :icon_mrgreen:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle te tereny co pokazywał ninjabike koło łasku są jeszcze ?? czy jużź zalesili ew ogrodzili i koniec ?? jak tam z grubsza dojechać z trasy Sieradz-Pabianice ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lata w długi weekend i na którym torze :icon_eek: moto już odebrane wiec w teren :biggrin:

 

P.S. Piątkowisko chyba odpada bo troszkę padało w tym tygodniu :biggrin:

pozdro

 

nom ja bym z checia polatał bo tez dopiero skonczyłem naprawiac swoja niunie :P:P:P :flesje: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...