Skocz do zawartości

Fantic


Rekomendowane odpowiedzi

ale ja podejzewam ze chodzi Ci o tego z allegro :)

jesli to ten a napewno to ten bo nie widziałem zadnego innego od dawna 80 z 97r to koles Ci go na bank za 1000 nie sprzeda :icon_razz: jesli chodzi o stan itp to widziałem to moto i wyglada i chodzi bardzo ładnie. kreci sie jak dobry cross. Koles poprostu kreci sie po mojej okolicy i nie znam go osobiscie ale moto mi sie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja podejzewam ze chodzi Ci o tego z allegro :)

jesli to ten a napewno to ten bo nie widziałem zadnego innego od dawna 80 z 97r to koles Ci go na bank za 1000 nie sprzeda :icon_razz: jesli chodzi o stan itp to widziałem to moto i wyglada i chodzi bardzo ładnie. kreci sie jak dobry cross. Koles poprostu kreci sie po mojej okolicy i nie znam go osobiscie ale moto mi sie podoba :P

No chyba jednak nie o tego chodzi, bo ten coprawda jest z 97r. ale jest to 50 a nie 80, a ten jest pojemności 80 ccm, ale jest z roku 94, wiec chyba jednak sie Gawron pomyliłeś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak nie o tego chodzi, bo ten coprawda jest z 97r. ale jest to 50 a nie 80, a ten jest pojemności 80 ccm, ale jest z roku 94, wiec chyba jednak sie Gawron pomyliłeś :icon_razz:

znaczy sie no zle napisałem bo on juz na allegro nie jest wyswietlany od jakis 3 dni ale ja jestem prawie przekonany ze o tego chodzi bo pozatym jego aukcja skonczyła sie wlasnie cos kolo kwoty 1000zł :) jako miejscowosc miał napisane Kraków (Skotniki) a jesli to ten to jest naprawde bardzo ładny i w niwezlym stanie. Tyle ze tam kolo napisal ze swierdzo sprowadzony a on na nim z rok smigal

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie on jest kolo szczecina i nie z allegro!!jutro pojade sie przejechac ale własciciel wyjechał i zabrał kluczyki własnie podobaja mi sie te fantici i yamahy dt ale jest okazja i chyba tego kupie posmigac w terenie!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...