Skocz do zawartości

Dziwna przygoda


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli na prywatnej posesji to mogłeś ich zapytać kto im pozwolił tu wejść?

A skoro moto stały na przyczepie to mogli co najwyżej spisać numer przyczepy. Z tego co pamietam kodeks ruchu drogowego to policja może zholowac pojazd na strzeżony parking przy pewnych naruszeniach kodeksu. Tutaj żadnego nie widzę.

Jeżeli rzeczywiście masz w porzo wszystkie papiery to WAL STARY NA KOMISARIAT :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko czy my teraz nie bedziemy miec problemow za to ze dalismy to stówe

 

0 Problemów , jeszcze jak świadków chłopie masz i na kamerze nagrane to nie podważalny dowód! KAseta z kamery jest dowodem że tam byli i coś się tam działo w sprawie motorów - skoro tak to powinni odnotować to w swoich kapownikach , na dodatek byliście proszeni do radiowozu więc chyba nie po to aby zobaczyć jak wygląda radiowóz tylko przeważnie w radiowozie spisuje sie dane. Kurde jak bym tam był blisko ciebie to bym ci pomógł. Jestem cięty na naszych skorumpowanych debilnych gliniaży. Myślą że są od zastraszania ludzi skur***y ! Koniecznie złóżcie doniesienie o przestępstwie - jawne lub anonimowe ale zróbcie to! Nie zniżaj się do poziomu wyruchanego frajera orając mu pole motorem bo po co? - jeszcze sam sobie problemu narobisz!

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takich kretynow w mojej malej miescinie nudzi im sie i k****wa gnebia ludzi za byle co.

Ja mam ich w dupie juz nie raz uciekalem motorem a nie mam go jeszcze zarejestrowanego, oczywiscie uciekam im za kazdym razem. Nie byli u mnie pod blokiem ani razu a wiedza kto ma takie moto, w sumie im sie nie dziwie bo jak maja mi udowodnic to ze jezdzilem po ulicy.

Jak bym wiedzial ze mnie gliny wzywaja tak jak was odrazu mialbym wlaczony dyktafon i mieli by wtedy przesrane buraki niebieskie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** :) Co sie w tym kraju dzieje. jawna pruba wyłudzenia :icon_razz: człowieku troche zwaliłeś sprawe po juz zapłaciliście bo teraz moga powiedzieć, że dałeś im kase :P i potraktują to jako łapówka. ale czasem lepiej dać 100 i mieć z głowy. na 4 motory wychozi po 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** :) Co sie w tym kraju dzieje. jawna pruba wyłudzenia :icon_razz: człowieku troche zwaliłeś sprawe po juz zapłaciliście bo teraz moga powiedzieć, że dałeś im kase :icon_mrgreen: i potraktują to jako łapówka. ale czasem lepiej dać 100 i mieć z głowy. na 4 motory wychozi po 25 zł.

 

Ale dowaliłeś teraz - hehehe "bo teraz mogą powiedzieć że dałeś im kase i potraktują jako łapówke" - no własnie o to chodzi!!! To ty niewiesz że teraz ten co zgłasza że dał kase jest bohaterem? a ten co wzioł zostanie ukarany - nieważne czy on chciał kase czy ty mu proponowałeś - baranku :P Jeżeli chłopaki by zaproponowali kase żeby niebiescy dali im spokuj to ci powinni ich zatrzymać za przekupstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobil inaczej / powiedzial ok mam pieniadze ale musze isc do domu , w domu bym spisal numery banktnow , nastepnie wreczym panom i zadzwonil na komende i poinformowal scierwo co sie wydazylo.. czterech stowek by odrazu nie rozmienili a by mieli nagane itp. :> / tylko ciekawi mnie czy te cztery stowki poszly by w koszta.. :>

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to nienajładniej - daliście się wy**chać. Warto znać swoje PODSTAWOWE prawa żeby wiedzieć jak zareagować w takich sytuacjach. Raz miałem przygodę,że niebiescy chcieli mnie wmanewrować w zniszczenie mienia (dewastacja drzwi na dworcu centralnym). Drzwi były uchylone a ja wszedłem po północy (od 00:00 do 3.00 jest przerwa). Trzymali mnie tam półtorej godziny i ewidentnie chcieli łapówe. Skończyło się na tym,że zadzwniłem do Dyżurnego Stołecznego. Po chwili wbiegł spanikowany policjant i pyta się drugiego "czy panowie gdzies dzwonili?; Tak ; No to mamy przej**ane" i w mgnieniu oka drzwi okazały się sprawne a panowie nas puścili. Z tego co mówili to chcieli mnie zatrzymać na 48H haha :)

 

Może komuś się przyda numer do dyżurnego stołecznego (najlepiej zawsze powiedzieć ,że policjanci wydają się pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka :icon_razz: )

022 6036555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dobre rady dają na forum jak sie trzeba zachowywac wobec policji itd, ale to sie łatwo pisze jak sie siedzi przed kompem w foteliku, wy chłopaki pewnie byliście nieźle wystraszeni jak wpadli policjanci i nie zabardzo wiedzieliscie co robic, to normalne i ja to rozumiem bo tez kilka razy mialem do czynienia z policja. Ale teraz trzeba sie na przyszłosc przygotować i juz wiemy jak sie trzeba zachowywac w danych przypadkach, podstawa to wiedziec jakie są nasze prawa, bo tacy policjanci wykorzystują wlasnie tych którzy nie znaja swoich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwas, jest takie powiedzenie "człowiek uczy się przez całe życie z wyjątkiem lat szkolnych" niestety najczęśćiej na własnych błędach. Następnym razem chłopaki nie dadzą sobie w kasze dmuchać :icon_razz: Oby jak najmniej takich nadgorliwych policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej powiedzieć mogłeś zrobić to czy tamto ale to jednak przy takiej sprawie wychodzi tak, że każdy chce się obejść bez problemów. Ale jeżeli macie świadków to teraz wy ich możecie postraszyć, ba, a najlepiej by było jakby na straszeniu się nie skończyło. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz ich zniszczyc i zrob to koniecznie. Jesli masz swiadkow i nagranie, na ktorym widac jak wreczacie im kase to idz z tym, ale nie na komisariat, tylko do prokuratury lub komendy wojewodzkiej - tam maja wydzial zajmujacy sie zwalczaniem korupcji wsrod funkcjonariuszy. Za to ze wzieli beda mieli proces karny, dyscyplinarnie wyleca ze sluzby, straca wszystkie przywileje zwiazane z praca w mundurowce np.wczesniejsza emeryture.

Dla Ciebie nie bedzie to mialo konsekwencji jesli sam ujawnisz sytuacje. Oczywiscie wiaze sie to z pewnymi watpliwymi przyjemnosciami jak przesluchania, wizyta w sadzie w charakterze swiadka. Ale nie odpuszczaj im, masz gnoi na widelcu, za cos takiego musi ich spotkac kara. Inaczej nigdy sie nic w tym chorym kraju nie zmieni. Palom sie wydaje ze maja wladze, wiec udowodnij im, ze sa w bledzie.

I jeszcze jedno zadnej kasy nie dawaj w takiej sytuacji. Popierwsze waarto byc uczciwym, po drugie nic nie mogli ci zrobic, skonczyloby sie na wizycie wkomisariacie, po trzeci jak zle trafisz to kolo zrobi ci kuku i bedziesz odpowiadal za korumpowanie funkcjonariusza, a to gruba sprawa.

Aha z tego co piszesz jestes zdaje sie czlowiekiem majetnym, skorzystaj wiec z pomocy prawnika, on doskonale bedzie wiedzial, jak dobrac sie tym przestepcom w mundurach do dupy.

Tylko zrob to dla dobra nas wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...