Skocz do zawartości

Jaki motor dla mnie? pomocy :)


Rekomendowane odpowiedzi

1. Witam, chciałbym żebyście mi doradzili jaki motor moge kupić do 6000zl. Musze zaznaczyc ze jestem raczej niewielkich gabarytow :( (170cm) i niewiele waze wiec prosze sie tym sugerowac

2. Czy mozna kupic np. taka aprilie 125 i zmienic w niej silnik? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce po prostu jakis motor do jezdzenia czasem do poscigania. Najlepiej jakis uniwersalny o ile takie wogole istnieja :( Tak sie zastanawialem nad honda nsr zeby jej przeobic silnik ale nie wiem czy ktokolwiek tego probowal i czy wogole sie da, ale z wygladu bardzo mi odpowiada i chyba nawet lekka jest. Jezdzilem swojego czasu troche na aprilii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia i NSR sa male i maja maly silnik dlategosa lekie, raczej ne wrzucisz tu silnika mocniejszego np od 600 bo sie niezmiesci, poza tym silnik wazy duzo przez co moto jest ciezsze, mysle ze poradzil bys sobie z motocyklami klasy 600, ale raczej nie polecalbym sportowych jak np R6 czy GSX-R, bardziej bylbym sklonny ku XJ 600 czy GSX-f 600 ktory proponuje Ci kolega "Na kolo". Nie sa moze takie lekkie jak NSR czy aprilka ale bardziej uniwersalne, i przyjemniejsze w jezdzie, mocy nie brakuje itp. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował 125 jeśli masz kat. A. Po co kombinować z wymienianiem silników itd.? Wyjdzie Ci nie wiadomo co i nie wiadomo jak to będzie jeździć. Tak naprawdę wzrost nie jest taki ważny. Może czasem nieco utrudniać, ale nie jest to jakaś ciężka sprawa i jest to kwestia techniki. Jeśli masz 6000 to za tą cenę znajdziesz XJ 600 ok. 94 rok lub nowszy. Moto to jest raczej do jeżdżenia, a nie do ścigania;) Poza tym, z kim ty chcesz się już ścigać? Jeśli z polonezem na światłach to XJ --> "LOL"

 

XJ moim zdaniem jest bardzo uniwersalna: turystyk z dobrymi zawiechami z jakąś już tam mocą (w każdym razie w porównaniu z NSR 125 jest spora różnica). Jeśli chcesz mieć przyjemność jazdy i totalną uniwersalność to wybierz Hondę Transalp (wygodne, więsze enduro). Tylko że za tą cenę to dorwiesz jakiś starszy rocznik - np. 91. (...ale to są motocykle przetrzymujące próbę czasu).

Edytowane przez Conqueror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie musze sie zareklamowac...

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M242981

dobry do turystyki a i auto sie wyprzedzi jak trzeba, do ziemi też dosięgniesz....:(

a i kaski zostanie ci na jakiś porządny kask i troche ciuchów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...