Skocz do zawartości

ludzie pomóżcie bo już nie mogę...jaki motocykl????


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie pomożcie, od odluzszego czasu zastanawiam sie jaki motocykl kupic...najlepiej jak najtaniej oczywiscie ale jestem jak sama nazwa wskazuje nowicjusz i boje sie ze ktos mnie wyroluje i wcisnie mi jakis bubel...fajnie ze doradziliscie mi wszyscy Ducati, ale moze znalazlo by sie cos bardziej ekonomicznego w utrzymaniu...ziomek proponuje, mi yamahe xj600 za 4200 ale zaraz wychodzi ze z przodu felga wygieta, z tylu opona do wymiany http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118653312 , ale fajna ma owiewke - wiec moze kupic motorek w lepszym stanie a owiewke dokupic - tylko kurde gdzie? a jaka cena? szukalem i nigdzie znalezc takiej nie moge...prosze pomozcie mi wybarc jakis sensowny i nie dorżnięty turystyk , najlepiej xj600 bo najbardziej mi sie podobaja..chyba ze macie cos prztestowanego? jeszcze mam jedno pytanie? jak czesto trzeba wymienia podzespoly jak np.air filter, czy ogolnie plyny i wogole jakie powinno sie wymieniac czesci! wybaczcie za 1000 pytan/sekunde ale gubie sie juz w tym wszytskim! z gory dziekuje za pomoc i niech Moc Bedzie Z Wami... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomożcie, od odluzszego czasu zastanawiam sie jaki motocykl kupic...najlepiej jak najtaniej oczywiscie ale jestem jak sama nazwa wskazuje nowicjusz i boje sie ze ktos mnie wyroluje i wcisnie mi jakis bubel...fajnie ze doradziliscie mi wszyscy Ducati, ale moze znalazlo by sie cos bardziej ekonomicznego w utrzymaniu...ziomek proponuje, mi yamahe xj600 za 4200 ale zaraz wychodzi ze z przodu felga wygieta, z tylu opona do wymiany http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118653312 , ale fajna ma owiewke - wiec moze kupic motorek w lepszym stanie a owiewke dokupic - tylko kurde gdzie? a jaka cena? szukalem i nigdzie znalezc takiej nie moge...prosze pomozcie mi wybarc jakis sensowny i nie dorżnięty turystyk , najlepiej xj600 bo najbardziej mi sie podobaja..chyba ze macie cos prztestowanego? jeszcze mam jedno pytanie? jak czesto trzeba wymienia podzespoly jak np.air filter, czy ogolnie plyny i wogole jakie powinno sie wymieniac czesci! wybaczcie za 1000 pytan/sekunde ale gubie sie juz w tym wszytskim! z gory dziekuje za pomoc i niech Moc Bedzie Z Wami... :)

 

 

Czy ty kolego chcesz żeby ktoś ci pomógł wybrać? Czy znaleźć?

Bo żeby wybrać to musisz zaproponować kilka, które sobie upatrzyłeś...

 

Tak sobie tylko podpowiadam... :icon_rolleyes:

 

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB 500 to mu zabrdzo wiało będzie, po dłuższej trasie odpadnie, a na XJ mozna dmuchnąć i 1000 km, mój przyjaciel w tym roku zrobił jóż 20 tyś km!! I zyje i więcej chce śmignąć, pozatym łatwo o częsci i silnik nie do zjechania, a jak byś miał więcej kasy to prędzej polecał bym cbr 100 f tylko w dobrym stanie;)

Sprecyzuj bardziej co ci się podoba i do jakiej kwoty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniona kierownica, chwyty kierownicy, malowany dekiel od silnika z lewej strony, malowana rama, koloru owiewek z tego co wiem to takiego nie bylo, podgieta tablica (bandyta normalnie:D), styl wypowiedzi w opisie i pare innych pierdolek nie naklaniaja o kupna. Wiec radze poszukaj innego egzemplarza, chyba ze chcesz troszke mocniejszy moto to na PW. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...