Skocz do zawartości

kmx 125 a kdx 125 różnice!


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich maniaków enduro, na początek proszę o wyrozumiałość bo jestem tutaj nowy, nie znam sie motorkach za bardzo i popełniam blędy ort.

Konkretnie od kilku dni rozglądam sie za motorkiem enduro 125 cm, na początku napaliłem się na ktm exc 125 ale pomyślałem, że troche szkoda się uczyć jeżdzić na takiej maszynie, dodam że miałem pare lat temu tylko wsk, postanowiłem kupić coś tańszego narazie do nauki iskupilem sie na kmx 125 ale ostatnio natrafiłem na ogłoszenie kdx, przeszukałem forum na temat obu i ciężko mi je porównać, wiec prosze was specjaliści o podzielenie się swoimi wiadomościami, a ja w dalszym ciągu będę czesał neta bo w tym tygodniu muszę kupić sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KDX to hard enduro z dobrą zawiechą itd. :)

:lalag: :) No moze jednak nie do konca hard ;) ale to juz jest fajny motorek w teren a KMX to takie troche toczydełko. Jest bardziej przystosowane jednak do jazdy po ulicy (zawieszenie, skrzynia biegów, waga, silnik) Mnie osobiscie bardziej podobaja sie i wydaja sie znacznie bardziej solidniejsze i własnie hard KDX ale 200 i 250 bo znajomi takie mieli i na nich jezdziłem. Ale to moje zdanie ;)

Pozdro!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmx z kdx'em w sumie nie ma nic wspolnego :lalag: . KDX jest enduro wzorowany m w duzym stopniu na KX125 91' . Swietnie widac to patrzac na rame, plastiki oraz wiele podzespolow w silniku.

Wg. mnie jest to kompromis miedzy prawdziwym hardem a lajtowym enduro. Mamy bardzo fajne wlasciwosci do jazdy w terenie, a koszty utrzymania sa duzo nizsze :)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...