Skocz do zawartości

ochraniacze...


Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba zakupie coś takiego pod koszulke polo i jazda!!!

 

http://www.alpinestars.com/moto/protection_bionicjacket.html

 

ja wlasnie calkiem niedawno sobie dokladnie taka zbroje sprawilem i musze powiedziec ze jest zajebista. Myslalem nad Utika ale jak juz wyzej wspomnieliscie kiepsko leza przednie ochraniacze na klatke a poza tym w porownaniu do tej Alpiny ktora mam to wyglada conajmniej kiepsko i nie mowie tu o samym wygladzie ale o jakosci protektorów zamontowanych a to przeciez ma chronic przy kontakcie z asfaltem. Poki co jeszcze nie byla testowana i mam nadzieje ze na dlugo tak zostanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w Intermotors w Poznaniu. ale powinni miec w calej sieci tych sklepow na terenie polski. Ja mam 186cm normalnej budowy-chudy nie jestem ( 89kg) i mam XL. Dałem za niego 750 PLN ale na zdrowiu nie warto oszczedzac przynajmniej tak mi sie wydaje. Pozdrawiam.

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta siatka sie nie porwie albo nie spali przy glebie na asfalcie a co za tym idzie jak sie przerwie albo spali to protektory zaczna sie przesuwać??

 

zakladasz na to kurtke czy t-shirt albo polo i smigasz czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w Intermotors w Poznaniu. ale powinni miec w calej sieci tych sklepow na terenie polski. Ja mam 186cm normalnej budowy-chudy nie jestem ( 89kg) i mam XL. Dałem za niego 750 PLN ale na zdrowiu nie warto oszczedzac przynajmniej tak mi sie wydaje. Pozdrawiam.

 

Panowie jedna dość ważna uwaga (moim skromnym zdaniem oczywiście): mam buzera i niestety "przetestowałem" go w realu. Owszem zdał egzamin ale żeby było ciekawiej normalne użytkowanie go zdewastowało niemal. Otóż jeśli decydujecie się na kupno buzera NIE KUPUJCIE tego z siatką bo to szajs. Pruje się dość szybko i po jakimś czasie wyglądacie jak pończochy, w których puściło niejedno oczko. Są na rynku dostępne buzery ale z...nazwijmy to plecionką. Są sporo droższe ale, jak zauważył kolega: na zdrowiu nie warto zbyt oszczędzać. W Warszawce widziałem takowe m.in w Intermotors na Jagiellońskiej. Różnica w jakości kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze ktos uzywa czegos takiego i moze sie wypowiedziec jak to zdaje egzamin przy ewentualnym upadku ?

Tak, ja używam. Niestety przetestowałem przy glebie (ok 50-60 kaemha). Egzamin zdała na 5+ czyli zero uszkodzeń ciała (nawet otarć itp). Fakt, szycie siatki jest kiepskie, wygląd siatki pedalski, ale można na to wrzucić t-shirt i jest ok. Zresztą łatwo naprawić szycie więc nie ma problemu. To co najważniejsze, czyli ochrona przy upadku jest dobre, no i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlaad a nie daje sie jakos we wlasnym zakresie wstawiaja paski materialu jakos "obrobic" ta soateczke zeby sie tak nie prula? ja tam bede w tym jezdzil moze ze 2 miesiace... jak upaly zejda to wroce do kombi... nie specjalnie chce mi sie wydawac duzo kasy na cos co ma sluzyc tylko w upalne dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na siatce nie kupowac tylko na "plecionce".... ile drozszy ten sprzet jest ?

oszczednosc oszczednoscia... ale jak mam wydac 1000 pln to juz wole jezdzic w kombi pomimo upalu....

takie jest moje zdanie...ta siateczka naprawde dość szybko się rwie i nijak nie da się jej na dłużej naprawić...te lepsiejszej jakości kosztują 700 - 900 PLN. Wybór juz należy do Ciebie ale gdybys obstawał przy buzerze: tylko plecionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to chyba jedyna opcja, kasy za dużo nie mam, napewno nie 700, więc chyba tylko ta utika zostaje

:icon_razz:

 

Lepiej miec cokolwiek niz nic i caly czas odkladac.

 

Dzisiaj przyszla do mnie Utika jak za taka kaske co chca za nia, to jest ok. Wszystko sie dobrze trzyma i dopasowane jak do mnie :)

 

Pzdr

Edytowane przez Galford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszla do mnie Utika jak za taka kaske co chca za nia, to jest ok. Wszystko sie dobrze trzyma i dopasowane jak do mnie

Używaj jej codziennie i za dwa tygodnie koniecznie opisz wrażenia. Mi się trochę popruła. Kilku innym też...

PS. Czy jadę w skórze czy w lekkiej kurtce, zawsze ją zakładam. Jakoś tak pewniej się czuję.

Pozdrawiam.

hikor

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj jej codziennie i za dwa tygodnie koniecznie opisz wrażenia. Mi się trochę popruła. Kilku innym też...

PS. Czy jadę w skórze czy w lekkiej kurtce, zawsze ją zakładam. Jakoś tak pewniej się czuję.

Pozdrawiam.

hikor

 

Jak sie popruje to sie zaceruje :icon_razz:

 

Kiedy sie popruje to dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...