Skocz do zawartości

Zdałam prawko [AB]


aylie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mam to wkońcu za sobą. 12.07 miałam pierwszy egzamin i 2 kategorie w jednym dniu. Straszny stres, ale zaszłam bardzo daleko. Zdałam testy, plac i pod koniec jazdy na mieście nerwy puściły ;) Oblałam na B, ale pózniej pięknie zdałam A. Poprawka na B była dzisiaj. Tym razem egzaminator nie stresował mnie specjalnie, a ja podeszłam do egzaminu dosc obojetnie. Bez stresu od razu lepiej. Pochwalił moją jazde na koniec i za ok.2 tyg prawko do odebrania! :( Wg mnie to wielki sukces zdac tak szybko prawko na 2 kategorie przy takich wymaganiach i egzaminatorach.

 

Wszystkim zdającym życze powodzenia na drogach i z trafieniem na egzaminatora. Najwazniejsze to powtarzac sobie: 'Tylko spokojnie...dam rade :clap:'

Pozdrawiam!

aylie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to wkońcu za sobą. 12.07 miałam pierwszy egzamin i 2 kategorie w jednym dniu. Straszny stres, ale zaszłam bardzo daleko. Zdałam testy, plac i pod koniec jazdy na mieście nerwy puściły :wink: Oblałam na B, ale pózniej pięknie zdałam A. Poprawka na B była dzisiaj. Tym razem egzaminator nie stresował mnie specjalnie, a ja podeszłam do egzaminu dosc obojetnie. Bez stresu od razu lepiej. Pochwalił moją jazde na koniec i za ok.2 tyg prawko do odebrania! :) Wg mnie to wielki sukces zdac tak szybko prawko na 2 kategorie przy takich wymaganiach i egzaminatorach.

 

Wszystkim zdającym życze powodzenia na drogach i z trafieniem na egzaminatora. Najwazniejsze to powtarzac sobie: 'Tylko spokojnie...dam rade :('

Pozdrawiam!

aylie

Gratuluje ;) Bezpiecznego smigania zycze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ;) ja rozdzielilem sobie egzaminy na dwie czesci: teorie zdalem za pierwszym razem teraz czekam na jazdy mam 4.09 wiec jeszcze nic nie wiadomo...

Wiadomo tylko ze nie moge zrobic kategorii A poniewaz Pan szanowny lekarz mi zabronil... stwierdzajac u mnie wade wzroku jakas... :( :clap: Takze zostaje mi tylko kat. B ale to za miesiac dopiero!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to wkońcu za sobą. 12.07 miałam pierwszy egzamin i 2 kategorie w jednym dniu. Straszny stres, ale zaszłam bardzo daleko. Zdałam testy, plac i pod koniec jazdy na mieście nerwy puściły ;) Oblałam na B, ale pózniej pięknie zdałam A. Poprawka na B była dzisiaj. Tym razem egzaminator nie stresował mnie specjalnie, a ja podeszłam do egzaminu dosc obojetnie. Bez stresu od razu lepiej. Pochwalił moją jazde na koniec i za ok.2 tyg prawko do odebrania! :( Wg mnie to wielki sukces zdac tak szybko prawko na 2 kategorie przy takich wymaganiach i egzaminatorach.

 

Wszystkim zdającym życze powodzenia na drogach i z trafieniem na egzaminatora. Najwazniejsze to powtarzac sobie: 'Tylko spokojnie...dam rade :clap:'

Pozdrawiam!

aylie

Aylie i tak nie jest zle..

cos do przodu...

a skoro jest to najwazniejsze w tym sezonie zaliczone to sie tylko cieszyc:)

 

Ja zdaje na "a" za 5 godzin i pewnie nie bedzie wesolo,bo mnie nerwy biora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje gratulacje :clap: teraz już tylko poczekać na odbiór ;)

 

Wiadomo tylko ze nie moge zrobic kategorii A poniewaz Pan szanowny lekarz mi zabronil... stwierdzajac u mnie wade wzroku jakas...

Przez jaką wadę wzroku nie możesz zrobić "A" ? Coś typu krótkowzroczność?

 

A tobie Agabusa życzę powodzenia. Napewno sobie poradzisz :(

Edytowane przez WaRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to wkońcu za sobą. 12.07 miałam pierwszy egzamin i 2 kategorie w jednym dniu. Straszny stres, ale zaszłam bardzo daleko. Zdałam testy, plac i pod koniec jazdy na mieście nerwy puściły :wink: Oblałam na B, ale pózniej pięknie zdałam A. Poprawka na B była dzisiaj. Tym razem egzaminator nie stresował mnie specjalnie, a ja podeszłam do egzaminu dosc obojetnie. Bez stresu od razu lepiej. Pochwalił moją jazde na koniec i za ok.2 tyg prawko do odebrania! :) Wg mnie to wielki sukces zdac tak szybko prawko na 2 kategorie przy takich wymaganiach i egzaminatorach.

 

Wszystkim zdającym życze powodzenia na drogach i z trafieniem na egzaminatora. Najwazniejsze to powtarzac sobie: 'Tylko spokojnie...dam rade :('

Pozdrawiam!

aylie

 

 

Wspaniałe uczucie zdać egzamin nie ;) tez tak miałem, a jeszcze lepiej dosiąść własne moto :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam to wkońcu za sobą.

 

 

moje gratulacje ;) znam to uczucie - samo niedawno zdałem prawko, a teraz powili i nieśmiało zaczynam śmigać na swoim moto :clap:

 

powodzenia wszystkim zdającym!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...