Skocz do zawartości

Pytanie o Derbi GPR 50


snorl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no mi tez trudno uwierzyc bo taki sprzet musi byc wytrzymaly... w seryjnej produkcji musisz przejsc szereg testow i badan i mysle ze gorsze przypadki przewidzieli konstruktorzy... :clap: ale klocic sie nie chce

 

 

to tak jak dla nas wygladaja domy amerykanskie... kilka drewnianych slupkow siding i plyta gipsowa a jakos sie trzyba ;) ino jak churagan jest to domy lataja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze przezyliscie mało pewnie tez nie uwiezycie ze jak kupmel wpadł simsonem do rowu majac 70 na blacie ijedze przodkiem przywalił w burte to widełki były proste a jedynie rama sie tak skrzywiła ze zrobił sie dwuslad :clap: ;)

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio lecialem 120 rowerem... bylem przypiety pasami do ramy mialem kubelkowe siodelko tytanowa rame opony pilot sporty i na kazdym biegu wchodzilem na tylnie kolo

V12 przestan wydziwiac... dobrze, JA mam taka regule ze.. jak niewidzialem to nie wierze ;]

pozdro chłopaki

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no v12 ja przezylem malo. Nie mam tak jak ty 40 tys. Km na motorowerach i nie jestem tak oblatany.. chyba usune konto forumowe bo wpadam w kompleksy

 

 

ale bez klotni <hehe>

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...