Skocz do zawartości

Kamizelka Odblaskowa


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to już lepszy na poprawę bezpieczeństwa jest głośny wydech (przynajmniej nie wygląda tak ch*jowo jak kamizelka ;) )

 

od kiedy założyłem głośny wydech moje bezpieczeństwo wyraźnie wzrosło, ludzie ustępują miejsca itp.

 

btw. Migdał -> nie "zaczołem" tylko "zacząłem" :(

 

Ario widać że jesteś młody i nie masz dzieci

Moje córki a mam ich trzy zwróciły mi uwagę ze pisząc na necie nie przywiązuje się wagi do błędów ortograficznych alejeśli Ci to przeszkadz to oki masz jak w banku będę pisał poprawnie :clap:

 

Więc nikt nie napisał gdzie można nabyć takie forumowskie Kamizelki ,myślę że chętnych byłoby wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario widać że jesteś młody i nie masz dzieci

Moje córki a mam ich trzy zwróciły mi uwagę ze pisząc na necie nie przywiązuje się wagi do błędów ortograficznych alejeśli Ci to przeszkadz to oki masz jak w banku będę pisał poprawnie :clap:

 

 

Taką małą uwagę mam offtopikowo.

Do błędów ortograficznych można nie przywiązywać uwagi oczywiście, zwłaszcza jak się jest małolatą (nie wiem ile lat mają Twoje pociechy :() piszącą na czacie z podobnymi sobie luzakami.

Źle się jednak dzieje jeżeli dorosły czyni podobnie, ponieważ w krótkim czasie wiedza o ortografii stanie się nauką tajemną ;)

 

To jest tak jak z rozmową.

Jeżeli rozmawiasz z kolegami przy piwku, to nikt cię za język nie będzie krytykował, możesz sobie tu i tam przekleństwo jakieś wrzucić, odpowiadać półsłówkami itp.

A jak prowadzisz oficjalną rozmowę z poważnymi ludźmi, to jakąś dbałość o formę trzeba zachować.

 

Ortografia na forum to zatem rzecz zależna od tego jak chcesz być postrzegany.

I jestem przekonany, że poważni forumowicze docenią Twoje starania w kwestii poprawnej ortografii.

 

 

Szacuneczek

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelkę posiadam, ale jej nie używam. Jadący z przeciwka, czy patrzący w lusterko chyba lepiej widzą światło reflektora niż kamizelkę odblaskową, jakiego by nie była koloru. No chyba, że wyprzedzają. Wtedy jest to zrozumiałe. Wtedy należy zadać pytanie - i kto tu szybciej jeździ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelkę posiadam, ale jej nie używam. Jadący z przeciwka, czy patrzący w lusterko chyba lepiej widzą światło reflektora niż kamizelkę odblaskową, jakiego by nie była koloru. No chyba, że wyprzedzają. Wtedy jest to zrozumiałe. Wtedy należy zadać pytanie - i kto tu szybciej jeździ?

Pzdr.

 

Rzemol, co do świateł masz rację, co do koszulki- to tylko autosugestia...

Stwierdzam obiektywnie, sam w niej nie jeżdżę, ale widzę jak zachowują się na drodze kierowcy wobec

motocyklisty w kamizelce (jeżdzi w niej mój syn). Nie wiem jak to działa. Podejrzewam odruch bezwarunkowy i uczulenie na Policję.

Pozdro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario widać że jesteś młody i nie masz dzieci

Moje córki a mam ich trzy zwróciły mi uwagę ze pisząc na necie nie przywiązuje się wagi do błędów ortograficznych alejeśli Ci to przeszkadz to oki masz jak w banku będę pisał poprawnie :icon_rolleyes:

 

Więc nikt nie napisał gdzie można nabyć takie forumowskie Kamizelki ,myślę że chętnych byłoby wiele ;)

 

 

No brachu to żeś przycelował - wilki szacunek dla człowieka , który żyje z czterema kobitami pod jednym dachem :) A wracając do kamizelek - no chłopy jak to wygląda facet na choperze w takim gównie zaraz mi sie to kojarzy z tymi biedakami z egzaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

No brachu to żeś przycelował - wilki szacunek dla człowieka , który żyje z czterema kobitami pod jednym dachem :icon_rolleyes: A wracając do kamizelek - no chłopy jak to wygląda facet na choperze w takim gównie zaraz mi sie to kojarzy z tymi biedakami z egzaminu ;)

 

Noooooooooo ;)

 

To teraz ty przycelowałeś.

Masz rację, ale idea jest słuszna. ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia na forum to zatem rzecz zależna od tego jak chcesz być postrzegany.

I jestem przekonany, że poważni forumowicze docenią Twoje starania w kwestii poprawnej ortografii.

Szacuneczek

 

Całkowita racja. Sam również raz, czy dwa zwróciłem uwagę młodym ludziom na tym 4um na rażące błędy ortograficzne. Bo jakość używanego przez nas języka i słowa pisanego nie stanowi tylko o naszym poziomie, lecz wskazuje również jaki jest nasz stosunek do innych. Więc nie wyzbywajmy się resztek symptomów świadczących o elementarnej kulturze tego narodu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieciowa kamizelka jakby nie patrzec jest obciachowa troche :icon_rolleyes:

no ale wiadomo czego to sie nie robi dla bezpieczenstwa,

jednak na pomaranczowa bym sie nie skusil ,

zielona predzej ale z drugiej strony szkoda fajnej kurtki przykrywac takim odblaskowym czadem

 

kurtki tez maja wbudowane odblaskowe elementy przynajmniej tekstylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopy jak to wygląda facet na choperze w takim gównie

 

A jak wygląda facet, kiedyś na choperze, a aktualnie poobijany ewentualnie nieżyjący? Na pewno gorzej.

Do lanserki można kamizelkę zdjąć. W czasie postoju pod kolumną Z. albo knajpą wypadek raczej nie grozi ;). A w trasie... Olewam wygląd, wolę bezpieczeństwo.

Minusem oczojebki jest mała przepuszczalność powietrza, co obniża skuteczność wentylacji w kurtce :icon_rolleyes:. Lepsza byłaby siatkowa z naszytymi odblaskami ale na taką jeszcze nigdzie nie trafiłem :).

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario widać że jesteś młody i nie masz dzieci

 

Powiem tak... na szczęście nie jestem jeszcze stary i na szczęście nie mam trzech córek ! :icon_rolleyes: Ile mam lat to moja sprawa a wiek w dyskusji dorosłych ludzi nie powinien mieć znaczenia, no a jeżeli komuś się kończą argumenty lub w ogóle ich nie ma to robi takie "wycieczki" do metryk urodzenia :)

 

Jeżeli tak strasznie Cię zabolało, że grzecznie zwróciłem Ci uwagę o błędzie to Twój problem. Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisał Mikosław, bo zgadzam się z nim w 100% i dlatego napisałem to co napisałem :]

 

Ario glosny wydech jest meczacy jak ktos jezdzi duzo...

 

no jak już jest głośny to go słychać ;), ale na dłuższe trasy i tak przydają się zatyczki, bo przy wyższych prędkościach słyszysz głównie hałas spowodowany przez pęd powietrza a nie wydech.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...