Skocz do zawartości

CHMIELAKI KRASNYSTAW 2006 aallee ballanga


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety Lubartów to troszke nie po drodze z Wa-wy wyjeżdzamy we wczesnych godzinach po południowych w piątek dokładnie nie wiem od 12 do 14 jeszcze nie planowaliśmy ale najlepiej być tam na miejscu nie póżniej niż 17-18 ,bo będąc tak wcześni(.........................)

Było pytanko jak mamy sie rozpoznać niebędziemy mieli żadnych koszulek,znaczków itp my przyjedziemy ciemno zielonym BMW R 850 R na blachach LOP rozbijeby sie gdzieś z brzegu w prawo od zjazdu z wału przeciwpowodziowego.Jak udałoby się skrzyknąć sporą ekipe można by było zorganizować co wieczór jakieś ognisko zwłaszcza wówczas było by mile widziane gdyby były zimne noce,2 ostatnie lata bylo zajebiście gorąco

 

Ludzie z Opola Lubelskiego weżcie kopnojcie tych dziatków w 4-litery jeżdżących na motorkach Bace i innych niech do was dołączą i też w końcu przyjadą

ja jutro jade do kumpli. Jezeli uda mi sie skrzyknac ekipe to najwyzej napisze Ci smsa co do spotkania w lublinie.

Z tego co wiem to od czwartku ma bys spoko pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja sie wybieram, ale w piątek późno job kończę więc w sobotę bym dołączył, jeżeli się gdzieś organizujecie i będziecie w stanie rozpoznać granatowe suzuki LS 650 (jednocylidrowy cruiser ;)

Edytowane przez qgel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dowiedzialem ze w piatek gra IRA i Harlem to postanowilem ze pojade nawet i w deszcz. Więc ja sie stawie w lublinie, może kumpli zwinę, chociaż nie wiem czy oni nie jadą w sobote. Jakby co to w czwartek napisze smsa gdzie sie ustawiamy.

A oto plan CHMIELAKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Opola Lubelskiego weżcie kopnojcie tych dziatków w 4-litery jeżdżących na motorkach Bace i innych niech do was dołączą i też w końcu przyjadą

 

 

a myslisz ze nie probuje??? ale oni pewnie jesli pojada to na jeden wieczor którys... ja sie wstepnie wybieram jesli sie moto nie sprzeda ;) wiec pewnie tez z lublina z placu zamkowego dolacze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nigdzie się nie skrzykujemy chętni muszą odezwać się na maila;[email protected] do 8 rano 7 września a póżniej na telefon 506436737 bo niebęde miał dostępu do internetu.Znajomi niestety z nami nie jadą bo każdemu w ostatniej chwili coś wypadło szkoda,jak narazie jedziemy jednym motorkiem-szkoda.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nigdzie się nie skrzykujemy chętni muszą odezwać się na maila;[email protected] do 8 rano 7 września a póżniej na telefon 506436737 bo niebęde miał dostępu do internetu.Znajomi niestety z nami nie jadą bo każdemu w ostatniej chwili coś wypadło szkoda,jak narazie jedziemy jednym motorkiem-szkoda.

 

kurde jak pech to chyba wszystkich przesladuje.

Ni jak sie nie uda zerwać ze szkoly to pojade ale w sobote i to na jeden dzień.

Bede staral ssie zrobic wszystko zeby zerwac sie w piatek. jak mi sie uda to napisze SMSa.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co był ktoś na Chmielakach? Ja byłem od soboty i własnie przed chwilą wróciłem do domu. Impreza taka sobie. Motocyki bardzo mało, na polu namiotowym to chyba więcej samochodów było :) . Sama impreza to taki duży festyn (z muzyką techno :clap: ). Ogólnie fajnie ale chyba Edzio[b/] przesadził z reklamą :clap: . Chociaz podobno kilka lat temu było znacznie lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTWIERDZAM -tegoroczne Chmielaki były najgorszymi na jakich byłem dobrze że nikt z namawianych przezemnie nie przyjechał bo miałbym wyżuty sumienia.Chwastów nad Wieprzem nam pod namioty nie wykosili.Wiekszość jaka tam się rozbiła to popierdułki nie motocykliści bo przyjechali samochodami ale oczywiście ubrani jak motocykliści,ciekawe zjawisko,piwo 3-3,5 pln za 0,4 L -drogo,wię trzeba było zaopatrywać się w sklepach spożywczych-SKANDAL,kebaby w bułce 8 pln w Warszawie na Marszałkowskiej w sławetnym miejscu u Turków taki sam smaczniejszy 6 pln a ponoć w Wa-wie drogo,na domiar złego moja Basia struła się jakąś potrawką z mięsa mielonego.PRZEPRASZAM wszystkich którzy za moją namową tam pojechali i żałują,nigdy więcej niebede nikogo namawiał na tą impre chociaż ja sam jeszcze wiele razy tam będe

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...