Skocz do zawartości

Odzież i akcesoria z Niemiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moze cos przeoczylem przegladajkac forum wiec przepraszam jesli ten temat pojawia sie jeszcze raz... Ja w kazdym bodz razie nie znalazlem tego czego potrzebuje.

 

Potrzebuje kilka rzeczy a mianowicie: skorzane spodnie i kurtke, kask, rekawice, torbe na bak, sakwy, moze owiewke.

Slyszalem ze w szwabach jest duzo taniej, tylko nie bardzo wiem gdzie sie udac... Chodzilem po stronach Louisa, Polo, Hein Gericke, gdzie je moge znalezc? Moze jest gdzies cos jeszcze tanszego? Moze wiecie o jakis miejscach gdzie uzywane rzeczy sprzedaja? Gdzie najlepiej sie udac? Berlin, moze Frankfurt nad Odrą (troche blizej). Moze zna ktos jakies adresy? Gdzies tu wyczytalem ze co miesiac sa jakies wyprzedaze i mozna cos naprawde tanio kupic => stad moje kolejne pytanie czy te wyprzedaze sa moze na poczatku miesiaca, na koncu czy nie ma reguły?

 

Moze jakies motobazary sie gdzies odbywaja?

 

Poza tym moze ktos sie orientuje jakie sa godziny otwarcia? Czy w weekendy tez sa otwarte, bo to najlepiej by mi pasowalo.

 

Sorry za tak szszegolowe pytania ale chcialbym byc najlepiej przygotowany na ten wyjazd ;)

 

Za wszelkie informacje serdecznie dziekuje!! ;)

 

 

Aha, jak w jakims temacie byla juz o tym mowa, chosby po czesci to bardzo prosilbym nawet o linka.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam Dresden (czyt. Drezno) Jest tam sklep Polo (Dresden, Overbeckstr. 39, Tel. 03 51/8 47 06 61) oraz Hein Gericke (Dresden-Cossebaude, Dresdener Str. 47, Tel.: 0351-4521125 Oba sklepy sa polozone blisko siebie i dojaz do niech nie jest skomplikowany-znajduja sie raczej na obrzezu miasta Jesli chodzi o promocje to wlasciwie zawsze sa tyle tylko ze raz dostaniesz taniej kask innym razem np buty i rekawice Sklepy sa czynne od poniedzialku do soboty ale krocej niz u nas o godzinke bodajze (ale i tak nie bedziesz napewno jechal tuz przed zamknieciem) Zycze udanych i tanich zakupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilkolak, a kiedy Ty sie do tego Berlina wybierasz? Jak bys mial w miescie jakies problemy, to chetnie pomoge :icon_mrgreen: Pzdr

 

A na otwarte sklepy w niedziele, to nie masz co liczyc :icon_mrgreen:

Edytowane przez Magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilkolak, a kiedy Ty sie do tego Berlina wybierasz? Jak bys mial w miescie jakies problemy, to chetnie pomoge :buttrock: Pzdr

 

A na otwarte sklepy w niedziele, to nie masz co liczyc :biggrin:

 

...skoro tak to moze i ja wybralbym sie do Berlina :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje to wlasciwie zawsze sa tyle tylko ze raz dostaniesz taniej kask innym razem np buty i rekawice

 

w sumie to mam narazie swoja tylko kominiarke :icon_twisted:

jak to jest z louisami? czy jak sie pojedzie w zime, w czasie okreslonym przez nich w newsletterze jako promocyjnym, to wkrocze z koszykiem do raju i skompletuje sobie caly stroj, czy moze jest tak jak jarekk napisal - w jednym okresie jest przeceniony tylko jeden typ produktow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!

 

Mieszkam w Poznaniu, i ostanio zastanawiam sie nad wyskoczeniem na zakupy do Niemiec.

Czy mozecie polecic jakies miejsca w poblizu naszej granicy w Swiecku, u naszych zachodnich sasiadow, gdzie mozna dokonac smialo powaznych zakupow motocyklowych, chodzi o kurtke, kask, rekawice, spodnie, buty, ochraniacze. W szczegolnosci zalezy mi na firmach HJC i ICON.

Moze ktos polecic jakis sklep, hurtownie z duzym wyborem..?

 

Pozdrawiam i szerokosci !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej internet w niemcewie? Std z przymiarką na miejścu i zamóieniem w necie? Dobre strony, dobre ceny, tanie przesyłki...

ja.

 

niezupelnie, w sklepie mozesz miec przeceny ktorych niema w necie, pozatym towar moze roznic sie wielkoscia skorupy i wysciolki w przypadku helmi, rekawiczki moga byc ktoras zle uszyta i uciskac. powodow jest wiecej wiec warto przemyslec, polecam Berlin.

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa najwieksze sklepy w Berlinie (Louis i Polo) sä na Holzhauserstr. 13509 Berlin Reinikendorf. Pozdro

 

Ale sprawdz ich strony, zobacz oferty : http://www.louis.de , polo-motorrad.de , a HJC -kassk to moze : http://hein-gericke.de Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...