Skocz do zawartości

strojenie gaźnika


enduromaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem w moim skucie cylek na 70cc ale mam do tego oryginalny gaźnik dellorto 14mm (przeważnie montują 12mm) , obecna dysza to 80. dzisiaj zabrałem się za regulację ale coś mi nie idzie. albo świeca jest szaro brązowa albo mokra, zostawiłem na mokrej. Iglicę przestawiłem na najwyższy poziom. narazie wszystko gra, pięnie pracuje nie gaśnie, nie przerywa. ale denerwuje mnie ta mokra świeca. Czy dysza 100 pomoże coś ? nie mam kasy na gaźnik 17,5mm chyba że ktoś ma na sprzedasz lub chciałby się wymienić na 14mm z moją dopłatą

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie polecam połączenia cyl. 70 ccm. i gaźnik 12-14. jak ostatnio byłem w serwisie i czekałem na swoją kolej po odbiór moto, to słyszałem rozmowe w stylu "co sie stao?" z moim skuterkiem. I wtedy miły pan mechanik powiedział, że skuter przestał palić, bo w tłoku została wypalona dziura. klient spytał się "jak to?", na co PM odpowiedział ze fabryczny gaźnik+cyl. 70-80ccm+ filtr stożkowy= za wysoka temperatura pracy silnika i w rezultacie takie kwiatki. może jeśli nie masz stożka w swoim skuterku, to bedzie wszystko ok. to tak na przestroge było. :icon_rolleyes: a nie masz gdzieś w pobliżu serwisu gdzie mogliby Ci ten gaźnior ustrawić?

 

 

Pozdro, Stiopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie pytam co się może stać tylko czy coś pomogła zmiana dysz na większe, filtr oryginalny, nie mam zaufania do stoszków

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziure to miał od stożka kiepskiej jakości lub złego montażu .Powiedzcie mi jak to jest z dyszami do seryjnego gaznika czy rozmiary sa uniwersale czy trzeba szukac pod konkretny gaznik I gdzie to mozna dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...