Skocz do zawartości

nolan n31


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

bardzo poważnie zastanawiam się nad kaskiem z szybką, a jeszcze poważniej nad nolanem n31.

rzecz w tym, że pragnę osobiście usłyszeć/przeczytać od użytkowników tego modelu, jak się sprawuje. możecie być bezwzględni. każda odpowiedź jest dobra :icon_exclaim:

 

dziękuję i pozdrawiam!

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje ten kask juz drugi rok, rednio intensywnie, ale był ze mna na mazurach i tu po okolicy. W ubiegłym roku kupiłem go za 300 zł. i był to dobry wybór. Wnętrze wyciagane do prania, ale do chwili obecnej nie było to potrzebne, nie mechaci się. Otwory wentylacyjne, zreszta w innych kaskach też, przy dzisiejszej pogodzie niewiele pomagajš ale co tam tego powietrza leci. szyba dobrze zachodzi prawie na brodę i nie paruje nie podnosi sie też przy wiekszych prędkociach, mocowanie b. dobre. Zapięcie pewne i wygodne w użytkowaniu. Na czoperka kask super i bardzo dobrze sie prezentuje jest wygodny. Teraz jednak wybrałbym N-41 ze względu na to że jednak głębiej zachodzi na szyje i kark ale tylko dlatego że moja bestia jest troszkę wieksza od twojej. Jeli nie masz szyby w swoim moto sprawdż jednak czy w tym kasku przy prędkociach wiekszych niż spacerowe wiatr nie będzie Ci wyciskał łzy z oczu. Kiedy jechałem Inazumą mojego kolo miałem ten problem, ale to tak grubo powyżej setki. Na czoperka polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jeżdżąc 535 rozważałem ten kask, ale finalnie wziąłem n41 i byłem zadowolony. prędkości to jedno - seria 40 ma dłuższą szybę i skuteczniej osłania twarz przed wiatrem/robactwem, itp

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-31, nowy kupiłem na allegro od gościa /Adam Cichy/ kupowałem też inne rzeczy i polecam go, szybka przesyłka i towar zgodny z opisem. Jak kupowałem to w Motorlandzie na Żegiestowskiej nie było juz tego modelu, był chyba wycofany z produkcji? Dlatego na allegro cena była atrakcyjna. Ten N-41 kosztował chyba coś ponad 450zł. Nie wiem ile kosztuje teraz, jesli juz wydajesz pieniądze to kup jednak N-41 on ma faktycznie głębiej zachodzącą szybe, to może być ważne jeśli nie masz w moto szyby! Ja w swoim mam szybe jak u TIR-a, wiec nie ma problemów.Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...