Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szerokość tylnej opony jest bardziej zależna od szerokości felgi,a mniej od miejsca pod błotnikiem.Szeroka opona na wąskiej feldze żle się układa i jest nie stabilna na zakrętach.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pilnie poszukuje naklejek na bak ? zbiornik idzie do malowanka i trzeba mi 2 naklejki najlepiej zbliżone do oryginału macie jakieś namiary? Allegro zbytnio słaby wybór. :notworthy: naklejki na zbiornik do HONDY MAGNY VF 750 C 83 r.

Edytowane przez gacu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pilnie poszukuje naklejek na bak ? zbiornik idzie do malowanka i trzeba mi 2 naklejki najlepiej zbliżone do oryginału macie jakieś namiary? Allegro zbytnio słaby wybór. :notworthy: naklejki na zbiornik do HONDY MAGNY VF 750 C 83 r.

 

Ja wszystkie czesci kupuje tutaj http://www.cmsnl.com/honda-vf750c-v45-magn...l761/partslist/

a to link do naklejek http://www.cmsnl.com/products/emb-rfuel-tank_17531mb1000/ i na druga strone http://www.cmsnl.com/products/emb-lfuel-tank_17532mb1000/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do rozmiaru opony to moze macie jakies doswiadczenia jak wyglada jazda przy wiekszej oponie np. 160/80/16 w magnie i moze orjentuje sie ktos jaka powinna byc orginalnie. Teraz mam 140/90/16 czy jak zaloze opone nizsza czy cos sie zmieni (spalanie, predkość, przyspieszenie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast 140/90-16 założysz 160/80-16 nic nie powinno się zmienić.Poza wyglądem .Te opony powinny mieć prawie taką samą wysokość całkowitą.Może minimalnie wrosnąć spalanie ale tego pewnie nie zauważysz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast 140/90-16 założysz 160/80-16 nic nie powinno się zmienić.Poza wyglądem .Te opony powinny mieć prawie taką samą wysokość całkowitą.Może minimalnie wrosnąć spalanie ale tego pewnie nie zauważysz.

 

Piter_1600 dzieki za odpowiedz, teraz przynajmniej nie obawiam sie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi drobne ubytki łata znajomy blacharz, migomatem.

 

pozdro

Peterek wspominałes coś wcześniej o spawaniu migomatem kolektora wydechowego. Mam pytanie czy trzeba zdjąć klemy z akumulatora na czas spawania? Czy jest możliwość ,że skopci się coś elektroniki? Czy lepiej go calkowicie zdjąć i założyć ponownie,tylko ,że wtedy zapewne mogą dojśc koszty uszczelek itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek wspominałes coś wcześniej o spawaniu migomatem kolektora wydechowego. Mam pytanie czy trzeba zdjąć klemy z akumulatora na czas spawania? Czy jest możliwość ,że skopci się coś elektroniki? Czy lepiej go calkowicie zdjąć i założyć ponownie,tylko ,że wtedy zapewne mogą dojśc koszty uszczelek itd.

 

Siema rzadiak1 dawno Cię nie widziałem. Jakie winko w tym roku zrobiłeś? Ja mam wiśniowe. :buttrock:

Ja klemy ściągam obowiązkowo. To wystarczy, aby alektronika nie ucierpiała. Spawa mój znajomy, "wirtuoz migomata" :notworthy: . Zdjęcie całego wydechu w starym motocyklu może być bardzo trudne.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema rzadiak1 dawno Cię nie widziałem. Jakie winko w tym roku zrobiłeś? Ja mam wiśniowe. :buttrock:

Ja klemy ściągam obowiązkowo. To wystarczy, aby alektronika nie ucierpiała. Spawa mój znajomy, "wirtuoz migomata" :notworthy: . Zdjęcie całego wydechu w starym motocyklu może być bardzo trudne.

 

pozdro

Tradycyjnie winogronko:-)))Dużo poleruję i dopieszczam maszynę, a na jazdę nie ma czasu:-)

No właśnie tego się spodziewam,że może być kłopot.Dziurka jest mała i jeszcze można ją unieszkodliwić.Jest na allegro sztuka ,ale z tego co widać stan tragiczny.

Gdzie masz tego szpenia,bo nie chciałbym ,żeby się do mojego trzeciego dziecka jakiś partaczunio dotykał:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Honde Super Magne rok produkcji 1985. Mam pytanie odnośnie overdrive, na jakiej zasadzie działa ten nadbieg ?

 

Nadbieg to to samo co w samochodach piątka. Czyli wolniejsze obroty wału korbowego od koła napędowego. Chociaż hmm jak sobie przypominam to piątka też jest nabiegiem :icon_rolleyes:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...