Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku na zlocik jednodniowy w marcu "Pierwsza Kawa w Kruszwicy" tam i z powrotem ok 600 km ale żeby posiedzieć pogadać to nie zawiele czasu by zostało to przydała by się chociaż doba przynajmniej pod namiot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówie, że w 1-dniówce nie widzę sensu, typowo weekend by pasowało przeznaczyć i pod namiot aby było kameralnie i bez rezerwowania miejsc.

Synoptycy zapowiadają prawdziwe lato, wiec ogarnijmy się ludzie i coś ustalmy...

może np. w pierwszej połowie sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Nowy tu jestem ale mnie ten "zlot" zaciekawił, że aż sie zarejestrowałem. Możecie mnie dodać do listy. Dojadę gdziekolwiek.

Mam Supermagnę (VF700C '87 - https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/170421_432743183432713_1041355530_o.jpg) od 10lat i nie chce mi się szukać nic innego...

 

Ale przyznam, że czytając ten wątek i wypowiedzi o V-max to powieka mi drgnęła... gdybym szukał to właśnie V-max'a - do prostych nie należy i niezawodnych także nie ale co tam - duszę ma wielką :)

 

Łukasz

Poznań

Łukasz

 

Nie pytaj się co Twoja Magna może zrobić dla Ciebie. Zapytaj się co Ty możesz zrobić dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to w Holandii jest niewielki klub Magny. Robią zlot we Wrześniu. Może ktoś chętny na wycieczkę? z Poznania 850km - w jedną stronę :)

 

dla ciekawych:

trasa

i strona klubu (dla mnie też holenderski jest trudny ale googlo tłumacz na wesoło pozwala się zorientować w temacie :))

i strona samego zlotu.

 

Ja nie wiem czy się wybiorę - samotnie bardziej na nie niż na tak ale gdyby znalazł się ktoś jeszcze...

 

Łukasz

Łukasz

 

Nie pytaj się co Twoja Magna może zrobić dla Ciebie. Zapytaj się co Ty możesz zrobić dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od samego spojrzenia na mape tyłek mnie rozbolał.

nie no , może skupmy sie narazie nad czymś bliżej.

A co sadzicie o takiej lokalizacji http://mapy.google.pl/maps?saddr=53.258776,19.740906&hl=pl&sll=53.25875,19.740876&sspn=0.004814,0.013937&geocode=%3BCc7Dk4mBqQjWFR03EQMdNf5YASmFOMHavkYiRzH-Zif7P5lglA&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od samego spojrzenia na mape tyłek mnie rozbolał.

nie no , może skupmy sie narazie nad czymś bliżej.

A co sadzicie o takiej lokalizacji http://mapy.google.p...sp=0&sz=17&z=17

Lokalizacja super, warunki raczej dobre bo co roku są tam zloty VIRAGO

Magna V45/ Yamaha Road Star 1700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja super, warunki raczej dobre bo co roku są tam zloty VIRAGO

Nawet nie wiedziałem, ja tam jeżdźę na majówki.

Warunki ok, po browar blisko.

No to może zorganizujmy w końcu I spotkanie magna, termin... np. 3-5.08.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Podbijam temat, miejscówka fajna, można by z każdej strony Polski sie zebrać i spotkać.

z Wawy mam nie całe 200 km więc się piszę.

 

 

Jakby co ja chętnie mogę organizacji się podjąć :)

tylko sprawdźmy ile nas jest chętnych, na chwilę obecną naliczyłem 6 osób (poprawcie mnie proszę jeśli się pomyliłem)

I dajcie znać kto jeszcze byłby chętny.

Dla potwierdzenia:

miejsce:

http://mapy.google.pl/maps?saddr=53.258776,19.740906&hl=pl&sll=53.25875,19.740876&sspn=0.004814,0.013937&geocode=%3BCc7Dk4mBqQjWFR03EQMdNf5YASmFOMHavkYiRzH-Zif7P5lglA&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

termin: 3-5 sierpnia

 

reszta do ustalenia

piszcie i starujemy z organizacją! :)

wypowiedzcie się też czy chcecie, żeby to jakoś zorganizować czy na spotkanie się spontanicznie wybierzemy i się zobaczy?

Moim zdaniem lepiej chociaż coś zarezerwować, jakiś grill miejsce czy coś..

 

daj cie znać co myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym się wstępnie pisał, ale jeszcze za wcześnie żeby na 100% potwierdzić bo mi się mocno napięte wakacje zrobiły. a i osobiście wolałbym coś z dachem do spania, nie musi być koniecznie z wygodami itp ale żeby miało dach i podłogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na stówke, będę już po urlopie ale to w końcu weekend.. no ale w tym terminie to i moją mógłbym zabrać.

 

Inwesto_R - stary masz pełne poparcie KO-wiec musi być, choćby po to żeby było na kogo przelać emocje :biggrin:

peery - 2 łódki zaadoptujemy (będzie dach i podłoga) :biggrin: a tak na poważnie to można tam wynająć domki kempingowe z tym że to już terzeba wcześniej zarezerwować bo wiadomo ilośc ograniczona

 

edit. nawet jest strona internetowa http://twojepiaseczno.pl/

Edytowane przez zdarecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...