Skocz do zawartości

Tor Poznań


mikitl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety drogie dzieci moja sytuacja ulegla drobnej zmianie :

Z powodów rodzinnych mojej żony musimy lecieć w czwartek do Leszna , w piątek ok. 16-17 postaramy się już być na Torze i czekać na was. Kontakt telefoniczny -- 603-485-144

 

Dojazd od Szczecina jest banalny : Lecąc cały czas na Poznań ok 20 km przed centrum zacznie się dwupasmowa droga ekspresowa. Jedziecie nią ok. 5 - 10km i po prawej macie stację Shell. Następny skręt za tą stacją jest na Przeźmierowo i tam musicie zjechać w prawo. Dalej cały czas prosto. Po lewej stronie bedzie stacja Orlena (aktualnie w remoncie). Następna uliczka w lewo (na skraju lasu) prowadzi juz prosto na tor.

 

W Gorzowie z kolei jest remont wiaduktu na rzece i dlatego jest objazd na pierwszym rondzie na wjeździe kierują w lewo. To podobno długi i beznadziejny objazd przez wiochy, dlatego lepiej jest walic non stop prosto przez samo centrum i jak dojedziecie do mostu to skręcicie na niego w prawo, a dalej juz tak jak drogowskazy na Poznan.

 

Tak wiec drodzy katmistrze liczymy ze dacie rade i bedziemy czekac na was na miejscu. Dajcie znac jak dogadacie pore wyjazdu. Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy pecha Panowie bo podobno cały weekend ma lać. Dajcie znać czy jedziecie czy nie bo od tego zależy mój namiot (...Maćku:p). Ja i tak musze jechać do Leszna w czwartek wieczór , w piatek ok. 15 miałem zamiar ruszać na tor... Czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem rzeczywiscie ma lac, juz sam nie wiem. ;)

 

 

NO co Wy jezdzcie :icon_rolleyes: Siedze sobie na FM i znalazłam zaproszenie dla kobiet motocyklistek założony przez MAD MOTO GIRLS- a to jest Monika Jaworska, która ściga sie na torze poznań i właśnie walczy o 5 miejsce z Pernachem ;) ;) pełen szacun dla kobietki :) ( wyczytałam to w ""MOTOCYKLU"" z sierpnia ). Dlatego tez jade na poznań chociaż popatrzeć bo moge tylko w niedziele.

 

http://forum.madmotogirls.com/viewtopic.php?t=48

tam też pokazali jej wypadek

 

Do zobaczenia w niedziele.

 

Ps. Mój syn jedzie juz w piątek i też chce polatać po torze (norma -dom wariatów ;) :lapad: )

POZDROWIENIA

Edytowane przez NEVRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PANOWIE !!!! Męska decyzja jedziemy na Tor czy nie?? Bo ja sie musze zaraz pakować i niewiem czy mam to zrobić na podróż motorkiem czy samochodzikiem! Miało lać a tu od rana słonko :icon_rolleyes: wiec ja juz nic niewiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czee!! ja tez jade!! o ktorej szczecinanie wyjezdzaja?? moj plan jest taki!! jade z wami w piatek ale imprezuje w poznaniu, oczywiscie wpadam ogladac zawody!! a wjezdzam na tor koniem dopiero w poniedzielek!! :(

 

Siiema! Ustaw sie z Pawulonem i Mikochem przez priv , oni maja ruszac w piatek ok. 14-15. Ja bede na torze ok 16

 

to pisalem ja - mikitl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siiema! Ustaw sie z Pawulonem i Mikochem przez priv , oni maja ruszac w piatek ok. 14-15. Ja bede na torze ok 16

 

to pisalem ja - mikitl :evil:

 

 

Prosze jechać pomału przez Pyrzyce tak wolno za pierwszym rondem, a przed jedynymi światłami :( może zdąże Wam pomachć ze sklepu - ja niestety pracuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze jechać pomału przez Pyrzyce tak wolno za pierwszym rondem, a przed jedynymi światłami :( może zdąże Wam pomachć ze sklepu - ja niestety pracuje :evil:

 

Zrobimy tam pit stop jak będzie lało.

Prognozy pogody nawet no ICM nieciekawe. Ale jest i dobra wiadomość, Przynajmniej na ICM w tej chwili pogoda na sobotę jest zachęcająca.

Ale tam............... klamka zapadła. Jedziemy!!!!!!

Tak jak pisał Miki. Wyjazd około 13.00 plus minus 0,5h. W razie ekstremalnych warunków pogodowych możliwe przesunięcie wyjazdu ma późniejszą godzinę.

Jak coś to tel podałem kilka postów wyżej.

Niech MOC będzie z wami młodzi Jedai. :evil:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Wyjazd około godziny 13.00

Zbiórka na słonecznym pod stacją Neste.

Zabrać kondomy przeciwdeszczowe.

Czuję się jakbym na bitwę wyruszał :(

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Wyjazd około godziny 13.00

Zbiórka na słonecznym pod stacją Neste.

Zabrać kondomy przeciwdeszczowe.

Czuję się jakbym na bitwę wyruszał :(

no dobra to ja tez pod neste podjade na 13!! i oby nie padalo bo nie posiadam kondomu przeciwdeszczowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to ja tez pod neste podjade na 13!! i oby nie padalo bo nie posiadam kondomu przeciwdeszczowego

To lec wczesniej do miasta i kup nawet takiego za 5 euro z Louisa, dojazd moze byc w deszczu.

Reszte weekendu zapowiadają z przelotnymi, byle tor wysychał i pozwolił pośmigać. Ziuuu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lec wczesniej do miasta i kup nawet takiego za 5 euro z Louisa, dojazd moze byc w deszczu.

Reszte weekendu zapowiadają z przelotnymi, byle tor wysychał i pozwolił pośmigać. Ziuuu....

znalazlem cos w moto akcesoriach wiec jade po to!! jak by plany co do godz wyjazdu ulegly zmianie prosze o sms tel 609933422 Patryk :( wasze telefony tez mam wiec jak cos to tez dryndne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...