Skocz do zawartości

Tor Poznań


mikitl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc drodzy interesanci Toru Poznań muszę się pochwalić że nabyłem gixxerka 750 z przeznaczeniem katowania go po poznaniu, ale niestety nie mam go jeszcze w Szczecinie bo nie bylo transportu. Poza tym trza go troszke poregulowac bo rok nie jezdzil i teraz mu sie tez nie chce ;) Co do wyjazdu 28-go wszystko aktualne.

 

No i prosilym jakiegos moderatora czy kogos o zmiane tytulu tego tematu na " Wyjazdy na Tor Poznan" czy cos takiego ... z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc drodzy interesanci Toru Poznań muszę się pochwalić że nabyłem gixxerka 750 z przeznaczeniem katowania go po poznaniu, ale niestety nie mam go jeszcze w Szczecinie bo nie bylo transportu. Poza tym trza go troszke poregulowac bo rok nie jezdzil i teraz mu sie tez nie chce :icon_twisted: Co do wyjazdu 28-go wszystko aktualne.

 

No i prosilym jakiegos moderatora czy kogos o zmiane tytulu tego tematu na " Wyjazdy na Tor Poznan" czy cos takiego ... z gory dzieki

 

Chyba moderatorkę? ;)

 

Gratulacje nowego sprzęta!!! Przerzuciłeś się na rzędówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosilym jakiegos moderatora czy kogos o zmiane tytulu tego tematu na " Wyjazdy na Tor Poznan" czy cos takiego ... z gory dzieki

 

Bardzo proszę!

Jedynie w temacie Tor Poznań będę zmieniała tylko date waszego wyjazdu.czy 28.08. zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie bylo ekipy, wiec se wczoraj sam polecialem. Pogoda dopisala, sloneczko swiecilo i bylo z 50 maszyn. Spory ruch na torze , co chwile wyprzedzanie, ale ani jednej gleby nie widzialem. Szans nie daly mi tylko 2 R1 z pucharow i jeden Srad 1000.

 

Jesli ktos jest chetny na jakis nast. poniedzialek - piszcie. Z tym ze ja teraz biore sprzeta na przyczepke (a mieszcza sie 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie bylo ekipy, wiec se wczoraj sam polecialem. Pogoda dopisala, sloneczko swiecilo i bylo z 50 maszyn. Spory ruch na torze , co chwile wyprzedzanie, ale ani jednej gleby nie widzialem. Szans nie daly mi tylko 2 R1 z pucharow i jeden Srad 1000.

 

Jesli ktos jest chetny na jakis nast. poniedzialek - piszcie. Z tym ze ja teraz biore sprzeta na przyczepke (a mieszcza sie 2)

 

Wiesz że ja zawsze chętny jestem tylko ta praca....... Ale jakiś wrześniowy poniedziałek może się udać.

Jak tylko będę wiedział kiedy mogę mieć wolne to się odezwę.

Oczywiście pokryłbym część kosztów transportu, zawsze to troszkę taniej wyjdzie :biggrin:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze tym razem wieksza ekipa sie zbiera :biggrin: Pojawia sie tylko problem : na przyczepke wchodzi moj sprzet i jeszcze jeden. Chetnych mamy juz : mnie, bandziora, ewke na zxr, ArkaRF, Majora i Mikocha. Kazdy umnie liczyc do 10 wiec stwierdzam ze mamy 6 konikow. W tym wypadku lecimy albo w pare aut, albo czesc leci koniami. Prosze o okreslenie sie jak najszybciej kto jedzie a kto nie . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze tym razem wieksza ekipa sie zbiera :biggrin: Pojawia sie tylko problem : na przyczepke wchodzi moj sprzet i jeszcze jeden. Chetnych mamy juz : mnie, bandziora, ewke na zxr, ArkaRF, Majora i Mikocha. Kazdy umnie liczyc do 10 wiec stwierdzam ze mamy 6 konikow. W tym wypadku lecimy albo w pare aut, albo czesc leci koniami. Prosze o okreslenie sie jak najszybciej kto jedzie a kto nie . . .

 

Bardzo pilnie obserwuję pogodę i coraz bardziej jestem zdecydowany na poniedziałek 04-09-2006. Co wy na ten termin?? Oczywiscie jeszcze muszę dostać wolne.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam ten temat przypiąć?Czy bedziecie sobie go odgrzebywali?

Co poniedzialek treningi wiec co poniedzialek bedzie zmieniana data w opisie ok?

Myśle że warto go przypiąć.

 

Jeżeli chodzi o mnie to mam od wczoraj problem z samochodem, :notworthy: nie wiem kiedy wrócę z Gdańska, w razie co pojadę na kołach, więc mna się nie martwcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...