Skocz do zawartości

Części elektroniczne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie podejdzie ale ciężko znaleźć akurat o takim rozstawie styków i odpowiedniej szerokości żeby mi się zmieściły w gnieździe.

 

Jednak chyba szczęście się do mnie uśmiechnęło. Bardzo podobne rozmiarami są styczniki Hyunday'owskie. Jutro się przekonam (moto dzisiaj zostawiłem w robocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podejdzie ale ciężko znaleźć akurat o takim rozstawie styków i odpowiedniej szerokości żeby mi się zmieściły w gnieździe.

 

Jednak chyba szczęście się do mnie uśmiechnęło. Bardzo podobne rozmiarami są styczniki Hyunday'owskie. Jutro się przekonam (moto dzisiaj zostawiłem w robocie).

Jeśli Ci Twoje pomysła nie zatrybią odezwij się mailowo(mieszkamy od siebie niedaleko)-wszelka niekonwencjonalna elektronika-to ja.Z różnymi dziwnymi częściami-kto wie?

Nie na darmo czuję gdzieś w głębi duszę kustosza.

Pozdrawiam-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć...W sumie to się zastanawiam od czego ten przekaźnik się sypnął. Może gdzieś po prostu styki dobrze nie zwierały i iskrzyło. W każdym bądź razie plastik w gnieździe do którego wchodzą przekaźniki lekko się przypalił. Gdyby coś było dalej nie tak to nie zapomnę się odezwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć...W sumie to się zastanawiam od czego ten przekaźnik się sypnął. Może gdzieś po prostu styki dobrze nie zwierały i iskrzyło. W każdym bądź razie plastik w gnieździe do którego wchodzą przekaźniki lekko się przypalił. Gdyby coś było dalej nie tak to nie zapomnę się odezwać...

Uporządkuj tą podstawkę konkretnie-bo jak już dostała temperatury,możesz się kiedyś bardzo żdziwić.

Fakt,że z moto szybciej się schodzi niż z puszki i kwity masz przy sobie,ale to zawsze szkoda patrzeć

jak coś własnego idzie z dymem.

pozdrówka-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkuj tą podstawkę konkretnie-bo jak już dostała temperatury,możesz się kiedyś bardzo żdziwić.

Fakt,że z moto szybciej się schodzi niż z puszki i kwity masz przy sobie,ale to zawsze szkoda patrzeć

jak coś własnego idzie z dymem.

pozdrówka-PADRE

 

dokladnie... proponowalbym zmiane tej podstawki jak mozesz.. moze od razu na jakas standardowa :biggrin: zebys juz nie musial kupowac przekaznikow o wyszukanym rozstawie stykow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie takie coś kupić?

Czy Wy młodzi ludzie potraficie wszystko przeliczać tylko na "mone`y"-a zwykła ludzka bezinteresowna przyjażń to pies????

Łap kontakt ze mną,umawiaj termin,przyjedziesz i na miejscu Ci to zrobimy.

Daj dokładny namiar na PW,się skontaktuję.

Pozdro-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy młodzi ludzie potraficie wszystko przeliczać tylko na "mone`y"-a zwykła ludzka bezinteresowna przyjażń to pies????

Łap kontakt ze mną,umawiaj termin,przyjedziesz i na miejscu Ci to zrobimy.

Daj dokładny namiar na PW,się skontaktuję.

Pozdro-PADRE

 

:icon_exclaim:

widze ze nick na forum to nie tylko pusty zwrot :biggrin:

 

zajmuszej sie tylko elektryka czy mechanika troche tez ?? :bigrazz: to moze i ja bym podskoczyl :clap: z browarkiem i malym zapytaniem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_exclaim:

widze ze nick na forum to nie tylko pusty zwrot :biggrin:

 

zajmuszej sie tylko elektryka czy mechanika troche tez ?? :bigrazz: to moze i ja bym podskoczyl :clap: z browarkiem i malym zapytaniem :clap:

Drodzy koledzy jedno i wielośladowcy,tak jak już kiedyś napisałem w poście "pomoc w drodze",jeżeli którykolwiek z Was będzie kiedykolwiek w potrzebie,a będę w stanie(lub mój synuś) pomóc-piszcie,dzwońcie,

przyjeżdżajcie.Jeszcze nikomu normalnemu nie odmówiłem.

Nie twierdzę,że jestem omnibusem (człowiek całe życie się uczy-i głupi umiera),ale co nieco maleńkie wiem,

mam czym,czasami mi się chce i pomogę poratować.

Pozdro-PADRE

PS.Aktualnie jesteśmy w trakcie(z moim chłopakiem) odbudowy Jaguara E-type MK2 z 1970 r.

Edytowane przez PADRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jeszcze bardziej by ci urosło gdybyś skorzystał z pomocy od Padre. Ja skorzystałem i nie żałuje. Kolega mieszka w bardzo urokliwej okolicy (od razu czasy dzieciństwa na wsi się przypominają) to w dodatku można obejżeć sporo ciekawych sprzętów jak np stary moskwicz. Nie wspomnę też że dostałem na drogę jeszcze 3 przekaźniki których wcześniej długo bezskutecznie szukałem po sklepach. Wielkie dzięki dla Padre za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...