Skocz do zawartości

Aprilia VS Cagiva


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszecie ze mito przecina fakt faktem to jest moto dla ludzi mających kase na remonty i wache rs tez czasem cęzko z czesciamy dlatego jak bede kupywał wieksze moto niz 50 to bedzie napewno honda nic innegomnigdy nei chciałem i nie bede chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem w katalogu; rs 125 bez dyskusji jest lepsza od mito

pozdro

co to za katalog??? mito jest absolutnie bezkonkurencyjne ze wszystkich scigow 125!!! :icon_twisted:nie ma co sie rozpisywac!!!! Mito EVO prezentuje najwyzszy stopien zaawansowania technicznego w swojej klasie!!!! nie piszcie co wam sie wydaje i co slyszeliscie :icon_question: TO SA FAKTY!!! tym uwazam temat za zamkniety!!!!!!!!!

 

a jesli chodzi o trwalosc to cos za cos! to 2T wyzylowane na maksa dlatego jest bezknkurencyjne pod wzgledem osiagow i wymaga czestszych remontow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za katalog??? mito jest absolutnie bezkonkurencyjne ze wszystkich scigow 125!!! :icon_twisted:nie ma co sie rozpisywac!!!! Mito EVO prezentuje najwyzszy stopien zaawansowania technicznego w swojej klasie!!!! nie piszcie co wam sie wydaje i co slyszeliscie :( TO SA FAKTY!!! tym uwazam temat za zamkniety!!!!!!!!!

 

a jesli chodzi o trwalosc to cos za cos! to 2T wyzylowane na maksa dlatego jest bezknkurencyjne pod wzgledem osiagow i wymaga czestszych remontow!

 

to dziwnie brzmi z tym katalogiem (troche lolowato) ale ten mój katalog jest z roku 2003, powiedziałem że RS jest lepsza od mito,miałem na myśli moc silnika.

 

i jest tu czarne na białym (raczej troche kremowym) :

 

Aprilia RS 125: 30,0 KM

cagiva Mito : 15.5 KM

 

więc troche szacunku ;) katalogowi chyba można zaufać

 

pozdrawiam ;)

 

i nie bądź taki pewny siebie, że temat do zamknięcia bo ty wszystko wiesz itp. czasem nie będziesz mial racji

Edytowane przez MOTO><CUBIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOTO><CUBIX

 

dane co do mocy mito obejmuja wersje zblokowana :rolling_eyes:

a aprilli sa wersji odblokowanej wiec nie cwaniakuj danymi z katalogu ,bo tam czasem nie podaja calej prawdy ;)

 

pozdro ;)

Z tym musze sie zgodzic... mito napewno jest najmocniejsza.... :( Mito ma bodajże 34 koniki tak??

 

http://www.125.pl/modules.php?name=Content...showpage&pid=13

 

 

Zawsze myślałem, ze Mito ma 7 biegów... ;/

Edytowane przez markos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym porównaniu moim zdaniem wygrywa Mito

dlaczego ? :

- amor skrętu w wersji evo

- bananowy wahacz (sprawa wizualna)

- najlepsze osiągi spośród 125

- stylizacja na Ducati i ogólnie wygląd

- w starszych wersjach 7 biegów

 

jej minusy :

- wysokie spalanie jeśli lubisz ją kręcić

- słaby dostęp do części chociaż dla chcącego nic trudnego

na temat awaryjności się nie wypowiadam bo egzemplarz z którym miałem do czynienia nie sprawia problemów

 

co do RS :

- wygląd chociaż to kwestia gustu

- bananowy wahacz (sprawa wizualna)

- nienajgorsze osiągi

 

minusy :

- spalanie podobnie jak w Mito

- awaryjność chociaż jak dbasz tak masz

- dostęp do części nie jest zły ale to nie to co do japońców :(

 

Nie będę ich porównywał do NSRki czy CBRki bo chyba autor tematu nie o to pyta

 

pzdr

Edytowane przez Luuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwnie brzmi z tym katalogiem (troche lolowato) ale ten mój katalog jest z roku 2003, powiedziałem że RS jest lepsza od mito,miałem na myśli moc silnika.

 

i jest tu czarne na białym (raczej troche kremowym) :

 

Aprilia RS 125: 30,0 KM

cagiva Mito : 15.5 KM

 

więc troche szacunku :icon_exclaim: katalogowi chyba można zaufać

 

pozdrawiam :icon_exclaim:

 

i nie bądź taki pewny siebie, że temat do zamknięcia bo ty wszystko wiesz itp. czasem nie będziesz mial racji

niemal kazda 125 po wyjsciu z fabryki ma 15KM!!!!!! ;) kto jezdzi zablokowanymi 125???? :( po odblokowani mito jest najmocxniejsze ze 125!!! a tu ktos podal dane zablokowanej mito i odblokowanej rs.... swietny katalog ;)

 

a mito byly siedmiobiegowe do 1999 lub 2000 roku... potem 6

 

to ja gratuluje wiedzy...... echhhhhh.....

 

to do moto cubixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemal kazda 125 po wyjsciu z fabryki ma 15KM!!!!!! :) kto jezdzi zablokowanymi 125???? :) po odblokowani mito jest najmocxniejsze ze 125!!! a tu ktos podal dane zablokowanej mito i odblokowanej rs.... swietny katalog :)

 

a mito byly siedmiobiegowe do 1999 lub 2000 roku... potem 6

 

to ja gratuluje wiedzy...... echhhhhh.....

 

to do moto cubixa

 

 

dobra dobra nie cwaniakujcie :) nie objeżdzajcie mnie tylko autorów katalogu, jakbyło napisane tak ja wam przekazałem więc wyluzujcie sie :)

 

troszke nerwowi jestescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(MOTO><CUBIX @ 20 Sierpień 2006 - 11:32) *

 

dobra dobra nie cwaniakujcie icon_mrgreen.gif nie objeżdzajcie mnie tylko autorów katalogu, jakbyło napisane tak ja wam przekazałem więc wyluzujcie sie D.gif

 

troszke nerwowi jestescie

 

spox gadamy dalej biggrin.gif crossy.gif

 

hehe i taka powinna byc postawa :) tak 3mać :)

pozdro i sory za :) :) a i do tematu: cagiva widać lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...