Skocz do zawartości

v max -- java ts 350 ?? ;D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ludzi, którzy na Jawie 350 przy 140 km/h wrzucaja dopiero 2 bieg. :P

Ale tak serio, to g... prawda. Jawa ma niestabilny licznik, który przy więększych prędkościach wpada w tak zajebiste obroty, że wynik odczytać naprawdę trudno. Strzałka lata między 100 a 160 km/h. Na tej samej zasadzie moją CZ 175 wyciągałem 130 km/h.

A tak generalnie reasumując, to TS 350 poleci i 200 km/h, ale spadając w przepaść. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Z ta zmiana licznika to zartowalem oczywiscie, moj Junak jest oryginalny, wiec inny niz oryginalny predkosciomierz tez nie wchoodzi w gre.

A z tymi przelozeniami to wcale nie jest tak tragicznie, podobno sa dwa standardoewe przelozenia... a w naszych demoludach to stale normy byly IMO...

 

 

 

Pozdrawiam

Wulkan

 

PS:

Na obudowie licznika powinna byc nadrukowana wartosc przelozenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde, naprwde te prędkości mnie przerażają (160, 167) prawie jak starsze japońce :wink: Ja swoją leciałem 140kmh ,ale mam poczynione zmiany w silniku 8) .Oczywiście że Jawa pojedzie nawet dwie paki, ale trzeba by włożyć pracy i kasy w sam silnik ,nie mówiąc już o podwoziu (gumowym wahaczu ,dużej masie)

Teraz odchudzam tłoki i mam zamiar jeszcze rozpiłować kanały, .zeby się jeszcze przybliżyć do 200kmh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja musze naprawic skrzynie:( i mam straszna sraczke przed tym boje sie tego ruszac! zastanawiam sie czy sie tykac tego samemu!

 

Jedni twierdzą, że to dziecinada i nie potrafią złożyć by działało, inni boją się jak ognia. Ja jestem zdania, że jeśli nie robiłeś tego wcześniej to nie kozakuj, tylko pójdź do mechanika i zapytaj czy możesz mu pomóc bo chciałbyś się nauczyć. To żaden wstyd czegoś nie umieć (każdy kiedyś zaczynał), wstydem jest zabierać się za coś nie mając o tym pojęcia. Ja staram się pytać zawsze gdy czegoś nie wiem :-) Niedawno na forum centomania.pl gość prosił o opis jak wymienić uszczelkę pod głowicą, a zeznał po kilku próbach wysłania go do mechanika, że nie wie gdzie w Cieniasie jest głowica!!! To właśnie jest taki kozak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...