Skocz do zawartości

FZR 600


babyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sprawdziles naladowany akumulator tak jak ci pisalem ?

Jezeli tak to jakie napiecie pokazal na chodzacym i niechodzacym silniku ???

 

Na zgaszonym silniku i zapalonym swietle mijania na poczatku napiecie spadalo az wmiare sie ustabilizowalo na poziomie 12,1V a na zapalonym silniku i swietle wahalo sie miedzy 13,9 - 14,0V.

 

Kolega miał ten problem z FZR i była to wina pierścieni...

 

Wina pierscieni czyli do wymiany?? jesli tak to raczej nie bede i tak tego robil ale nie wydale mi sie bo cisnienie w cylindrach mial wmiare rowne i na poziomie okolo 12bar nie pamietam juz dokladnie ile na ktorym cylindrze. Pozatym nie dymi wogole i oleju tez nie ciagnie az tak duzo bo okolo 0,4l na 1000 a norma jest nawet 1l.

 

Dzieki i pozdrawiam!

Edytowane przez babyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zgaszonym silniku i zapalonym swietle mijania na poczatku napiecie spadalo az wmiare sie ustabilizowalo na poziomie 12,1V a na zapalonym silniku i swietle wahalo sie miedzy 13,9 - 14,0V.

 

Prad w porzadku, choc 12.1 V bez silnika to niezbyt wysoko - jedziemy dalej czyli gazniki.

Dlaczego ruszales poziomy paliwa ?

Czy ogladales zaworki iglicowe i ich gniazda przy okazji ?

Jaki jest kolor swiec po powrocie z jazdy do domu ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomow paliwa czepilem sie poniewaz byly ustawione na maksimum na 2 a na 2 pozostalych ciut nizsze. Jak nie moglem zapalic to wygladalo mi to jak by go przylewalo to postanowilem obnizyc poziomy i ustawilem na okolo 1/3 wysokosci od minimum i w sumie nic to nie zmienilo.

Zaworki wyglodaly dobrze i trzymaly wiec ich nie ruszalem a swiece maja kolor szary i taki brozowawy nie jest jednakowy na kazdym garze co spowodowane jest pewnie malymi roznicami w skladzie mieszanki. Dysze skaldu mieszanki wykrecilem na 2,5 obrotu gdyz nie znalazlem nigdzie ile maja byc wykrecone.

Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam

Edytowane przez babyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze mam w swojej bibliotece serwisowke do FZR 600, skocze w weekend i przekopiuje nastawy gaznikow. W poniedzialek dam znac.

 

No ja mam nawet 2 serwisowki ale niestety nie oge sie dopatrzec ile ta dysza ma byc wykrecona. Ale jesli uda ci sie cos znalezc to bede wielce wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...