Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym bardzo zobowiązany za części. Oponka z tyłu: 120/70 (Michelin A89). W zamian za to info prosiłbym o wymiary akumulatora. I jeszcze parę informacji:

- skąd wziąć szybkę do prędkościomierza (jest trochę pęknięta) - można dorobić u szklarza? Podobnie z lusterkiem

- Ile litrów ma zbiornik paliwa, a ile rezerwa?

- Ile wlezie do dozownika? Wlałem list oleju, a jeszcze nie sięgnęło do wybrzuszenia ani szyjki wlewu

- U was też tak dymi? Pewnie mam źle ustawiony dozownik, bo powyżej 5 tys. obrotów robi się zadyma. A na pewno nie wlałem mixolu :-).

 

Hm... co do wymiarow to bym musial zmierzyc, jednak jest on maly, i z tego co pamietam to moj jest 3Ah.

- szybke i wklad do lusterka spokojnie u szklarza dorobisz

- zbiornik ma 12 litrow, a rezerwy nie jestem pewien (na oko kolo 2-3l)

- do dozwnika wchodzi ponad litr, bo wiem ze zawsze jak banke oleju wleje to tez nie wjedzie po korek

- Mi dymi tylko jak jest zimny, a normalnie to umiarkowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowany normalnie na 600.Jeszzce niemam zdjęc ale jutro zrobie i zapodam :) .Narazie nie stawiałem na koło, ale opone już zamykam na zakrętach.Ogólnie to chyba go sprzedam boje się że jak wyjebie to beda problemy.Zrobiłem 150km w 4 dni w mojej sytuacji to dużo :icon_razz: .

Zamienie na Enduro 125-350 lub crossa 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja swój jade w poniedziałek odblokować :icon_razz: khy khy :)

 

Poza tym ostatnio miałam `przyjemność` wracać z Rumii do Gdyni w ulewie. Chrzest bojowy bo wcześniej udawało mi się omijać nawet małe deszczyki ;P Oczywiście na Morskiej korki :P co umiliło mi jazde ;/

Wróciłam do domu i rozbierałam się w wannie tak ze mnie ciekło ;P nic fajnego

 

I w ogóle pogoda się ostatnio psuje ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja swój jade w poniedziałek odblokować :icon_mrgreen: khy khy ;)

 

Poza tym ostatnio miałam `przyjemność` wracać z Rumii do Gdyni w ulewie. Chrzest bojowy bo wcześniej udawało mi się omijać nawet małe deszczyki ;P Oczywiście na Morskiej korki :crossy: co umiliło mi jazde ;/

Wróciłam do domu i rozbierałam się w wannie tak ze mnie ciekło ;P nic fajnego

 

I w ogóle pogoda się ostatnio psuje ;//

Czyżby mnie ten sam deszcz spotkał??? Ja sobie od razu buty na podwórku wyprałem z węża. :icon_razz:

 

A Ty nie lubisz w korkach jeździć?? JA uwielbiam korki na moto. :) Czuje wtedy taką wyższość nad katamaranami... :P Tak sobie myśle: Wy tu stoicie jak deb***e, a ja se pomykam i tylko was objezdzam... moje ulubione klimaty. LOL! Czysta przyjemnosć, banan od ucha do ucha... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...