Skocz do zawartości

Drag Star 650


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chciał bym się przesiąść z Bandita na Drag Stara 650 , i ciekawi mnie jedna rzecz : ogladałem już 2 egzęplaże i dwa świstały podczas jazdy z okolic silkika - skrzyni biegów i to dosyć głośno (własciciele mówili ze tak we wszystkich 650) . I teraz najchętniej dowiedział bym się od włascicieli czy u was jest tak samo ? i w ogóle jak byście mogli coś napisać o wadach tego motocykla bo zalety znam :icon_mrgreen:

awaryjność , serwis , czy coś się psuje i ewentualne koszty , z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Chciał bym się przesiąść z Bandita na Drag Stara 650 , i ciekawi mnie jedna rzecz : ogladałem już 2 egzęplaże i dwa świstały podczas jazdy z okolic silkika - skrzyni biegów i to dosyć głośno (własciciele mówili ze tak we wszystkich 650) . I teraz najchętniej dowiedział bym się od włascicieli czy u was jest tak samo ? i w ogóle jak byście mogli coś napisać o wadach tego motocykla bo zalety znam :icon_mrgreen:

awaryjność , serwis , czy coś się psuje i ewentualne koszty , z góry Dzięki

nic nie słyszałem o wadach. Dosiadam 650 od 3 lat i teraz chcę ją zamienić na 1100 bo trochę większy ale wady? Mój kolega zrobił na 650 ponad 70000 km i prócz standardowych przeglądów i wymian nic szczególnego się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem nim dość krótko, ale kupiłem używanego, z przebiegiem 7000. Problemów technicznych ie było. Zalety znasz, a wady to wg mnie przede wszystkim słaby hamulec przedni w połączeniu ze zbyt miękkim widelcem (dobija) oraz mały skok zawieszenia tylnego (daje w kręgosłup). A silniki faktycznie gwiżdżą, ale można się przyzwyczaić.

 

Zmiana z Bandita to zamiana czegoś, co nieźle jeździ, na coś, co ładnie wygląda. Jeśli masz takie podejście, to będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przesiadasz się z Bandita to na pewno największym problemem dla Ciebie bedzie odczuwalny brak mocy. Bedzie trzeba trochę czasu zanim się do tego przyzwyczaisz. Poza tym gabaryty - to już nie jest lekki, zwrotny Bandit. Tutaj trzeba się czasem napracować. I radzę przemyśleć przeciskanie się w korkach. Natomiast poza tym dla mnie ten motocykl jest naprawdę doskonałym towarzyszem i odpowiednio "pielęgnowany"(choć nie ma wielkich wymagań) potrafi się naprawdę wspaniale odwdzięczyć.

Udanych łowów.

Do zobaczenia na drodze.

Ozz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jezdze tez juz troche czasu Dragiem i potwierdzam to co pisza inni. Zalety: bezawaryjnosc, efektowny wyglad, wady: mala moc, slby hamulec przod i miekkie zawieszenie przednie( wymaina oleju na gestszy znacznie poprawia ten stan) i to co dodaje moja lepsza polowa to w 650 custom siedzenie pasazera jest dla wroga( zero komfortu). Moj silnik tez swiszczy, ale nie zgadzam sie co do tarcia wszystkimi elementami podwozia. Jezeli juz to zdarza mi sie podnozkami ale moze zbyt slabo klade sie w zakretach:)

W kazdym razie cenie sobie jego surowosc i wiernosc i jesli bym go zmienil to tylko na mocniejszy.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...