Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty już zawsze i na każdym kroku będziesz prześladował mnie swoją obecnością :crossy:

ps. lepiej żeby nie... :biggrin:

 

nie nie... to Ty mnie przesladujesz. Do ładzy miales nie jechac a potem sie wcisnalem w czechy tak samo pierwszy sie lapalem :crossy: Ale pociesze Cie ! NIE JADE ! Sprzedaje motor za godzine umowe wlasnie drukuje. Spotkamy sie w Radomiu, bede przejazdem. Pokaze Ci co zakupilem :biggrin:

 

Udanego wyjazdu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydować czy bierzemy pokoje w Buku czy domek na Kotwicy!! Bo jak na razie wydaje mi się, że w głosowaniu jest 2:0. Czyli Gerard i ja za Kotwicą, nikt za Bukiem

...tak jak wczesniej pisalem... ja generalnie 'wdupiemamto' ...jednakze z uwagi na ogol... glosuje za kotwica... ni nmniej ni wiecej... wychodzi na to ze kotwa zedcydowanie wychodzi na prowadzenie...

 

...aha gwoli scislosci... jaki mam wziac zestaw:

a) full tramper -> namiot + mata + psiwor

b) semi tramper -> mata + psiworek

c) nie wiem :biggrin:

 

kur....wojtasik jak czytam ten temat to stwierdzam ze chyba bedzie od cholera asów gotowych na kałing:):crossy::)na dzień dzisiejszy siem piszem:):biggrin::)

kaling :crossy: :wink: :cool: ...az mi sie urlop przypomnial... :P ...ale te... Jankiel... a siem piszesz... bo tak siem piszesz... czy siem piszesz sie tak na stofkie?

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Waldi nie chce jechać ????

 

oj Prącie :crossy: o co ty mnie posądzasz ? :biggrin: To jest pełno wymiarowa i wartościowa kobieta :crossy:

 

nie nie... to Ty mnie przesladujesz. Do ładzy miales nie jechac a potem sie wcisnalem w czechy tak samo pierwszy sie lapalem :cool: Ale pociesze Cie ! NIE JADE ! Sprzedaje motor za godzine umowe wlasnie drukuje. Spotkamy sie w Radomiu, bede przejazdem. Pokaze Ci co zakupilem :wink:

 

Udanego wyjazdu !

 

Nie mam zamiaru sie kłócic kto kogo itd. Powodzenia przy sprzedaży (które to podejście ?), przy kupnie lepiej 10razy się zastanów zanim poczynisz kroki - sprawdz dokładnie maszyne :biggrin:

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gg zgłosiło się do mnie kilka osób i większość głosowała za Kotwicą, więc śpimy na Kotwicy. Draco już przejął pałeczkę organizatora piątkowego spotkania - czekamy na informacje od niego :wink: On też wyłoży 250 zł na domek (ew. 100, jeśli właściciel zgodzi się na zapłatę w sobotę rano).

 

pozdr

LYsY

 

PS PeGieR, już się cieszę :crossy: :biggrin:

:crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gg zgłosiło się do mnie kilka osób i większość głosowała za Kotwicą, więc śpimy na Kotwicy. Draco już przejął pałeczkę organizatora piątkowego spotkania - czekamy na informacje od niego :P On też wyłoży 250 zł na domek (ew. 100, jeśli właściciel zgodzi się na zapłatę w sobotę rano).

 

pozdr

LYsY

 

PS PeGieR, już się cieszę :biggrin: :biggrin:

:cool: :crossy:

MY TEZ SIE BARDZO CIESZYMY :wink: W SERWISIE no i caly czas sie zastanawiamy czy jechac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umówiłem się z właścicielem na przekazanie domku w piątek na godz. 18-tą.

 

Od tej godziny będę też na Was czekał.

 

Niestety, muszę wybulić całą kasę (za nocleg+kaucja) przy przekazaniu domku :crossy:

Jeżeli ktoś przyjedzie na Kotwicę szybciej, to niech czeka na miejscu, albo pozwiedza sobie Rybnik. Polecam Rynek i okoliczne knajpki, a jest ich dość sporo, tak że do soboty rana jest gdzie się szlajać :biggrin:

 

I teraz pytanie: czy Wszyscy wiedzą jak dojechać na Kotwicę?

 

Jeżeli nie, to zapodam jakąś mapkę, ewentualnie możemy się gdzieś umówić w Rybniku.

 

To tyle co chciałem przekazać na chwilę obecną.

Pzdr, Draco.

 

p.s. czy powstaje jakaś lista chętnych?

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI NIE SPRAWI CI TO PROBLEMU TO POPROSZE O MAPKE :icon_mrgreen:

 

Wygrzebałem mapke z wątku o rybniku :icon_mrgreen:

 

mapa rybola

 

cytuje (baham): "szukac zalewu(duze niebieskie:) ulicy rudzkiej i przystani zeglarskiej kotwica..to tam :lalag:"

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :P

 

Lysy wez rozpałke do grilla (może być techniczny ;) ) :D

 

To chyba by musiał Draco wziąć bo mnie o rozsądnej porze nie będzie :lalag:

 

Ekipa z Warszawy rusza, jak sądzę, w piątek. Ja osobiście mogę wyjechać koło 18:15, tyle że jestem zmotoryzowany w 4oooo - co ma tą zaletę, że na trasie Warszawa-Rybnik mogę robić za samochód techniczny, ale i wadę, bo na trasie do Katowic jest w tej chwili 6 zwężeń. Robią się tam straszne korki i przypuszczam, że mogę w nich utknąć.. a wtedy motocykle na pewno mi uciekną. Może ekipę dogonię, bo autem nie muszę się zatrzymać ani razu, ale to nie jest pewne. W każdym razie - w wariancie optymistycznym na miejscu na Kotwicy będę koło 22:15, pesymistycznym - o 23:30.

 

Jeśliby ktoś chciał ruszyć ze mną, to proponuję spotkanie około 18:15 na ul. Srebrnej (boczna od Towarowej), tam będzie czekało na mnie moje auto. Mozna też umówić się na stacji Jet, jakieś 28 km za Warszawą, już na trasie na Wrocław (E67). Tam jest duży parking i najtańsze paliwo w stolicy. Ale tak jak mówię, jeśli będą korki, to i tak się rozjedziemy :P :cool:

 

Do osób, które chcą wyjechać wcześniej: domki będą czekać od 18 więc nie ma sensu wyjeżdzać szybciej niż o 13:00 (chyba że ktoś chce sobie pozwiedzać Katowice czy Rybnik) :icon_mrgreen:

 

To co, może zaczniemy się ustawiać w grupy wyjazdowe? :icon_mrgreen:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeszcze proszę opcję dla tych, którzy dobiją w sobotę rano...

Tzn. określcie się o której start z Rybnika - bo jeżeli wstanę o trzeciej rano, aby potem czekać do 14 aż sie wygrzebiecie, to... wojna murowana!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wygrzebałem mapke z wątku o rybniku :icon_mrgreen:

Swiru, jesteś wielki :lalag: dzięki że odwaliłeś za mnie czarną robotę :P

 

To chyba by musiał Draco wziąć bo mnie o rozsądnej porze nie będzie ;)

A może być rozpałka własnej roboty :icon_mrgreen: :cool:

 

Proponuję, by osoby, które nie były jeszcze na Kotwicy, zostawiły mi na PW swój nr telefonu.

 

Dojazd jest prosty: wjeżdżając do Rybnika, należy kierować sie na Rudy.

Jak będziecie mieć po prawej stronie zalew rybnicki i za nim Elektrownię Rybnik, to jesteście na miejscu. Kotwica jest praktycznie przy samej drodze, po prawej stronie jadąc od centrum Rybnika.

 

Pzdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. określcie się o której start z Rybnika - bo jeżeli wstanę o trzeciej rano, aby potem czekać do 14 aż sie wygrzebiecie, to... wojna murowana!

 

Stachu, spoko. Nie ma opcji, że się zbierzemy o 14 - specjalnie kupiłem bat i będę brutalnie, bezwzględnie i bez współczucia budził o 8 rano :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Rzecz w tym, że mamy parę km do przejechania a impreza taka prawdziwa odbędzie się w Pekelnych Dolach, tam możemy dać ognia. W Rybniku sugeruję umiarkowaną imprezkę i spanie. Kto zapije za bardzo, może zostać w Rybniku, trzeżwieć, my w tym samym czasie będziemy zwiedzac zamek, a "zmęczeni" dołączą na trasie (ich zamek minie). Ale i te osoby muszą wstać, bo będzie trzeba zdać domek i odebrać kaucję (Draco) i w tej sprawie ustawimy się pewnie na około 9 rano.

 

Ale - nie lepiej by Ci było wyjechać w piątek od rana, w piątek wieczorem przenocować w Rybniku, a w sobotę ruszać dalej z nami? Bo wyjeżdzając w sobotę o 3 rano to masz rzeź, 600km do Rybnika i 430 do Pekelnych Dolu w ciągu jednego dnia (i jeszcze impreza w Pekelnych).

 

pozdr

LYsY

 

Droga między Jelenią Górą a granicą jest uszkodzona po tych ulewach.

http://www.gddkia.gov.pl/article/informacj...5099450c7abeb7f

Dotyczy to samochodów o masie pow. 3,5 tony. Ale wg komunikatu GDDKiA zaleca się inną trasę. Jakieś propozycje?

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...