Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...wojtasik tez sie odmeldowywuje i dzieki za akcje :) ...wyjazd GIT ...notabene... jak zwykle... ;) ...teraz czekam na Kletno we wrzesniu... bo miejscowa super - info dla tych co tam nie byli... :biggrin:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie przed chwilką wróciłem do domu :flesje: - zatrzymałem się pokazać fotki z wypadu forumowiczowi przemek3578, który niestety nie mógł poleciec z nami i bardzo tego żałuje - a ma czego ;)

 

Jeśli chodzi o sam wypad :) Pekelne Doly - szczena opada, coś fantastycznego, w dodatku te kręte górskie drogi (ale tylko w czechach) - miodzio :)

 

Całej grupie dziękuje za wspaniałą atmosfere i wyrozumiałość na trasie (czyt. autostrada) :biggrin:

 

 

 

ps. odnośnie fotek, to może ktoś udostępni FTP-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejah! Ja też dzięki wszytskim za super wyjazd! Dobrze, że nikt nie chciał mnie słuchac jak mówiłem że będzie padać :flesje:

..no ale w końcu trooooche padało, co nie? :) ;)

 

Tymczasem, borem, lasem!

 

Ps.

Ciekawe jaka pogoda była w Bieszczadach?! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Melduję, że dotarłem do domu cały i zdrowy wczoraj po godz. 16-tej.

Niestety, nie obyło się bez małych przygód w drodze powrotnej: Łysego i mojej, którą opiszę w osobnym wątku.

 

Co do wypadu, to był zajefajnie zajebisty :smile:

Wspaniałe towarzystwo, czeskie winkielki, na których faktycznie można było się posikać, Pekelne Doły faktycznie były z piekła rodem :crossy:

Wódeczka Wiedźmina mmmmmmniammmmmmmmm :cool: , po której mam kaca dopiero dziś :clap:

 

Dzięki Wszystkim i do następnego razu :D

 

Pzdr, Draco.

 

p.s. może ktoś zapoda jakiegoś ftp'a, żeby fotki wrzucać...

 

p.s.2. Dzwonił do mnie właściel domku na KOTWICY, że brakuje kluczy. Sprawdźcie proszę, może ktoś wziął przez nieuwagę i nosi przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czytajacych ten watek... w Lodzi jest knajpa do ktorej mozna wjechac moto... kilka osob jedzie tam dzis zbieramy sie po 18:00 w 2oo www.dekompresja.com.pl (to moj pierwszy post nie przedstawilem sie na Forum ale wy mnie juz znacie) Pekelne Doly i Kletno to miejsca do ktorych napewno wroce po raz kolejny przekonalem sie ze nie wazne gdzie ale z Kim... z wami pojade wszedzie! tylko czy mnie zabierzecie ze soba? Wojtasik masz u mnie piwo i nie pytaj za co (nie za entertainment) Gerard pewnie jeszcze wypijemy jakies jak bede kupowal turystyczne enduro Rob pojedzmy gdzies razem Lysy nie gniewaj sie musimy o tym porozmawiac (dostalem juz bure) i dzieki za spodnie spadochroniarze to miejsce do ktorego wroce jak bede w Pradze super zarcie... czekam na info o spotkaniu w 2oo w celu zarchiwizowania zdjec i filmow ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cie pierdziele! FZ6 sie odezwał! :D

 

..a kto dzis leci do Łodzi? Obawiam sie ze ja nie dam razy. Po pierwsze primo: dopiero o 17.00 koncze robote, a po drugie primo: jestem juz umówiony i musiałbym przekładac termin, który juz raz zmieniałem.

 

..ale jak bedzie fajnie, to jeszcze chyba do Łodzi wyjazd będzie? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szmaty :D

 

Ja jak wiecie wróciłem w poniedziałek.

Droga spod Liberca do Harrahova - pełen odlot - do zamknięcia oponki zostały co prawda jeszcze ze 3 mm ale następnym razem zamknę.

Leciałem sam, mało samochodów, asfalt super.

 

Gerard - wrzuć jakieś fotki please bo od Prota to się doczekamy dopiero jak z urlopu wróci.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia u Baryła w sobotę :crossy:

 

Do piekła!!!!!!!!

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi Dekompresja będzie czynna od października w nowym miejscu, w stare miejsce gdzie teraz jest MisicGARDEN nie pojechaliśmy, ale za to odwiedziliśmy pub Iron Horse na rogu Sienkiewicza i Tuwima miejsce klimatyczne, motocyklowe, poznaliśmy szefa knajpy Palmę który zaprasza na wspólny wyjazd do Żywca www.ironelephants.pl/party.html grupa z Łodzi wyjeżdża ok 10:00 w piątek chyba z nimi pojadę umówiłem się wstępnie z Palmą podobno to świetna impreza

 

na dziś proponuję spotkanie w winiarni w Józefowie http://www.nadjeziorem.pl będę tam ze znajomymi od ok 21:00

 

a jeśli ktoś nie może wysiedzieć w domu to do klubu moich sąsiadów www.eagles.com.pl w czwartki są spotkania otwarte dla wszystkich, powinni się zjechać między 18:00 a 19:00 pewnie do nich zajrzę ul. Oliwska 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_exclaim: juz jestesmy wróciliśmy wczoraj wieczorem tz.w środe zrobilismy ze staszkiem jeszcze ok 1000 więc nie moge powiedziec żebym nie :icon_razz: co do piekielnych bylo zajebiscie :icon_question: I WIELKIE DZIEKI ZA WASZE TOWARZYSTWO :wink: ps. panowie i panie pamiętajcie U NAS ŚMIERĆ TYLKO PRZEZ ŁOKATANKE :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paly radzieckie !!! Sorry za byki ale mam klawiature z cyrylica!!! <<<<<<gdzie do k*rwy nedzy sa foty !!!!

 

Ani jednej pierdolonej foty ? Co jest tŁuki z Wami ?? Dubrownik zdobyty ! Oleska schodzi juz na Łokiec !!! GŁownie po piatej lufie rakiji :wink: Mamy mega-bombe i bardzo Was nam brakuje. Pracujcie ostro - wracamy za tydzien :bigrazz: Do piekŁa :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...