Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę;) znam i znałem pare osób z niedrzwicy...

Niezłe wariaty:D

 

Pzdr;)

 

Nulka

kabaret? w jakim sensie? o Rząd chodzi czy o cos innego?

Bo jeżeli o Rząd to chyba to cyrk a nie kabaret;]e

A powracam 27, miesiąca i roku Pańskiego bierzącego....dokładnie;) i w ciągu tygodnia mam zamiar zakupic wreszcie maszynę.( od miesiąca posłaniec krąży i relacjonuje co jak gdzie i za ile)

 

Pzdr

MATI- WITASKI :banghead:

Masz rację teraz to już cyrk-- Boże patrzysz i nie grzmisz :bigrazz: WHY ;)

Przybywaj jak najszybciej i zostań równie szybko szczęśliwym posiadaczem moto!!!!! :crossy: :banghead:

POZDRO

 

Kraśnik Wita :cool:

Lublin WITA KRAŚNIK! :flesje:

Zygzak--- ja Cię proszę zostaw zygzaka jako nick- ONLY :banghead:

Po w jeżdżeniu na moto ani się waż stosować zygzaków :wink: :cool: :biggrin:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin WITA KRAŚNIK! :P

Zygzak--- ja Cię proszę zostaw zygzaka jako nick- ONLY :biggrin:

Po w jeżdżeniu na moto ani się waż stosować zygzaków :wink: :cool: :biggrin:

POZDRO

 

Staram sie jak moge zeby nie robic ZygZakow, ale czasami na naszych Polskich drogach sie nie da :crossy: normalnie rece opadaja

 

PZDR "NULKA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trzeba było sie przekonac że za granicą najbardziej zaszkodzi Ci rodak:/

 

Pracuje w firmie remontującej mieszkana. Dokładnie zaopatruje w materiał pracowników na daną robotę, któży to dzwonią do mnie i podają mi dokładne info co do materiału.

I wczoraj zaopatrzyłem...w 100 metrów kabla do podgrzewania podłóg, tyle ze nie tego co trzeba.

 

Myśle kij, nie moja wina ale chamem nie bede 14 tys koron na 4 pracowników to 3,5 tys. heh sie okazało ze mnie sku******* wystawili i wszystko musze ja zapłacic:/

0 sentymentów:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trzeba było sie przekonac że za granicą najbardziej zaszkodzi Ci rodak:/

 

Pracuje w firmie remontującej mieszkana. Dokładnie zaopatruje w materiał pracowników na daną robotę, któży to dzwonią do mnie i podają mi dokładne info co do materiału.

I wczoraj zaopatrzyłem...w 100 metrów kabla do podgrzewania podłóg, tyle ze nie tego co trzeba.

 

Myśle kij, nie moja wina ale chamem nie bede 14 tys koron na 4 pracowników to 3,5 tys. heh sie okazało ze mnie sku******* wystawili i wszystko musze ja zapłacic:/

0 sentymentów:/

 

Za granicą jak ktoś cie w chu... zrobi to w 99,9% właśnie kochany rodak, wiem coś o tym.

Ale z tego co piszesz to może jeszcze nie całkiem w plecy, w końcu towar chyba masz? Może uda się go gdzieś pchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą jak ktoś cie w chu... zrobi to w 99,9% właśnie kochany rodak, wiem coś o tym.

Ale z tego co piszesz to może jeszcze nie całkiem w plecy, w końcu towar chyba masz? Może uda się go gdzieś pchnąć.

 

 

 

Towar kupiłem po telefonie 2 pracowników a raczej patafianów (polaków). Przywiozłem im na miejsce pracy, po czym zaczeli go montowac. Gdy sie zorietowali ze to nie ten co powinien iść, zadzwonili do szefa i przypalili głupa ze kabel do ogrzewania nie pasuje.I na kogo wyszło? Na mnie... bo najmłodszy, najkrócej pracuje i jestem jeden:/. Lipa bo jeszcze tylko tydzień mi został:/

Ale nic, jakos sie odbije na kasie

Dobrze bedzie, w końcu jestem szczęśliwym posiadaczem 100 metrów kabla do ogrzewania podłogowego:) nie jest tak źle;)

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, nie wiem czy słyszeliście, ale jutro jest zlot w miejscowości Radawa. Zlocik jednodniowy i z tego co słyszałem klimacik jest całkiem spoko. Wszystko zaczyna się od 10 paradą. Miejscowość ta jest położona gdzieś koło Sieniawy (droga na Jarosław).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...