Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ee tam dżungla nie tak daleko;]

Ja tymczasowo na emigracji, a tak to Niemce koło Lublina. Dla nie wtajemniczonych trasa Lublin-Lubartów;)

Btw Mam pytanko zna moze ktoś własciciela czarnego thundercata który wisi na allegro od pewnego czasu?

W danych jest ze własciciel ze świdnika. bo moto juz troche wisi na allegro ale nie wiem jak ze stanem sprzetu. Moze wie ktoś coś wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z głebokiej dżungli do Was piszę :crossy: która zwie sie Jabłonna kilka km od lublina :crossy:

 

pozdrawiaqm w swoim imieniu i kilku kolegów z okolicy ;)

 

WITASKI!

 

Jaka dżungla :D :) Miejsce jak każde inne :biggrin:

 

Lubelszczyzna w tym Jablonna to piękne okolice! POZDRO

 

P.S. A w Jabłonnej mieszkają Tarzan i Jane :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

 

Jaka dżungla :banghead: :icon_eek: Miejsce jak każde inne :banghead:

 

Lubelszczyzna w tym Jablonna to piękne okolice! POZDRO

 

P.S. A w Jabłonnej mieszkają Tarzan i Jane :clap: :banghead:

 

 

Jane i Tarzan już dawno wyjechali do anglii do pracy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 0,03zł

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Po wielu latach przerwy przypomniałem sobie co to 2 kółka i powiększyłem lokalne grono motocyklistów.

Lublin mam o rzut mokrym beretem ale z racji pracy bywam regularnie.

Motorków przybywa, coraz więcej ludzi się ujawnia na forum.

I dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 0,03zł

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Po wielu latach przerwy przypomniałem sobie co to 2 kółka i powiększyłem lokalne grono motocyklistów.

Lublin mam o rzut mokrym beretem ale z racji pracy bywam regularnie.

Motorków przybywa, coraz więcej ludzi się ujawnia na forum.

I dobrze :)

witam!no widze ze przypomniales sobie co to 2 kolka :P ,bylem wczoraj na torze tylko popatrzec :clap: ,ale rade sobie dajesz :P pozdro i oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!no widze ze przypomniales sobie co to 2 kolka :crossy: ,bylem wczoraj na torze tylko popatrzec :crossy: ,ale rade sobie dajesz :D pozdro i oby tak dalej

 

Na razie czekam na filmik aby to zobaczyć bo co się obejrzałem za siebie to już mnie tam nie było :)

 

A jeśli już poruszyłeś ten temat to skoro nazbierało się w tym wątku tak wielu motocyklistów z okolic może dobrze byłoby kiedyś skrzyknąć się na takie śmiganko? Ekipy z Warszawy przelatują po 200km dla tych kilku godzin zabawy a my to mamy pod nosem.

Pomijając małe wariactwo, które odbywało się tej niedzieli generalnie sprawa sprzętu oraz posiadanych umiejętności jest drugorzędna. Człowiek całe życie się uczy (podobno) a tor jest bardzo techniczny...

Żeby nie robić off-topa proponuję aby chętni na taką akcję utworzyli w tym celu oddzielny wątek.

Tor super sprawa dla poznania maszyny i siebie. Świadomość, że za winklem nie czeka na ciebie puszka ścinająca zakręt lub drogowiec radośnie rozsypujący żwirek jest bezcenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na filmik aby to zobaczyć bo co się obejrzałem za siebie to już mnie tam nie było :banghead:

 

A jeśli już poruszyłeś ten temat to skoro nazbierało się w tym wątku tak wielu motocyklistów z okolic może dobrze byłoby kiedyś skrzyknąć się na takie śmiganko? Ekipy z Warszawy przelatują po 200km dla tych kilku godzin zabawy a my to mamy pod nosem.

Pomijając małe wariactwo, które odbywało się tej niedzieli generalnie sprawa sprzętu oraz posiadanych umiejętności jest drugorzędna. Człowiek całe życie się uczy (podobno) a tor jest bardzo techniczny...

Żeby nie robić off-topa proponuję aby chętni na taką akcję utworzyli w tym celu oddzielny wątek.

Tor super sprawa dla poznania maszyny i siebie. Świadomość, że za winklem nie czeka na ciebie puszka ścinająca zakręt lub drogowiec radośnie rozsypujący żwirek jest bezcenna :buttrock:

tor fajna sprawa jeszcze nigdy nie jezdzilem ale kiedys musi byc ten pierwszy raz :P ,w ten weekend zbiera sie jakas grupa na zlot do sandomierza bardzo mozliwe ze ja tez polece wiec chyba ten termin odpada a w przyszlosci bardzo chetnie tylko 60 zl to troche sporo no ale jakos moze daloby sie inaczej rozkminic :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wątek Liska i z tym Sandomierzem patrząc z perspektywy tego co wspólnie polataliśmy przy okazji Biłgoraja może być fajnie ale niestety termin gryzie mi się z początkiem urlopu, który został już jakiś czas temu przynajmniej w połowie zaplanowany...

Tak więc najbliższy realny weekend na motorek to 18-19.08.

A Biłgoraj....

Nawet jeśli czas tam tak wooooolno płynie :wink: to:

- przelot generuje koszt i na jedno wychodzi - lepiej to paliwko spalić na torze

- tor widziałem dawno temu na jakiś zawodach kartingowych ale wieść niesie, że jest węższy od lubelskiego - czyli gorzej, szczególnie w grupie

- mniej winkli sądząc po fotkach na pzm.pl

Tyle przemyśleń.

Wiem, że super byłoby jakby tor był za free ale life is brutal... - przyjemności zwykle nie są za darmo :)

Proponuję obgadajcie temat w Sandomierzu, może dałoby się ocenić potencjalną frekwencję na jakiś weekend bliżej końca sierpnia.

Edytowane przez krzyhooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...