Skocz do zawartości

mój chart


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam osłone na łąncuch ale niezałżona...

 

Słuchajcie mam teraz z chartem jakiś problem niemoge go nijak ustawić na luzie chodzi głosno a jak dam gazu do oporu to przerywa tak dziwnie .Umiem zrobić żeby chodizł cichutko poprzez dokręcenie tej śrubki bez spręzynki ale wtedy strasznie muli. Dawka jest na anjwyzszą. i jets taka sprawa zxe jak na zimno to neichce z kopa palić tylko trza pchac .. Co to moze być??? Moze zapłon?? ustawiałem go ale niewiem czy dobrze>???

 

Podpowiedzice coś wczesniej było dobzre palił zawsze za kopa >..........:::::://////

 

 

Raczej gaźnik. :/ wykręc swiece i zobacz czy taka w kolorze kawy, może zmien dawke paliwa, chart nie lubi jak ma za duża dawke, mój świece rozpieprzał wtedy i przerywał, troche niezbyt rozumiem o co Ci chodzi, ale albo gaźnik, albo zapłon, nie masz nigdzie zaznaczone na zapłonie jak powinien być ustawiony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a to prawda ze do przedniego hamulca do charta pasuje linka od wsk 125 ?? ja bym kupił linke ale niemam gdzie.

Ja prawdopodobnie niedługo będę się rozstawać ze swoją Wieśką i właśnie na części pójdzie. Jakbyś potrzebował tej linki to może coś da się zrobić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie niedługo będę się rozstawać ze swoją Wieśką i właśnie na części pójdzie. Jakbyś potrzebował tej linki to może coś da się zrobić :flesje:

 

Ty WSK-ą po Gdyni jeźdisz??? WOW... a masz na to prawko i papiery?? Czy liczysz na to, że Cie nie złapią??? JAk to drugie, to brawo za odwage. :)

 

P.S. i jeszcze jedno małe pytanko, męczy mnie to już od dłuższego czasu... to Twoje foto w avatarze??

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moj charcik poszedł nie dawno za 1250zł. Wszystko zależy od tego jak bardzo bedzie komuś zależało na kupnie.

http://bikepics.com/members/kamil123/89chart210/

 

Pozdrawiam

 

Ey stary to widze nastepny charcik był w Weju. HEHE I nic nie mówiłes, to byśmy sie pościgali. :) P.S. Ty mieszkasz gdzies na przyjaźni?? Bo słyszałem, że tam gdzieś chart był... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ey stary to widze nastepny charcik był w Weju. HEHE I nic nie mówiłes, to byśmy sie pościgali. :) P.S. Ty mieszkasz gdzies na przyjaźni?? Bo słyszałem, że tam gdzieś chart był... :flesje:

Mieszkam na Harcerskiej. Ano szkoda że się nie pościgaliśmy, musiałem sprzedać bo do prawka brakowało i narazie na rowerku pocinam.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty WSK-ą po Gdyni jeźdisz??? WOW... a masz na to prawko i papiery?? Czy liczysz na to, że Cie nie złapią??? JAk to drugie, to brawo za odwage. :)

 

P.S. i jeszcze jedno małe pytanko, męczy mnie to już od dłuższego czasu... to Twoje foto w avatarze??

Nie jeżdże nią po Gdyni ;P Po 3mieście poruszam się skuterem. A Wieśke mam na wiosce za Wejherowem u rodzinki. Okolice Piaśnicy , jeżdżę tam w weekendy i śmigam po okolicy (Domatowo, Domatówko te rejony :flesje: )

 

ps. na zdjęciu to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHa. :) W sumie to teraz i tam radze uważac, bo policjanci na motocyklach zaglądają na wioski. :/ Qrde, teraz ich tyle, że ja sie boje nawet do sklepu 300metrów po loda wyskoczyć.. :/ To przyjedź raz wieśką do mnie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście na żadnego nie trafiłam jeszcze ;P I pewnie już nie trafie bo za daleko nią nie pojeżdżę. Tak jak pisałam musze sie z nią rozstać bo się sypie powoli. Za dużo do naprawiania w niej jest dlatego myślę że na części ją sprzedam.

Jakbym wpadła to skuterem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej znaleść frajera i opchnąć w całości??

 

A przyjeżdzałes może na tym charcie do góry pomorskiej do Darka Putzig??? :flesje: Bo jak tak, to musieliśmy sie gdzieś minąc, nie pamietam jak ten motor wyglądał, ale pamietam, że to był chart, ja od niego wracałem, a ktos na charcie do niego jechał chyba cos ponaprawiać czy cośik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej znaleść frajera i opchnąć w całości??

 

A przyjeżdzałes może na tym charcie do góry pomorskiej do Darka Putzig??? :flesje: Bo jak tak, to musieliśmy sie gdzieś minąc, nie pamietam jak ten motor wyglądał, ale pamietam, że to był chart, ja od niego wracałem, a ktos na charcie do niego jechał chyba cos ponaprawiać czy cośik. :)

 

a co jak Ty bys trafil na taki sypiacy sie pojazd ?jak bys sie czul ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie moze Marta nie chce brzydko mowiac wydymac jakiegos kolesia

Dokładnie tak. Marta nie ma zamiaru nikogo dymać :)

Po co wciskać komuś kit? Ja bym sie nie czuła fajnie jakby mi ktoś szit wcisnął.

A na części jak pójdzie może lepsza kasa z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyjeżdzałes może na tym charcie do góry pomorskiej do Darka Putzig???

Ano byłem kiedyś, wiozłem tam kumpla bo naprawialiśmy jego moto. Pamietam ze podjechal tam na chwile jeden koleś na charcie co mu ktoś rope do baku nalał czy coś.

Edytowane przez kamil123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano byłem kiedyś, wiozłem tam kumpla bo naprawialiśmy jego moto. Pamietam ze podjechal tam na chwile jeden koleś na charcie co mu ktoś rope do baku nalał czy coś.

 

Pamiec masz dobrą... bo Puszon mi dał benzyne, a to zamiast benzyny ropa była z czymś zmieszana... myślałem, że go powiesze, ale cóż... On już taki głupi jest, trzeba mu wybaczyć... :/ ale póki chart był ciepły to na tym jechał i nawet sie nie pokapowałem, myślałem, ze za dużo oleju, bo dymił jak głupi, ale rano to. UUUUUUuuuuu... :) W sumie od tego czasu mój charcik sie sporo zmienił, a wyście tam byli jakiegoś ogara naprawiac, ale to sie chyba nie udało nie? Tylko, że ja nie pamietam, czy to ja podjechałem, czy mój brat... ja chyba siedziałem wtedy u kumpla obok, a dałem bratu pojeźdić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...