Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kominiarz sto lat :) aby te srebrne cylinderki dudniły :P pięknie

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ,dziekuje BUZIAKI i do zobaczenia

mam nadzieje ze juz nie długo zobaczymy jak tam twoja OSA kata po KARLEBACH :crossy:

 

 

 

 

 

 

Osa zostala zaparkowana w przedpokoju!!!! Wystarczajaco zmarzl mi tylek w poniedzialek jak wracalam do Danii!!! byle do wiosny........ :crossy: Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa zostala zaparkowana w przedpokoju!!!! Wystarczajaco zmarzl mi tylek w poniedzialek jak wracalam do Danii!!! byle do wiosny........ :D Rusty

 

to fajowo ze NASZA KOLUNIA MA JUZ SWOJEGO KONIKA MIEDZY NOGAMI :)

TERAZ POLERKA W PRZEDPOKOJU SZCZOTECZKA DO ZEBOLI I NA MIEJSCE POD KOMINEK COBY OSA NAM NIE ZAMARZŁA :biggrin: no a do lata juz nie daleko i inne motorki chciały by sie pobratac z nowa kolunia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominiarz sto lat :lalag: aby te srebrne cylinderki dudniły :) pięknie

Dzieki za pamięć a srebrne cylinderki podudnią :) Co do niektórych to mają ciemne cylinderki ale myśle że też podudnią :buttrock:

 

pozdrawiam leonkominiarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest godz.12,20 podoga ok ide myc brudne cylinderki i na imprezke o 15 trzeba bedzie jechac

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=60532

 

 

byłem tam ,pojezdziłem ,podjadłem ,zmarzłem i powrociłem -a wy?

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest godz.12,20 podoga ok ide myc brudne cylinderki i na imprezke o 15 trzeba bedzie jechac

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=60532

byłem tam ,pojezdziłem ,podjadłem ,zmarzłem i powrociłem -a wy?

 

 

no wlasnie... ile koni bylo??

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajowo ze NASZA KOLUNIA MA JUZ SWOJEGO KONIKA MIEDZY NOGAMI :clap:

TERAZ POLERKA W PRZEDPOKOJU SZCZOTECZKA DO ZEBOLI I NA MIEJSCE POD KOMINEK COBY OSA NAM NIE ZAMARZŁA :banghead: no a do lata juz nie daleko i inne motorki chciały by sie pobratac z nowa kolunia :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczoteczka do zebow??????? Generale ja nie jestem KOTEM!!!! no moze troche ale nie tego rodzaju!!! A pod kominkiem za goraco..jeszcze mi sie aeograf stopi..he he! cos mi sie wydaje ze ta zima bedzie mi sie strasznie dluzyc..... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczoteczka do zebow??????? Generale ja nie jestem KOTEM!!!! no moze troche ale nie tego rodzaju!!! A pod kominkiem za goraco..jeszcze mi sie aeograf stopi..he he! cos mi sie wydaje ze ta zima bedzie mi sie strasznie dluzyc..... :icon_mrgreen:

oj KOLUNIU wiem ze nie! raczej KOTKA co MILUTKO MRUCZY hi,hi

spokojnie zima poleci jak Twoja OSA na dunskiej autostradzie :cool:

 

 

no wlasnie... ile koni bylo??

Pzdr

 

 

no był JEDEN INTRUDEREK :buttrock: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj KOLUNIU wiem ze nie! raczej KOTKA co MILUTKO MRUCZY hi,hi

spokojnie zima poleci jak Twoja OSA na dunskiej autostradzie :icon_mrgreen:

no był JEDEN INTRUDEREK :cool: :buttrock:

 

 

 

 

He he chyba ta co glosno ryczy! Trzeba cos robic zeby ta zima przeleciala szybciutko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy Kardanowcy

Pozwole sobie napisac tu pewne ogloszenie...

W zwiazku z tym, ze wpadlam na pomysl organizacji kursu pierwszej pomocy dla motocyklistow.....

 

dzis rozmawialam z Pania dyrektor ZS nr 8 i oto, co ustalilam....

Sale mozemy miec za 25 zl/godzine w tym fantom GRATIS. Wiec jak rozdzielimy to na wszystkich to wyjda grosze (do 10 zl)

Mamy dostarczyc liste osob uczestniczacych w kursie (dla orientacji, ile nas bedzie) i podac dzien (wtorek albo czwartek, byle po wyborach) i godzine. Mozemy tam byc do 20tej.

szkolic nas beda ludziska do tego przygotowani z Halo Szczecin.

 

Wszyscy chetni mile widziani.... Kontakt ze ma tak jak w profilu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy Kardanowcy

Pozwole sobie napisac tu pewne ogloszenie...

W zwiazku z tym, ze wpadlam na pomysl organizacji kursu pierwszej pomocy dla motocyklistow.....

 

dzis rozmawialam z Pania dyrektor ZS nr 8 i oto, co ustalilam....

Sale mozemy miec za 25 zl/godzine w tym fantom GRATIS. Wiec jak rozdzielimy to na wszystkich to wyjda grosze (do 10 zl)

Mamy dostarczyc liste osob uczestniczacych w kursie (dla orientacji, ile nas bedzie) i podac dzien (wtorek albo czwartek, byle po wyborach) i godzine. Mozemy tam byc do 20tej.

szkolic nas beda ludziska do tego przygotowani z Halo Szczecin.

 

Wszyscy chetni mile widziani.... Kontakt ze ma tak jak w profilu....

 

 

koluniu ja osobiscie mam juz taki kurs zaliczony nie raz ,nie powiem nigdy ich nie za wiele ;ale i tak dni mi nie pasuja bo akurat poddaje sie rechabilitacji własnego ciałka i duszy no chyba ze bedzie to juz na 10 wiadomo gdzie i kiedy i moze w inne dni to chetnie potowarzysze w miłym gronie.

pozdrawiam i walcz POCZATKI SA TRUDNE ABY LUDZIE DOCENILI TAKIE STARANIA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chętnie pojawię się na motorku jak się ociepli na jakimś spocie.

 

 

w naszej paczce wszystkie miłe osoby sa goraco witane,wiec czekamy na spotkamie :icon_biggrin:

ALE juz nie długo moze bedzie miejsce w ktorym na stałe bedzie mozna zawitac i spotkac sie w gronie motocyklowej rodzinki-DZIAŁANIA MANEWROWE TRWAJA :buttrock:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...