Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rusty - piekne zdjecie!!!!!!!!!!!!!

dzieki za slowa pocieszenia i oznaki martwienia się (to milo ze nawet ktos "obcy" reaguje na klopoty innego), chcialam umieścic fotke moich smutków i zmarwień ale podobno za duża, a przy mojej znajomość komputera niewiele moge zrobić

 

JESTESCIE WIELCY

dzieki

zycze milych zabaw, wiatru we wlosach i powodzenia papa

jeszcze troche pograzona w smutku

Kasia

 

jeżeli ktos jest jeszcze ciekawy to pytajcie mnie............!!!

 

 

Dzieki bardzo! A to nie Ty bylas z nami na Sylwka??? I jakie to smutki cie mecza?? Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja, to ja..........

 

smutki takie bardzo przyziemne (złożylam peugeota - służbowego w weekend), chyba będę miala bardzo duzo wolnego czasu.....

 

KK

 

Kasiu najwazniejsze ze ci sie nic nie stało.ZDROWKO JEST NAJWAZNIEJSZE.reszta to pryszcz

do zobaczenia na MOTO :flesje: ,TRZYMAM KCIUKI ZA TWOIM PRAWKIEM ;)

 

POZDRAWIAM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe info :icon_idea:

jutro tj. NIEDZIELA o godz.8,30 zbiorka pod LIDLEM w ZDROJACH dla ludzi chetnych pojezdzic terenowkami po poligonie wojskowym w podjuchach.I NIE TYLKO DLA NICH

spotkanie jest powiazane z SWIATECZNA ORKIESTRA (KARNETY WYLOSOWANE W TRAKCIE LICYTACJI )

spotkanie bedzie tak wczesnie dlatego ze nie kazdy wie gdzie znajduje sie ten poligon!

BEDZIE OGNISKO ,PIECZENIE WłASNYCH KIEłBASEK I MIłA ATMOSFERKA.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja, to ja..........

 

smutki takie bardzo przyziemne (złożylam peugeota - służbowego w weekend), chyba będę miala bardzo duzo wolnego czasu.....

 

KK

 

 

Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, dobrze ze ty jestes ok. :banghead: Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, dobrze ze ty jestes ok. :lalag: Rusty

 

 

no własnie i aby sie rozweselic i MAłE INFO :rolleyes:

W dniach 1-2-3-maj-2007r w O.W..Swidnica w Niechorzu nad morzem nastapi oficjalne Otwarcie sezonu motocyklowego 2007r.

Impreza otwarta dla wszystkich grup,klubow i pojedynczych motocyklistow kochajacych motocyklizm.

Przy tej okazji w Niechorzu odbywac sie beda inne imprezy towarzyszace w obecnosci Burmistrz i Wladz Powiatu.

Dla chetnych wyzywienie i zakwaterowanie zapewnione w cenie 50 zl za dobe(spanie sniadanie obiad,kolacja).Akces swojej obecnosci zapowiedzial juz Moto Wyspiarz ze Swinoujscia.Zapraszam ORZELEK moj tyel 601550722.Swoja obecnosc mozna zapowiadac na forum,odnotuje na liscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może określilibyście się kto będzie jechał na Gryfino :) a kto na Niechorze, a może zaliczymy obydwie te imprezy.

 

osobiscie powiem nie obrazajac nikogo GRYFINO SIE JUZ WYPALIłO i jakos z roku na rok sie psuje

wiec odpowiedz prosta -JEDZIEMY NAD MORZE TAM ZAWSZE JEST GDZIE SIE PRZEJECHAC COS POOGLADAC itp. OCZYWISCIE W MIEDZYCZASIE CZEKAMY NA ORGANIZACJE WOSWINA JAK CO ROKU :icon_biggrin:

mysle ze w tym sezonie stawiamy na jazde jak najdalej a te pobliskie wypady zostawiamy w razie niepogody :buttrock: -to oczywiscie moja wizja a reszta robi jak chce

POZDRAWIAM :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie powiem nie obrazajac nikogo GRYFINO SIE JUZ WYPALIłO i jakos z roku na rok sie psuje

wiec odpowiedz prosta -JEDZIEMY NAD MORZE TAM ZAWSZE JEST GDZIE SIE PRZEJECHAC COS POOGLADAC itp. OCZYWISCIE W MIEDZYCZASIE CZEKAMY NA ORGANIZACJE WOSWINA JAK CO ROKU ;)

mysle ze w tym sezonie stawiamy na jazde jak najdalej a te pobliskie wypady zostawiamy w razie niepogody :icon_mrgreen: -to oczywiscie moja wizja a reszta robi jak chce

POZDRAWIAM :banghead:

 

 

jakos nie mogie pozbyc sie odzczucia iz w przypadku gryfina General ma calkowita racje.

i hhmmm co tu duzo gadac - tez czekam na woswin

- ciekawe czy "woz drzymaly" jeszcze tam stoi - czy moze po tych wichurach spadlo na niego dzrewko - musze sie tam przejechac

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam uwazacie może i macie rację ale skoro szczeciniaki mają tak blisko do Gryfina to można się tam spotkać zaakcentować obecność i kawalkadą bujnąć się na Niechorze, może być ciekawie, a co do zlotów więcej to na motocykliściezachodniopomorskim jest info że w Rewalu 29.06 - 01.07 2007 Outlaws MC organizują zlot w pobliżu latarni morskiej, wstęp dla wszystkich. :icon_mrgreen: ;)

Edytowane przez Lester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam uwazacie może i macie rację ale skoro szczeciniaki mają tak blisko do Gryfina to można się tam spotkać zaakcentować obecność i kawalkadą bujnąć się na Niechorze, może być ciekawie, a co do zlotów więcej to na motocykliściezachodniopomorskim jest info że w Rewalu 29.06 - 01.07 2007 Outlaws MC organizują zlot w pobliżu latarni morskiej, wstęp dla wszystkich. :wink: ;)

spoko spoko jeszcze sie tyle zlotow znajdzie ze CI czasu zabraknie :banghead:

wejdz sobie na temat kalendarz spotkan moto w POLSCE TO az głowa boli :banghead: a wszedzie sie nie rozerwiesz,tu znajomi i tam a czasu mało :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko jeszcze sie tyle zlotow znajdzie ze CI czasu zabraknie :icon_razz:

wejdz sobie na temat kalendarz spotkan moto w POLSCE TO az głowa boli :icon_eek: a wszedzie sie nie rozerwiesz,tu znajomi i tam a czasu mało :biggrin:

 

 

No to akurat prawda ale jak się w zimowe dni siedzi w domu to szlag trafia. A maszynka w garażu cierpi samotność, a jak już dojdzie do sezonu to człowiek inaczej żyje. Poza tym w tej chwili zostaje nam planowanie wyjazdów chociaż życie i tak to zweryfikuje. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat prawda ale jak się w zimowe dni siedzi w domu to szlag trafia. A maszynka w garażu cierpi samotność, a jak już dojdzie do sezonu to człowiek inaczej żyje. Poza tym w tej chwili zostaje nam planowanie wyjazdów chociaż życie i tak to zweryfikuje. :notworthy:

planuje zorganizowac puki jest pogoda kulig na pasie chociwelskim od godz12 w sobote lub niedziele

autem ciagane saneczki,jakas kiełbaska w ognisku

czekam na wasze odzewy na tym temacie ,

poczte lub gg

pozdrawiam

 

dzis bylismy ale mamy niedosyt i jutro tj.niedziela od .godz.13 poprawka :buttrock:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zorganizowac puki jest pogoda kulig na pasie chociwelskim od godz12 w sobote lub niedziele

autem ciagane saneczki,jakas kiełbaska w ognisku

czekam na wasze odzewy na tym temacie ,

poczte lub gg

pozdrawiam

 

dzis bylismy ale mamy niedosyt i jutro tj.niedziela od .godz.13 poprawka :bigrazz:

 

Generał zapraszam na kulig do mnie do lesniczówki, za domem mam pękne miejsce na palenie ognia i małe co nieco a w :banghead: około same lasy maożna się pociągać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał zapraszam na kulig do mnie do lesniczówki, za domem mam pękne miejsce na palenie ognia i małe co nieco a w :) około same lasy maożna się pociągać. Pozdrawiam

 

 

 

Lesniczowka...jak to pieknie brzmi..... (6 miesiecy remontu w moim nowym domku....dobijajace!!) szkoda ze wy tak daleko..... :) Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...