Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie z tym Slupskiem... ja jade z wami na nowej pszczolce!!!! he he! obgadamy na parapetowce!!! Rusty

no motorek bedziesz miała extra -beda ci ludzie zazdraszczac.hi hi

tak mysle sobie ze okreslenie ''pszczołka ''to troszke dla niej za mało ,ja powiedziałbym raczej ze to jest PEGAZ ktorego poskromiła AMAZONKA :buttrock:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA PO TAMTEJ STRONIE MOOOOORZA :icon_mrgreen:

 

 

Pegaz???? Honda to ONA!!!! Ale jaja !! bede jezdzic na babie??!!! Naprawde nie zmienilam preferencji!!! Jeszcze 6 dni i sie widzim!! Pozdrowka Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no Rusty już za parę dzionków się widzimy - a kiedy jest ten słupsk???? date potrzeba mi znać !!!!! Może się tyż wybierzemy - zależy od samopoczucia i paru innych mniej lub bardziej waznych okoliczności. :biggrin:

SOBOTA 28.10.2006 :banghead:

 

 

 

NO A TERAZ JUZ W PIATEK JAZDA DO NASZEJ KOLUNI :banghead: I JEDZIEMY PRZEZ LUBIESZYN O 16 WYJAZD Z WAŁOW :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale jeden ty - jedziemy przez kolbaskowo - bo szybciej - jadac około 140-150 km/h robiy całą trasę w 2-3 godzinki - już parę razy tam jeździlimy i to obiema traskami - i uwierz mi - wiem co mówię - hihihihi - m mamy zbórkę o 15: 45 na krzywegoruyja - więc kole 16tej spotkamy sie koło was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale jeden ty - jedziemy przez kolbaskowo - bo szybciej - jadac około 140-150 km/h robiy całą trasę w 2-3 godzinki - już parę razy tam jeździlimy i to obiema traskami - i uwierz mi - wiem co mówię - hihihihi - m mamy zbórkę o 15: 45 na krzywegoruyja - więc kole 16tej spotkamy sie koło was

Czlonkowie Moto Kardan Klub,wlasnie od dzisiaj rozprowadzam naszyw3ki na rekaw Motocyklista Zachodniopomorski po 7 zl szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mała informacja na ta NIEDZIELE

 

 

w niedziele jest otwarcie nowego toru motokrosowego w ROSOWKU o godz 12 ale zbiorka wszystkich chetnych przy MaC DONALDZIE obok MAKRO NA UL. POŁUDNIOWEJ o godz.11.SERDECZNIE SIE ZAPRASZA

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko tu GENERAL jestesmy w DANII u Rusty :cool: i ze wzgledu ze nie ma tu MOZLIWOSCI ABYM SIE ZALOGOWAL NA SWOJE LOGO BO LITEREK BRAK :biggrin: pisze sobie do WAS KARDANOWCY aby sie z wami podzielic radoscia i szczesciem ktore tu mamy bawiac sie i pijac ,tanczac i zwiedzajac okolice .JEST POPROSTU SWIETNIE AZ WRACAC SIE NIE CHCE :smile: .myslimy sobie ze poprawka w grudniu :smile: :smile:

 

jutro wracamy do polski i beda zdjecia .DZIEKUJEMY CI KASIU ZA WSZYSTKO -JESTES WIELKA :smile:A ZA TYDZIEN........ :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wracamy do polski i beda zdjecia .DZIEKUJEMY CI KASIU ZA WSZYSTKO -JESTES WIELKA :flesje:A ZA TYDZIEN........ :banghead:

 

 

To ja Wam dziekuje!!!! Jestescie swietni!!!!! Dzis troszku slaba bylam po imprezkach,ale jutro wezme sie za zmycie DACHU....... he he he!!! :P Pozdrowka!!! Rusty (a na fotki to sie nie moge doczekac!!!) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to się rozbijacie po świecie :banghead: fajnie

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to się rozbijacie po świecie :biggrin: fajnie

 

 

jak sie da to sie zrobi,a jaki to swiat jak juz polacy wszedzie!hi hi :banghead:

KASIU zdjecia chetnie wysle ale mozee lepiej dam ci na płycie w SŁUPSKU bo swoich mam 140 a jeszcze LEONKI maja pare wiec badz cierpliwa (dyslij mi na skipa swoj adres poczty)buziaki pa :cool:

 

Wy to się rozbijacie po świecie :) fajnie

 

 

jak sie da to sie zrobi,a jaki to swiat jak juz polacy wszedzie!hi hi :flesje:

 

KASIU zdjecia chetnie wysle ale mozee lepiej dam ci na płycie w SŁUPSKU bo swoich mam 140 a jeszcze LEONKI maja pare wiec badz cierpliwa (wyslij mi na skipa swoj adres poczty)buziaki pa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU zdjecia chetnie wysle ale mozee lepiej dam ci na płycie w SŁUPSKU bo swoich mam 140 a jeszcze LEONKI maja pare wiec badz cierpliwa (wyslij mi na skipa swoj adres poczty)buziaki pa :banghead:

 

 

 

 

 

OK!!! No pewnie,przeciez to juz 28!!!! Na mojej nowej maszynie!!!! Nie moge sie doczekac!!! Pozdrowka!!! Rusty :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Mam problem. Potrzebne do wykonania crashpady. Mocowanie bezpośrednio do ramy, więc raczej niezbyt skomplikowane.

 

W zakupie cholernie drogie, więc gdzie/u kogo najlepiej je dorobić w miarę tanio i solidnie?

no w tym temacie to ja sie nie orientuje wiec nie odpowiem nic-no chyba ze mozna z nierdzewki u Jurka- PREZESA CRUISEROW,TRZA ZAPYTAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym temacie to ja sie nie orientuje wiec nie odpowiem nic-no chyba ze mozna z nierdzewki u Jurka- PREZESA CRUISEROW,TRZA ZAPYTAC

GENERAL TY i Cala Twoja grupa czujcie sie zaproszeni na spotkanie motocyklowe w dniu 22.X.06 o godz.13,00 w restauracji ZAKATEK w Goleniowie pod haslem "poszukiwanie zoltego jesiennego liscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...