Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a z reszta to prawda ,wielka prawda ,A POTEM GOWNO PRAWDA

KOLEGO CO SIE TAK PODNIECASZ,JAK POBEDZIESZ Z NAMI WIECEJ TO WYLUZUJESZ BO NARAZIE JAKOS SIE UNIOSłES JAKBYS TO BRAł DO SIEBIE-SPOTKAMY SIE NIE RAZ TO SOBIE POZARTUJEMY

''TRZEBA MIEC FANTAZJE DZIADKU''

SIEMKA Kasiu :bigrazz:

NO I KASIE JEST WIESNIAKIEM BO NA WSI MIESZKA A JAKOS NIE PEKA :biggrin:

 

 

I ja jestem wiesniakiem i to podwójnym bo ze wsi na wieś przyleciałem no i mistrz Joda był wiesniakiem.

:biggrin: Takie wiesniaki to dobre chłopaki som. I w ogóle to zrobimy kiedyś zlot wieśniaków i założymy

 

:bigrazz: WIEŚNIAK MC :P Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem wiesniakiem i to podwójnym bo ze wsi na wieś przyleciałem no i mistrz Joda był wiesniakiem.

:buttrock: Takie wiesniaki to dobre chłopaki som. I w ogóle to zrobimy kiedyś zlot wieśniaków i założymy

 

;) WIEŚNIAK MC :icon_twisted: Pozdrowienia

no i o to chodzi :buttrock:

POZDRO ZIOMAL HI HI-ale wiesniacko :icon_razz: ale jak fajnie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi ;)

POZDRO ZIOMAL HI HI-ale wiesniacko :clap: ale jak fajnie :D

ZAJEBISTY POMYSł '' WIEśNIAKI MC '' A CO DO TYCH WIEśNIAKóW TO JAK BYM MIESZKAł W SZCZECINIE TO BYM SIE SZCZYCIł żE JESTEM WIEśNIAKIEM ALE NIESTETY POLICE TO ZADUPIE, WIęC JAK (ZADUPIANIN).

POZDRO DLA WSZYSTKICH WSIOLI I WSIOLóWEK. :D

 

HEFI A CO DO TEGO KASKU TO NIECH TERAZ INNI :D OK.

BO JA NAUCZONY DOśWIADCZENIEM JUż NIE BęDE CZEKAł NA ROZMOWE. :lalag:

 

JESZCZE RAZ KOMINIARSKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBISTY POMYSł '' WIEśNIAKI MC '' A CO DO TYCH WIEśNIAKóW TO JAK BYM MIESZKAł W SZCZECINIE TO BYM SIE SZCZYCIł żE JESTEM WIEśNIAKIEM ALE NIESTETY POLICE TO ZADUPIE, WIęC JAK (ZADUPIANIN).

POZDRO DLA WSZYSTKICH WSIOLI I WSIOLóWEK. :icon_mrgreen:

 

HEFI A CO DO TEGO KASKU TO NIECH TERAZ INNI :icon_mrgreen: OK.

BO JA NAUCZONY DOśWIADCZENIEM JUż NIE BęDE CZEKAł NA ROZMOWE. :icon_mrgreen:

 

JESZCZE RAZ KOMINIARSKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH. :icon_mrgreen:

 

He he tylko teraz trzeba o zgode do jakiegoś MC o noszenie barw, ale które się zgodzi na taki klub WIEŚNIAK, no i co będzie na barwach na plecach. Może Lepper. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he tylko teraz trzeba o zgode do jakiegoś MC o noszenie barw, ale które się zgodzi na taki klub WIEŚNIAK, no i co będzie na barwach na plecach. Może Lepper. :icon_razz:

 

fajowo ze temat sie rozwija-głupia gadka a tak wciaga :icon_mrgreen:

 

a tak na powaznie

no to raczej nie wypali ,bo juz jednych wiesniakow maja dosc wiec nastepnych raczej nie trzeba-wszyscy zapewne wiedza o kim mowa a z drugiej strony ICH nikt nie przebije z pomysłami :lalag:

 

 

 

 

HEFI A CO DO TEGO KASKU TO NIECH TERAZ INNI :wink: OK.

BO JA NAUCZONY DOśWIADCZENIEM JUż NIE BęDE CZEKAł NA ROZMOWE. :evil:

 

JESZCZE RAZ KOMINIARSKIE POZDRO DLA WSZYSTKICH. :icon_mrgreen:

 

 

no raczej lepiej unikac niz potem leczyc -jednego czy drogiego.bo szkoda imprezki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

He he tylko teraz trzeba o zgode do jakiegoś MC o noszenie barw, ale które się zgodzi na taki klub WIEŚNIAK, no i co będzie na barwach na plecach. Może Lepper. :)

 

proponuję nazwę MaC Wieśniak :lapad: :) na plecy leppera jedzącego hamburgera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

proponuję nazwę MaC Wieśniak :crossy: :D na plecy leppera jedzącego hamburgera

Albo MaX Wieśniak MC i faceci leppera z hamburgerem na plecach a dziewuszki Begerową jedzącą hoddoga i umazaną w ketchupie. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he tylko teraz trzeba o zgode do jakiegoś MC o noszenie barw, ale które się zgodzi na taki klub WIEŚNIAK, no i co będzie na barwach na plecach. Może Lepper. :biggrin:

 

jasne apropos barw to trzebaby bylo pojsc po zgode mc - chyba do MC DONLAD`S BO ONI MAJA "WIESMAKA"

moze zwolaja sie i banda sprzedawcow w czerwonych koszulkach bedzie jezdzila melexem i sprowala wiesniakow mc - hihihihihi

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne apropos barw to trzebaby bylo pojsc po zgode mc - chyba do MC DONLAD`S BO ONI MAJA "WIESMAKA"

moze zwolaja sie i banda sprzedawcow w czerwonych koszulkach bedzie jezdzila melexem i sprowala wiesniakow mc - hihihihihi

 

pozdro all

 

no to warte uwagi :crossy:

posysł super ale to ma byc na moto a nie melexy :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak jakieś ognicho zorganizwoać, co wy na to? :biggrin: u mnie na skali 9 na plusie czuje wiosnę za rogiem :icon_mrgreen:

 

no pomysł godny uwagi :icon_mrgreen: ,wiec czekam na konkrety tj.miejsce i godz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no pomysł godny uwagi :biggrin: ,wiec czekam na konkrety tj.miejsce i godz :biggrin:

 

Będzie frekwencja będzie ognicho :biggrin: Plan jest następujący ognicho w przyszłym tygodniu w niedziele nad jeziorem Miedwie, szczegoły co do godziny i miejsca w krotce :biggrin: Więc szykować mototyłki na smażoną kiełbachę i obecność obowiązkowa :biggrin: ;)

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool:

Będzie frekwencja będzie ognicho :D Plan jest następujący ognicho w przyszłym tygodniu w niedziele nad jeziorem Miedwie, szczegoły co do godziny i miejsca w krotce :wink: Więc szykować mototyłki na smażoną kiełbachę i obecność obowiązkowa :) :wink:

Dobry to pomysł jest,rozumiem że jeżeli pogoda dopisze to morkami się zjedziemy, a ja o ile zdąże swojego kupić to stawiam ........ o w morde chyba cole bo wszyscy zmotoryzowani, postawie jak z noclegiem się zjedziemy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z reszta to prawda ,wielka prawda ,A POTEM GOWNO PRAWDA

KOLEGO CO SIE TAK PODNIECASZ,JAK POBEDZIESZ Z NAMI WIECEJ TO WYLUZUJESZ BO NARAZIE JAKOS SIE UNIOSłES JAKBYS TO BRAł DO SIEBIE-SPOTKAMY SIE NIE RAZ TO SOBIE POZARTUJEMY

''TRZEBA MIEC FANTAZJE DZIADKU''

SIEMKA Kasiu ;)

NO I KASIE JEST WIESNIAKIEM BO NA WSI MIESZKA A JAKOS NIE PEKA :bigrazz:

 

 

 

A co mam pekac???? ja uwielbiam spokoj!!!!! Rusty :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...