Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lesniczowka...jak to pieknie brzmi..... (6 miesiecy remontu w moim nowym domku....dobijajace!!) szkoda ze wy tak daleko..... :wink: Rusty

 

KASIU JAK DALEKO ,JAK BLISKO ;) PARE GOGZINEK I JESTES

 

 

 

dzieki za zaproszenie ,ale tu mamy blizej i wiecej ludzi podjedzie nawet sankami lub na miotle :buttrock: WIEC DZIS OD 13 POPRAWKA NA PASIE :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU JAK DALEKO ,JAK BLISKO :wink: PARE GOGZINEK I JESTES

 

dzieki za zaproszenie ,ale tu mamy blizej i wiecej ludzi podjedzie nawet sankami lub na miotle :D WIEC DZIS OD 13 POPRAWKA NA PASIE :lapad:

 

No masz racje i to jest wg mnie jedyna zaleta mieszkania w mieście że się można szybko i w więcej osób skrzyknąć i np polatać, ale pozatym to nie zamieniłbym swojego miejsca na żadne inne. No to bawcie się dobrze. :lalag:

 

KASIU JAK DALEKO ,JAK BLISKO :biggrin: PARE GOGZINEK I JESTES

 

dzieki za zaproszenie ,ale tu mamy blizej i wiecej ludzi podjedzie nawet sankami lub na miotle ;) WIEC DZIS OD 13 POPRAWKA NA PASIE :lalag:

 

No masz racje i to jest wg mnie jedyna zaleta mieszkania w mieście że się można szybko i w więcej osób skrzyknąć i np polatać, ale pozatym to nie zamieniłbym swojego miejsca na żadne inne. No to bawcie się dobrze. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie mogie pozbyc sie odzczucia iz w przypadku gryfina General ma calkowita racje.

i hhmmm co tu duzo gadac - tez czekam na woswin

- ciekawe czy "woz drzymaly" jeszcze tam stoi - czy moze po tych wichurach spadlo na niego dzrewko - musze sie tam przejechac

 

Siemka wszystkim jestem z wami jeśli chodzi o woświn tylko prosze o wprowadzenie zakazu picia szampanów poniewarz butelka ma za grube szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU JAK DALEKO ,JAK BLISKO :icon_razz: PARE GOGZINEK I JESTES

 

dzieki za zaproszenie ,ale tu mamy blizej i wiecej ludzi podjedzie nawet sankami lub na miotle :icon_rolleyes: WIEC DZIS OD 13 POPRAWKA NA PASIE :buttrock:

 

 

 

Na razie wyplukalam sie z kasy...... musialam zaplacic za remoncik..... buzka Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakos nie mogie pozbyc sie odzczucia iz w przypadku gryfina General ma calkowita racje.

i hhmmm co tu duzo gadac - tez czekam na woswin

- ciekawe czy "woz drzymaly" jeszcze tam stoi - czy moze po tych wichurach spadlo na niego dzrewko - musze sie tam przejechac

 

pozdro all

 

Woz Drzymały jeszcze stoi właśnie przelatywałem koło niego dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz Drzymały jeszcze stoi właśnie przelatywałem koło niego dzisiaj

to superowo.bedzie znow gdzie imprezowac :wink:

 

 

Leon przestan sie mazac -taki duzy a o takich drobiazgach pamieta :smile:

a tak na powage teraz jak szumimy to z wiesniakami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz Drzymały jeszcze stoi właśnie przelatywałem koło niego dzisiaj

 

HAHAHA DZIEKI STOKROTNE Vidlak - wisze Ci browarkow moc - poimprezujemy tam, poimprezujemy

 

LEON - mam inne wyjscie z sytuacji "szampańskiej" - bedziesz pił w kasku

HEHEHE

 

pozdro all

Edytowane przez Heffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to superowo.bedzie znow gdzie imprezowac :)

 

a tak na powage teraz jak szumimy to z wiesniakami :)

 

 

Papasvidlakas zamieszkuje tę przepiękną krainę i nie lubi jak go zwą wieśniakiem :) jak chcesz może Ci załatwić mały sparing z miejscowymi drwalami :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papasvidlakas zamieszkuje tę przepiękną krainę i nie lubi jak go zwą wieśniakiem :) jak chcesz może Ci załatwić mały sparing z miejscowymi drwalami :biggrin:

 

oj sorki zapomniałem :flesje:

 

to oczywiscie była przenosnia z tym młynem .poprostu tak mi sie wyrwało

WIADOMO ZE LEPIEJ ZYC W ZGODZIE ZE WSZYSTKIMI ALE JAKBY COS TO LEPIEJ Z OBCYM POTANCZYC NIZ ZE SWOIM :) zawsze to nowe :) ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nikogo nie obrazajac jakim trzeba byc wieśniakiem zeby innych nazywac wieśniakami :icon_mrgreen:

 

no własnie kto to wymyslił?PEWNIE JAKIS WIESNIAK :icon_razz:CO CHCIAł DO MIASTA ALE MU MOTOR ZGASł I TAK MU ZOSTAłO HI HI

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie kto to wymyslił?PEWNIE JAKIS WIESNIAK :icon_razz:CO CHCIAł DO MIASTA ALE MU MOTOR ZGASł I TAK MU ZOSTAłO HI HI

 

 

niektórym łatwej przychodzi obrażanie niż szacunek do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niektórym łatwej przychodzi obrażanie niż szacunek do ludzi

 

Chłopie nie bierz tak tego do siebie to była luźna wypowiedź nikt na nikogo sie nie obrażał - wyluzuj!!! a tak na marginesie ja jestem wieśniakiem, generał jest wieśniakiem wszyscy jesteśmy wieśniakami :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie bierz tak tego do siebie to była luźna wypowiedź nikt na nikogo sie nie obrażał - wyluzuj!!! a tak na marginesie ja jestem wieśniakiem, generał jest wieśniakiem wszyscy jesteśmy wieśniakami ;) :icon_evil:

 

a z reszta to prawda ,wielka prawda ,A POTEM GOWNO PRAWDA

 

niektórym łatwej przychodzi obrażanie niż szacunek do ludzi

KOLEGO CO SIE TAK PODNIECASZ,JAK POBEDZIESZ Z NAMI WIECEJ TO WYLUZUJESZ BO NARAZIE JAKOS SIE UNIOSłES JAKBYS TO BRAł DO SIEBIE-SPOTKAMY SIE NIE RAZ TO SOBIE POZARTUJEMY

''TRZEBA MIEC FANTAZJE DZIADKU''

 

Panowie!!! Wstrzymajcie swoje rumaki!!! Rusty :flesje:

SIEMKA Kasiu :icon_evil:

NO I KASIE JEST WIESNIAKIEM BO NA WSI MIESZKA A JAKOS NIE PEKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...