Skocz do zawartości

kolejny problem przedzakupowy


Rekomendowane odpowiedzi

może ten kraj jest lewy przez takich jak ty:/

 

 

no prosze odezwal sie maloletni cwaniaczek, ja wyrażam swoja opinie a jak sie cos nie podoba to nie musisz komentowac bo tylko pokazujesz swoja glupote

 

idz lepiej na tego ksiedza, moze Cie tam naprostuja na dobra droge :banghead:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze odezwal sie maloletni cwaniaczek, ja wyrażam swoja opinie a jak sie cos nie podoba to nie musisz komentowac bo tylko pokazujesz swoja glupote

 

idz lepiej na tego ksiedza, moze Cie tam naprostuja na dobra droge :banghead:

Z tym księdzem to jest taki żart, jeśli tego nie zrozumiałeś to jest tylko twój problem.

Nie nazywaj nie małolatem, ponieważ o dojrzałości w żaden sposób nie świadczy wiek, a mojego charakteru, ani stopnia dojrzałości nie znasz.

Co ty masz do kraju? Jeśli jakiś 13 latek sobie rejestruje 125 o mocy powiedzmy 25km na motorower i osiąga większe prędkości od niektórych aut, to moge z czystym sumieniem powiedzieć, że to dziwny kraj.

Twój przypadek jest inny! Ty masz 18 lati chcesz zarejestrować 125 na motorower zamiast zrobić prawko, tego również nie rozumie. Ten wiek w twoim profilu podlego pewnej wątpliwści, ale to osobny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zarejstrowac, wiec nie wiem o co Ci chodzi z rejestracja , a osoba, ktora zalorzyla temat nie ma 13 lat :banghead:

 

ps. co mam do kraju ? , mozna by napisac ksiazkeeeee, od dziurawych drog po drogie paliwo jak na polskie zarobki itd itp.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. co mam do kraju ? , mozna by napisac ksiazkeeeee, od dziurawych drog po drogie paliwo jak na polskie zarobki itd itp.

 

 

Z tym sie w zupełnosci zgadzam. :) A jakie drogie to paliwo jak na moje kieszonkowe.. ;) całe szczescie za kilka dni do pracy. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zarejstrowac , a osoba, ktora zalorzyla temat nie ma 13 lat :)

 

ps. co mam do kraju ? , mozna by napisac ksiazkeeeee, od dziurawych drog po drogie paliwo jak na polskie zarobki itd itp.

nie chce zarejstrowac , a osoba, ktora zalorzyla temat nie ma 13 lat :icon_mrgreen:

 

ps. naucz sie skladac poprawnie zdania ;)

Jacy ludzie taki kraj (nie mówie do wszystkich :banghead: )

Takiemu 13 latkowi nierozgarnięty tata zarejestruje tak samo jak autor tematu, a ty do tego namawiasz.

Napisałeś coś o składaniu zdań tylko to edytowałeś, może jednak pokażesz o co ci chodziło?

Markos, Kraj jest jaki jest, ale to nie jest wina kraju, położenia, ani nic takiego, tylko ludzi. Jeśli każdy potraktuje to jak Ray to napewno nie doprowadzi to do polepszenia sytuacji.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi zdaniam to pomylka, cos źle wyczytalem :banghead: , z reszta mniejsza o to kazdy niech sobie jezdzi na czym chce i jak chce, jego zdrowie jego sprawa.

 

jak tatusiowi nie szkoda syna - jego sprawa ;) kazdy odpowiada za swoje czyny.

 

pozdrawiam i sory z OT, mam nadzieje, ze nie masz do mnie urazu ale sam zaczoles :) <piwo>

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup samochod w diesel'u

dzieki, juz mialem kiedys :flesje:

teraz mam subarynke, no i cos za cos - jezdzi sie o wiele fajniej, spalanie mniej wiecej 2x wyzsze...

 

 

jak tak poczytalem odopwiedzi to coraz bardziej sie przekonuje do koncepcji kupienia czegos co ma conajmniej 125 ccm i najlepiej 4T... hmm...

 

dzieki wszystkim za "feedback" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...