Skocz do zawartości

HONDA MTX


Tasior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku miesięcy szykam motorka dla siebie ostatnio oglądana aprilia tuareg niezbyt mi pasowła więc szukałem dalej i znalazłem takie coś :http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=113212997 odstrasza mnie głownie ten rok produkcji 84 :) ale tak poza tym wydaje sie ok i chyba cena tez nie za wysoka co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest motorower. :) A tak pozatym, to po silniku bym sie też cudów nie spodziewał, pewnie dojeżdzony i sporo do wymiany, ale jak sie naprawi, to napewno bedzie fajne moto. :) Ale DiboS60 ma chyba takiego, wiec z nim pogadaj. :)

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorower to narazie nie jest ale moze sie nim stać ;) w sumie to silnik taki sam jak w mbx albo rg a takich tematow to tu jest sporo

:) silnik taki sam jak w rg :) :) pomyśl logicznie

 

Wracając do tematu to diboS60 jeździ takim sprzętem wiec zapytaj się go co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik prosty czesci tanie.moc po ulepszeniach kolo 16Km.Ten chyba jest chlodzony powietrzem to mniejsza. ja jezdze oczywiscie psuje mi sie tzn ida tloki bo gowno w polsce do tego jest robione.a ja jezdze tak jak wiekszosc wie jak :) ogolnie moc fajna.na orygilnym tloku czy firmowy msie laaata lata i lata i nic sie nie robi.Rywal Dt .ma swoje plusy jak i pare minusow.ogolnie za te pieniadze nie kupisz lepszego enduro a mtx jest naprawde tewaly i ma buta jak sie nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik chłodzony cieczą :) kurcze no widać ze motorkowi łatwo nie było cały obłocony ale tak powinno wyglądać enduro w kazdym razie właściciel zaręcza ze wszystko działa musiałbym teraz pojechać i obejzeć z bliska ale kawałek do tego Myszkowa mam więc sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio sprzedałem Yamahe DT 80 LCII ( bo teraz smigam Hondą ) za 1700 stan idealny hamulec tarcza a nie beben i super zrywny łatwo częsci dostać a za tego MTX-a to troche duzo bo stan nie jest wcale taki rewelacyjny.Jak chcesz krosówke to polecam Yamahe Dt 80 LCII

 

A oto link do zakończonej aukcji tej Yamahy

http://www.allegro.pl/item109951925_yamaha_dt_80_lcii_super_zrywna_i_ladna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...